Сонник вбивця з ножем, до чого сниться вбивця з ножем уві сні

Бачити вбивцю з ножем уві сні — зовсім не означає можливість стати жертвою наяву. Найчастіше кілер чи кат символізують надокучливого залицяльника, судові розгляди, тяжби, страх перед великими проектами, прийняттям доленосних рішень. До чого сниться душогуб, добре роз’яснюють сонники знаменитих цілителів, психологів.

Рекомендації сонника Міллера

Психотерапевти вважають, що вбивцю з ножем уві сні можуть бачити невпевнені в своїх діях люди. Нерішучість і розгубленість заважають робити відповідальні кроки, брати зобов’язання і віддаляють сновидіння від власних цілей.

До чого сниться лиходій з холодною зброєю в руках, сонник Міллера трактує таким чином:

 • Женеться слідом — до нав’язливого кавалера;
 • Завдає рани — до довгого життя, одужання;
 • Ломиться в двері — до непроханим гостям, урочистим моментів;
 • Самому бути на його місці — завоювати, нарешті авторитет в родині і серед колег.
 • Що кажуть інші психологи

  Інші фахівці в області розшифровки сновидінь радять стати сміливіше, якщо наснилося, що вбивця з ножем замахнувся і навіть вдарив. Інакше, ризикуєте втратити прихильність дами серця, або співробітників по роботі.

  Сонник Фрейда гарантує бурхливу сексуальне життя, повну пристрасті і високих почуттів, якщо довелося уві сні бачити збройного насильника. Спалахнула новими фарбами любов, заграла ревнощі — ось те,, до чого сниться на думку психотерапевта душогуб.

  Пора відповісти взаємністю

  Тікати від вбивці з ножем, бачити його всього в декількох кроках від себе уві сні — до надмірної уваги до вашої персони. Сновидіння означає, що хтось давно вже перестав натякати про свій добросердому розташуванні і скоро перейде до активних дій. Відмахнутися від залицяльника не вийде — простіше відповісти йому взаємністю і насолодитися романтичними побаченнями.

  До чого сниться кілер чи кат, добре пояснює і Нострадамус. Тлумачення сну в сонник провісника зводиться до потрапляння в ситуацію, де сновидец не зможе відмовити своєму партнеру в проханні. Особливо, якщо наснилося, що тікати вже не було сил і маніяк наздогнав в останній момент.

  Попереду тріумф, святкування успіхів

  Чим голосніше ломився кілер уві сні у вхідні двері, тим більше популярності завоюєте серед друзів, сусідів, співробітників. Родичі і друзі стануть частими гостями в будинку, з’явиться багато приводів, щоб організувати вечірку, торжество. Сонник Ванги радить бути в гущі подій, зарекомендувати себе душею компанії.

  Ще краще, якщо наснилося, що вбивцею з ножем або сокирою були ви самі. Подолавши почуття нерішучості наяву, зможете домогтися найкращих результатів і допомогти просунутися вперед іншим. Особливо, якщо наснилося, що не втратили в цій гонці на виживання власної гідності, не злякалися насильника, грабіжника.

  Сонник вбивця з ножем, до чого сниться вбивця з ножем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: