Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відома людина, до чого сниться відома людина уві сні

Так склалося, що медійні особистості, що знаходяться по той бік блакитного екрану викликають непідробний інтерес і благоговіння. Навіть побачений уві сні образ знаменитості — ознака підсвідомого прагнення сновидіння до визнання і відповідності своїм внутрішнім ідеалам. Однак те,, до чого сниться відома людина, в залежності від сюжету, може вказувати сонником на сферу в житті, яка потребує кардинальних змін.

Відома людина за сонником Міллера — обіцяє спілкування з керівництвом

Пан Міллер приснилося знайомство зі знаменитістю, трактує можливістю побувати в кабінеті начальства. Результат такого спілкування найбільш непередбачуваний і обіцяє або підвищення по службі, або розставання з займаної посади. Бачити уві сні померлого відомого людини, віщає про виникнення проблем у реальному житті, які завадять в повній мірі реалізувати себе в якійсь справі.

Цілуватися з популярною персоною уві сні — до визнання наяву

Згідно Сучасному совмещенному сонником, то,, до чого сниться побачення з відомою людиною, яка закінчується поцілунком, характеризує сновидіння як зібрану і цілеспрямовану особистість, яка налаштована на результат і не розмінюється на дрібниці.

Сонник Лоффа, сновидіння, в якому доводиться цілуватися зі знаменитістю, пропонує тлумачити відповідно до чином приснився персонажа. Так, уві сні цілуватися з поп-зіркою, говорить про підсвідоме прагнення мати безліч друзів або завести невелику інтрижку на стороні.

Злитися в пристрасному поцілунку зі своїм кумиром, на думку психолога Карла Юнга, віщає про перспективу креативно і оригінально себе проявити в досягненні цілей на особистому або на діловому терені.

Похорон кумира — віщує багатство

Сонник віщуна Нострадамуса пояснює,, до чого сниться смерть відомої людини, неприємними змінами в житті, занепокоєнням і смутою. Бачити уві сні похорони померлого наяву кумира, віщує сонником Мандрівника, дискомфорт і хворобливі внутрішні переживання, викликані недавніми подіями.

На відміну від попередніх тлумачів, Єврейський сонник пов’язує приснився смерть померлого відомого людини, з отриманням заслуженого визнання і можливістю поповнити свій домашній капітал.

Приснилися похорон зірки шоу-бізнесу, відомої своїми екстравагантними витівками, пояснюється тлумачами про ризик потрапити в неприємну ситуацію, причиною якої стануть необдумані дії сновідящего.

Інтимні зустрічі уві сні або плітки наяву

Доктор Фрейд роз’яснює,, до чого сниться секс з відомою людиною, перспективою отримати нові сексуальні відчуття і неземну насолоду. За версією Сучасного універсального тлумача, інтимна зустріч з медійної персоною, віщує про виникнення неправдивих чуток про сновидцем, які можуть стати причиною погіршення відносин з начальством або близькими людьми.

Бачити, як зірка займається любов’ю з іншим персонажем, уособлює упущені можливості в реальному житті. Закоханим подібне сновидіння пророкує сумне розставання з партнером через що відкрився обману або досконалої зради. Бути уві сні популярної особою, яку «застукали на гарячому» папараці — до скоєння поганого вчинку, що стане відомий оточуючим.

Сонник відома людина, до чого сниться відома людина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: