Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вибачатися, до чого сниться вибачатися уві сні

Якщо вам приснилося, що ви вибачаєтеся уві сні, це говорить про вашу моторності в прийнятті рішень. А якщо вибачатися прийшли до вас, то краще не квапте події, віддавайтеся волі випадку. Детально про те, до чого сняться подібні картинки, повідають сонники. Уточніть всі деталі мрії і погортайте сторінки мудрих тлумачів.

Думка Г. Міллера

Згідно сонником Міллера, просити вибачення уві сні за те, що не скоювали — ознака того, що ми можете потрапити в «темну» історію, яка, на щастя, завершитися благополучно. Але якщо в реальності вам є за що вибачатися, то це означає серйозні проблеми. Наснилося, що вам прощають помилки? Мрія означає, що доля буде щедрою на подарунки.

Короткі тлумачення

Прощати можна самому, а можна і благати про це того, кого ви образили. Згадайте, що саме вам приснилося, і пошукайте в сонниках короткі трактування.

 • Вибачатися самому — в реальності ви так само маєте потребу в прощенні.
 • Покаятися перед усіма друзями в чомусь — отримаєте шанс на перемогу в суперечці.
 • Бачити вибачатися жінку — до перемоги над суперницею або суперником.
 • Вас благає пощади хтось — чекайте розташування симпатичного вам чоловіка.
 • Масове Каяні спостерігати — знак колективної роботи, яка принесе вигоду.
 • Близькі люди — Від суперників до сімейного щастя

  Якщо уві сні перед вами вибачався ваш хлопець або дівчина, то будьте готові до того, що хтось буде претендувати на щастя, належить вам. Вибачався колишній хлопець або колишня дівчина? До чого це сниться, підкаже сонник пастора Лоффа: якщо ви розлучилися по-хорошому, то сновидіння пророкує радість і гарний настрій; розбіглися, посварившись — чекайте невеликих, але «приставучих» складнощів.

  Дівчині бачити себе вибачається перед колишнім хлопцем — знак того, що вона занадто суворі вимоги пред’являє до своїх обранців. А якщо уві сні ви прийшли каятися до свекрухи справжньою або колишньої — це обіцяє вам непорозуміння в родині. Свекруха вибачалася перед вами? Все буде добре в подружньому житті.

  Неблизькі і нерідні, як символ вирішення проблем

  Цікавить,, до чого сниться вибачатися перед незнайомою людиною? Сонник міс Хассе схильний вважати, то ви чимось засмучені наяву. Людина, якого ви не знаєте, благав вас про прощення за щось? Випустіть ситуацію з-під контролю, самопливом проблеми вирішуватися швидше.

  Дещо по-іншому тлумачаться сюжети, в яких ви бачите, як просите пробачити себе людину, яка в реальності є вашим ворогом. Якщо вам таке наснилося, то остерігся найближчим часом розповідати кому-небудь про свої плани. Ворог просив вас про помилування? Це добре! Ви зумієте отримати вигоду навіть з неприємної ситуації. А якщо ворог відмовлявся приносити вам свої вибачення або приймати їх від вас — все вирішить випадок, головне, не пропустіть шанс.

  Спостерігати з боку — до успіху на роботі

  Циганський сонник дає найточнішу відповідь на питання,, до чого сниться спостереження з боку за вибаченнями інших. Тлумачення сну викличе захват: якщо ви бачите подібний сюжет уві сні, значить, ви зумієте заробити в колективі повагу і шану, як серед колег, так і у керівника. Натовп уві сні молить когось одного про помилування? Гроші будуть «литися рікою» до вас у кишеню, головне — не розповідайте нікому про це, рекомендує сонник Цвєткова.

  Сонник вибачатися, до чого сниться вибачатися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: