Сонник вибирати плаття, до чого сниться вибирати плаття уві сні

До чого сниться вибирати плаття? Такий сюжет має кілька різних тлумачень, як сприятливих, так і не дуже. Сонник часто інтерпретує його, пояснюючи любовні взаємини. Відповідно подробиць уві сні символ може бути передвістям пристрасного роману, появи суперниці, вірного кохання, навіть весілля. Однак можливі інші трактування: занепокоєння, зайва невпевненість.

Що віщує бачення?

До чого сниться вибирати плаття в магазині? Якщо сновидицей ускладнюється зробити вибір серед безлічі красивих моделей — наяву у неї є суперниця. Однак жінці про неї поки невідомо.

Міряти наряд уві сні — прагнути до взаємин з певним парубком. Але зараз не можна сказати, чи здійсниться це бажання.

Наснилося, ніби вибирали плаття в магазині і так поспішали, що приміряти його не встигли (чи не захотіли)? У серці свого коханого ви займете дуже міцне місце.

При неможливості визначитися серед великого асортименту сонник повідомляє: дівчині притаманна надмірна невпевненість в собі. Часто вона боїться осуду сторонніх.

Вибирати сукню, купити нове і надіти його — сприятливий знак. Попереду радість, ділові успіхи, прибуток.

Наснилося, підібравши, надіти вишукану сукню з дорогої тканини? Має бути великий успіх, захоплення суспільства, якщо будете вести себе гідно, ненав’язливо.

Колір наряду

До чого сниться вибирати плаття за кольором? Сонник дає наступні тлумачення:

• вибір червоного вбрання уві сні віщує бурхливий роман; • білого — сприятливі зміни у відносинах. Для вільних дівчат, які пов’язані зобов’язаннями, таке сновидіння обіцяє нові перспективні знайомства; • синього — довіру до недостойному партнеру; • зеленого — взаємні почуття; • жовтого — зустріч з особою, яка вплине на ваше внутрішнє розвиток; • оранжевого — співпраця, що приносить успіх, що сприяє зростанню; • чорного — розчарування. Сонник рекомендує утриматися від нових любовних зв’язків; • сірого — надмірна невпевненість дівчата шкодить її співпраці з молодими людьми; • бежевого — довірчі, приємні стосунки; • золотого — зв’язок з багатим чоловіком.

Тканина

Має значення також тканину, з якої виконана вподобана вам уві сні модель:

• в’язане (трикотажне) — вас влаштовують нинішні відносини, спокійні і комфортні; • з дорогої шовкової тканини — ваші плани занадто честолюбні. Постарайтеся стримати амбіції; • мереживне сонник Міллера інтерпретує як передвістя весілля, вірну любов.

Дії уві сні

Наснилося вибирати плаття в магазині? Жінці належить вибір: кого з шанувальників слід віддати перевагу.

Якщо продавець уві сні нав’язує наряд — сонник стверджує: наяву хтось чинитиме тиск, щоб ви вибрали те, що вигідно йому. Пам’ятайте: чиїсь переваги можуть відрізнятися від ваших, тому покладайтеся лише на себе.

До чого сниться піти без покупки, Переміряла безліч моделей, але нічого не вибравши? Починається час занепокоєння, незадоволеності тим, що відбувалося навколо.

Вибирати сукню уві сні, купити і милуватися красивою обновкою — сонник обіцяє: незабаром фінансові справи значно покращаться.

Любов, стосунки

Взагалі, вибирати плаття, міряти його уві сні — означає: у сплячої з’явиться суперниця, можливо, коханка чоловіка. Коли ж наснилося: для того, щоб надіти новий наряд, жінка схудла — вона досить легко позбутися «третьої-зайвої».

Подібне бачення, приснилося незаміжньої дівчини, означає: можливий бурхливий роман. Однак сонник підкреслює: зв’язок, якої вона буде вельми задоволена, навряд чи завершиться маршем Мендельсона. Причиною тому можуть стати таємниці коханої людини.

До чого сниться придбати вподобану модель? Це означає: незабаром знову зійдуться з коханою людиною після тривалої суперечки.

Сонник вибирати плаття, до чого сниться вибирати плаття уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: