Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбивця з ножем, до чого сниться вбивця з ножем уві сні

Бачити вбивцю з ножем уві сні — зовсім не означає можливість стати жертвою наяву. Найчастіше кілер чи кат символізують надокучливого залицяльника, судові розгляди, тяжби, страх перед великими проектами, прийняттям доленосних рішень. До чого сниться душогуб, добре роз’яснюють сонники знаменитих цілителів, психологів.

Рекомендації сонника Міллера

Психотерапевти вважають, що вбивцю з ножем уві сні можуть бачити невпевнені в своїх діях люди. Нерішучість і розгубленість заважають робити відповідальні кроки, брати зобов’язання і віддаляють сновидіння від власних цілей.

До чого сниться лиходій з холодною зброєю в руках, сонник Міллера трактує таким чином:

 • Женеться слідом — до нав’язливого кавалера;
 • Завдає рани — до довгого життя, одужання;
 • Ломиться в двері — до непроханим гостям, урочистим моментів;
 • Самому бути на його місці — завоювати, нарешті авторитет в родині і серед колег.
 • Що кажуть інші психологи

  Інші фахівці в області розшифровки сновидінь радять стати сміливіше, якщо наснилося, що вбивця з ножем замахнувся і навіть вдарив. Інакше, ризикуєте втратити прихильність дами серця, або співробітників по роботі.

  Сонник Фрейда гарантує бурхливу сексуальне життя, повну пристрасті і високих почуттів, якщо довелося уві сні бачити збройного насильника. Спалахнула новими фарбами любов, заграла ревнощі — ось те,, до чого сниться на думку психотерапевта душогуб.

  Пора відповісти взаємністю

  Тікати від вбивці з ножем, бачити його всього в декількох кроках від себе уві сні — до надмірної уваги до вашої персони. Сновидіння означає, що хтось давно вже перестав натякати про свій добросердому розташуванні і скоро перейде до активних дій. Відмахнутися від залицяльника не вийде — простіше відповісти йому взаємністю і насолодитися романтичними побаченнями.

  До чого сниться кілер чи кат, добре пояснює і Нострадамус. Тлумачення сну в сонник провісника зводиться до потрапляння в ситуацію, де сновидец не зможе відмовити своєму партнеру в проханні. Особливо, якщо наснилося, що тікати вже не було сил і маніяк наздогнав в останній момент.

  Попереду тріумф, святкування успіхів

  Чим голосніше ломився кілер уві сні у вхідні двері, тим більше популярності завоюєте серед друзів, сусідів, співробітників. Родичі і друзі стануть частими гостями в будинку, з’явиться багато приводів, щоб організувати вечірку, торжество. Сонник Ванги радить бути в гущі подій, зарекомендувати себе душею компанії.

  Ще краще, якщо наснилося, що вбивцею з ножем або сокирою були ви самі. Подолавши почуття нерішучості наяву, зможете домогтися найкращих результатів і допомогти просунутися вперед іншим. Особливо, якщо наснилося, що не втратили в цій гонці на виживання власної гідності, не злякалися насильника, грабіжника.

  Сонник вбивця з ножем, до чого сниться вбивця з ножем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: