Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відмовили гальма, до чого сниться відмовили гальма уві сні

Карл Юнг вважав, що людська підсвідомість через сновидіння може попереджати сплячого про прийдешні катастрофи. Буває, що підсвідомість доводить якесь повідомлення про майбутні події до свідомості індивідуума, ґрунтуючись на колективному досвіді і трагічні події минулого людства.

Завжди непросто визначити, коли саме якесь одкровення виходить з досвіду окремого індивідуума, а коли воно пов’язане з колективним впливом. І навіть якщо б ми навчилися відрізняти один вид одкровень від іншого, то повне значення подібного роду сновидінь і їх розподіл на групи завжди стають зрозумілими тільки після того, як якесь трагічне подія вже відбулася.

Однак все одно ці сновидіння варті того, щоб звернути на них увагу і спробувати пояснити ті образи, які з’явилися в тому чи іншому сновидінні і які можуть передбачити характер і особливості прийдешніх трагічних подій.

Сон, в якому імовірно висвітлені події майбутнього, не може бути точно визначено на основі того, що ми зазвичай називаємо попереджувальними сновидіннями. Наприклад, уві сні ви бачите, що ваш друг катався на лижах і потрапив в біду, але тільки через тиждень ви дізналися, що ваш друг дійсно катався на лижах і зламав собі ногу, коли він подзвонив вам і розповів про це. Попереджувальні сновидіння відомі з давніх-давен.

Проведені дослідження показали, що жінки зазвичай частіше бачать попереджають пророчі сновидіння, ніж чоловіки. Попереджувальні сновидіння зазвичай засновані на можливості нещасних випадків або катастроф. Подібні сновидіння пов’язані зі станом нашої душі і є символами її переживань.

Деякі сновидіння можуть служити попередженням про прийдешні трагічні події, які дійсно можуть відбутися. Наприклад, якщо вам присниться, що У вашій машині відмовили гальма , то в переносному сенсі цей сон може вказувати на доцільність пригальмувати в реальному житті. Однак після такого сновидіння непогано також упевнитися в тому, що гальма в вашої справжньої (а не астральної) машині справні.

Переважна більшість сновидінь про власну смерть або смерті коханої людини покликані попередити сплячого про деякі негативні наслідки його дій, вчинків, висловлювань, щоб дати можливість в реальному житті щось змінити, вести себе більш обдумано.

Однак бувають випадки, коли якийсь страшний сон найнеймовірнішим чином точно виповнюється (до найдрібніших деталей). Передбачене подія далеко не завжди є подією світового масштабу або новиною з випусків новин, а може виявитися таким, що відбулося на ваших очах по дорозі на роботу. Невідомо, як і чому таке можливо, але це дійсно буває і може бути пов’язано з якимись потенційними можливостями нашої психіки або здатності пророкувати.

Сонник відмовили гальма, до чого сниться відмовили гальма уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: