Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник віддавати, до чого сниться віддавати уві сні

Якщо уві сні довелося щось віддавати — чекайте життєвих змін. Причому те, наскільки масштабними вони будуть, залежить від того, що саме було віддано. Різні сонники по-різному трактують деякі символи, тому в цій статті будуть зібрані воєдино тлумачення найвідоміших сонників про те,, до чого сниться позбавлення від чого-небудь.

Короткі Пояснення

Тим, хто прокидається під дзвін будильника і, намагаючись пригадати хоч щось зі свого сну, нагадує лише малі «крихти», присвячується цей розділ.

 • Віддавати гроші — до фінансових проблем і їх вирішення.
 • Віддати тварина — до розставання з близькими людьми.
 • Дівчина повернула золоте кільце нареченому — до складного періоду в особистому житті.
 • Віддавати хліб жебракам — до успіху.
 • Віддавати шану померлому — до відродження надій і здійснення бажань.
 • Повернення втрачених документів — до проблем з владою.
 • Сонник Міллера

  Сниться, що ви повертаєте борг? Можете навіть не сподіватися, що вам вдасться уникнути фінансових проблем.

  Віддавати їжу ворогові — до прибутку і достатку. А ось якщо наснилося, що ви кладете в труну до небіжчика чийсь череп — пелена затуманить ваш розум, і ви зробите помилку.

  Жінці приснилося, що військовий віддає їй честь? Незабаром її особисте життя зміниться в кращу сторону. Гірше, якщо уві сні їй довелося повернути золоту каблучку коханому — це до розставання.

  Хліб і їжа, як символ успіху

  Наснилося, що ви віддаєте хліб, сухарі або млинці бомжу? Вам пощастить в наміченому підприємстві, радує сонник пастора Лоффа.

  Сниться, що ви роздаєте овочі: картоплю, капусту, помідори? Бізнес, пов’язаний з їжею, досягне успіху.

  Давати комусь перець, пряну зелень, цибулю, часник, солоні огірки уві сні — на шляху до успіху виникнуть «гострі» моменти, але ви зумієте їх вирішити.

  А ось якщо ви віддали щось солодке: ягоди, цукерки, сухофрукти — будете «в меду купатися».

  Пригостили салом, м’ясом, рибою, яйцями? До знайомства з людиною, який приведе вас до процвітання.

  Одяг та взуття — знак внутрішніх змін

  Цікавить, до чого сниться, що вам доводиться роздавати свій одяг і взуття? Ви готові до змін, але спочатку необхідно помінятися внутрішньо, радить Місячний сонник.

  Наснилося, що вам віддав свої старі речі або взуття родич? Вам потрібна підтримка близької людини, щоб відчувати себе впевненіше.

  Віддавати дитячі речі та сукні подрузі з малюком — до маленьких, але істотним змінам вашого світогляду.

  Уві сні ви бачили, що один віддав вам старий одяг, переважно верхню: куртку або пальто? Ви поки не готові до самостійних вчинків.

  Повернення прикрас або годин, або «А чи буде любов?!»

  Бачити уві сні, як вам віддають втрачене золото або годинник — почуттям необхідно випробування відстанню і часом, пророкує сонник міс Хассе.

  Віддавати золото на переплавку для виготовлення наручних годинників — ваші любовні відносини — це скоріше за все самообман.

  Уві сні ви віддавали комусь втрачений хрестик? Хороший знак для одиноких людей: дуже скоро ви зустрінете другу половинку, прогнозує Циганський сонник.

  Дівчині сниться, що вона повернула обручку чоловікові? Можуть статися розбіжності в сім’ї. Будь-яке інше прикраса — сережки, наприклад — обіцяють розваги.

  Тварини — символ дружби

  Тлумачення сну, в якому ви віддавали в добрі руки собаку або кошеня таке: ви дуже вірні своїм друзям, але іноді не до кінця з ними відверті.

  Наснилося, що у вас зіпсувався сире м’ясо в холодильнику, і ви віддали його вуличним собакам, які за нього побилися? Хтось заздрить вашій дружбі і бажає нашкодити. Не слухайте ніяких рад і не вірте в плітки, радить Східний сонник.

  Бачити уві сні, що ви згодували псам пригоріла кашу або кисле тісто — хтось із приятелів доставить вам прикрості.

  Віддавати друзям своє тварина на час від’їзду — дружба витримає будь-які випробування.

  Особисті речі, колекційні монети та інше, як знак протиріч

  Жінці уві сні віддавати ключі від квартири чоловікові — до суперечливих відносин з протилежною статтю. Отримати в’язку ключів від нього — до причіпок і образам, підказує сонник Ванги.

  Віддавати свої особисті речі, такі як труси (37,) шкарпетки, носові хустки в пральню — до сумнівів, щодо прийнятого рішення.

  Віддати старовинну монету або залізний рубль СРСР колекціонерові — ви не можете визначитися з вибором чогось. А якщо подарували монету вам — рішення прийде швидко.

  Віддавати знайдений паспорт або книгу — ви зіткнетеся з представниками закону.

  «Пригощати» сигаретами — ви весь час щось міняєте в своїх рішеннях, пора вже визначитись.

  Предмети побуту — символ клопоту і неприємностей.

  До чого сниться, що ви поступаєтеся гостю свою ковдру або рушник? Реальні гості затриматися надовго і втомлять вас.

  Погано давати кому-то голки, нитки, бісер, спиці — до утомливих турбот.

  Наснилося, що ви дозволили колезі користуватися своєю кухлем — на вас наваляться робочі проблеми і турботи.

  Подарувати старовинне дзеркало — до неприємностей.

  Віддавати квіти — Весняний сонник підказує: ви прагнете всіх оточити турботою, тому багато метушіться.

  Сонник віддавати, до чого сниться віддавати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: