Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вежа, до чого сниться вежа уві сні

Красива вежа — символ успіху, згідно тлумаченням більшості сонників. Погано, якщо уві сні ви падали з неї, це знак того, що не все у вас вийде, так як ви хочете. А взагалі, не можна сказати однозначно,, до чого сниться вежа. У подібних снах слід враховувати всі подробиці: висота, зовнішній стан, що ви на ній робили. Давайте будемо розбиратися.

Красиві вишки

Бачити уві сні красиву вежу — вас чекає приголомшливий успіх. За що б ви не взялися, у вас буде виходити так, як задумано, радує сонник Міллера.

Сниться, що ви спостерігаєте за тим, як на високій ратуші годинник відраховує час, і кожну годину дзвонять дзвони — незабаром почуєте радісні звістки, яких чекаєте вже дуже давно.

Спостерігати уві сні, як розгойдується висотна будівля — незважаючи на хитке становище, ви зумієте встояти на ногах, пророкує сонник Цвєткова.

Наснилося, що ви перебуваєте всередині старовинної фортеці і бачите красиві фрески та оздоблення — в реальному житті ви будете залучені в цікаву і захоплюючу історію.

«Баштові» пам’ятки

Бачити уві сні себе на Ейфелевій вежі — до романтичного пригоди або знайомству з людиною, з яким у вас виникне взаємна симпатія.

Наснилася падаюча Пізанська вежа — вас чекає захоплююча подорож і загострення пристрастей. Місячний сонник попереджає вас про можливу проблему, якщо не навчитеся стримувати свій запал.

Сниться кошмар про те, що ви спостерігаєте, як під час землетрусу з Ейфелевої вежі падають шматки заліза і арматура — неприємності будуть «сипатися» на вас одна за одною.

Стояти на на Ейфелевій вежі в повній самоті і зверхньо милуватися Парижем — до спокійного, натхненної і розміреного життя. Якщо навколо шумно і людно — життя буде сповнене подій, пророкує сонник міс Хассе.

Підйоми і падіння з висоти

Забиратися уві сні на стіну замку — до дивних подій, які перевернуть вашу життя, пророкує Місячний сонник.

Залізти уві сні на дзвонову вежу і дзвонити в дзвони — ви дізнаєтеся щось цікаве з перших вуст і зможете розповісти про сенсацію всім своїм знайомим.

Підніматися на високий напівзруйнований маяк — хоч вам буде і нелегко, але ви зумієте домогтися бажаного, обіцяє Східний сонник.

Наснилося, що ви падаєте з висотки — як би ви не старалися, навряд чи у вас вийде здійснити задумане.

Руїни вікові та сучасні

Сниться, що ви сидите на верхівці старої фортеці, яка постраждала від руйнування — ви ставите інтереси своїх друзів вище власних, це добре, але не завжди. Часом потрібно бути більш твердим і навчитися говорити «ні».

Наснилося, що у вас на очах рушиться старий замок або фортеця — прийшла пора розлучитися з ілюзіями і почати жити по-новому.

Сон, в якому ви стали свідком руйнування величезного хмарочоса — стережіться неприємностей, можете стати учасником конфлікту, пророкує Жіночий сонник.

Наснилося, що серед вікових руїн ви знайшли старовинний годинник, які добре збереглися — знак того, що зараз час «працює» на вас. Якщо у вас є якісь нереалізовані плани, саме час втілити їх в життя.

Будувати вежу

Сниться, що ви працюєте над зведенням водонапірної башти — вам запропонують роботу, впоравшись з якою можете претендувати на більш вигідну посаду і зарплату.

Підніматися на висоту, щоб повісити годинник — наяву ви станете «володарем часу». Ви зможете самі вирішувати, що і коли вам робити.

Сон, в якому ви будуєте вежу з піску, але вона весь час валитися — символ марних сподівань і марних очікувань.

Бачити уві сні, як падає тільки що побудоване найвищий будинок — до фінансових проблем і непотрібним витратам, пророкує Осінній сонник.

Сонник вежа, до чого сниться вежа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: