Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник віддавати гроші, до чого сниться віддавати гроші уві сні

Віддавати гроші уві сні — двоїстий символ, який пророкує, як вдалі вкладення, так і позбавлення. Якщо ви хочете отримати відповіді на питання,, до чого сниться подібне бачення, то пригадайте все те, що вам приснилося, порівняйте з кількома сонниками, і зіставте їх відповіді зі своєю дійсністю — так ви зрозумієте, чого чекати.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви віддаєте гроші, то пригадайте, кому і за що, радить тлумач. Так, наприклад, виплачувати гроші за кредитним позиці — знак невдачі в бізнесі; а ось, платити за вподобану річ означає дуже вигідне придбання.

Наснилося, що ви даєте дрібні купюри жебракові? Такі мрії найчастіше означають збагачення.

Борг, як символ потреби і розбіжностей

Як пояснює сонник пастора Лоффа, пояснюючи,, до чого сниться повернення боргу, вас чекає життя, повна проблем із засобами для існування. Особливо погано, якщо уві сні ви повертаєте боржок дрібницею, віщає тлумач.

До чого сниться чоловікові, що він віддає гроші, які позичив? Це попередження про те, що не варто робити необдуманих витрат, підказує сонник Медеї. Подібне наснилося жінці? В такому випадку, їй варто потурбуватися про те, щоб не допустити зайвих розтрат, інакше це призведе до сварки з чоловіком.

Плата за задоволення — ознака радості й удачі

Тлумачення сну, в якому жінці примарилося, що вона оплачує якусь салонну процедуру, обіцяє сновидицей радість і виконання бажань. А ось, якщо уві сні вона віддавала гроші за задоволення, доставлене чоловікові, то в реальності їй слід уважніше придивитися до чоловіка, можливо, його не всі влаштовує у ваших стосунках.

Віддати свої гроші, розраховуючись за подругу — ознака спорідненості душ з цією дівчиною. Наснилося, що оплачуєте послуги, надані ворогові, відраховуючи свою готівку — чекайте несподіваного благородства з боку ворога. А якщо ви вклали свої кошти в незнайому людину, то можете розраховувати на раптове щастя.

Розплата, або Не втрачайте пильності

Корисні трактування можна отримати від сонників, намагаючись зрозуміти,, до чого сниться грошова розплата за якісь помилки. Отже, уві сні ви бачите, що віддаєте гроші за перевищення швидкості? Не поспішайте робити висновки, радить сонник Лонго.

Наснилося, що ви розмінюватися великі купюри, щоб дати хабар — не варто йти на угоду з совістю — пошкодуєте. А якщо ви віддаєте велику суму за мовчання — вас хтось незаслужено обумовить.

Спонтанні події: Від обману до везіння

Якщо ви бачите уві сні, що віддаєте гроші комусь без довгих роздумів, то пригадайте, кому саме. Отже, ось,, до чого сниться подібний жест:

 • Циганам — будьте готові до обману або зради;
 • Хворому пожертвували — до вдалого вирішення невдало сформованих обставин;
 • Повернули знайдені гроші господареві — символ натхнення і гарного настрою;
 • Віддали знайдені грошенята біднякам — чекайте небувалого везіння;
 • Вирішили повернути борги померлого друга — до умиротворення;
 • Роздаєте на вулиці, уболіваючи за небіжчика — до розгадки таємниці, завдяки своїм засобам.
 • Мрії про небіжчиків: Неприємності вже на порозі

  Віддавати гроші небіжчикові, кладучи їх в труну? Це провісник неприємностей, пов’язаних з вашим небажанням йти на компроміс, пояснює сонник Мандрівника.

  Якщо ви заборгували людині, покійному в реальності, і уві сні ви розраховуєтесь з ним паперовими банкнотами, то не треба найближчим часом підписувати будь-які договори, рекомендує Місячний сонник. Паперові купюри розлетілися уві сні? Чи не вкладайте нікуди свої кошти.

  А якщо ви бачите, що паперові банкноти в руках у покійного людини перетворюються в попіл, то це знак небезпеки.

  Сонник віддавати гроші, до чого сниться віддавати гроші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: