Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбити, до чого сниться вбити уві сні

Коли трапляється когось вбити уві сні, сонник часто прирівнює цю подію до завершення старого і початку нового. Те,, до чого сниться вбивство, не повинно лякати сновидіння. Образ часто символізує позбавлення, в тому числі і від небезпеки.

Сновидець і його близькі

Сонник неоднозначно тлумачить,, до чого сниться вбивство родича. Символ часто є відображенням змін, сильно, що змінили сплячого.

Вбивство дитини уві сні уособлює прагнення викорінити в собі дитячість. Чим ближче ступінь споріднення, наприклад, убили сина або дочку, тим сильніше бажання змінитися.

Якщо приснилося, як убили сина, нове починання потерпить фіаско.

Якщо жінці наснилося, що дочка вбили, побачене уві сні відображає переживання сновідіци про те, що її не вистачає молодості і жіночності.

До чого сниться, що вбили чоловіка, слід розуміти, як сон-перевертень. В реальності чоловіка очікує успіх і розв’язання складних питань.

Якщо чоловікові приснилося, що він відправив на той світ дружину, сонник стверджує, що він сам винен у своїх бідах.

Насильницька смерть батьків вказує на невирішене питання батьків і дітей. Мати уві сні уособлює почуття обов’язку. Все, до чого сниться, що маму вбили, говорить про неусвідомлену бажання піти від відповідальності. Загибель батька віщує здійснення задумів.

Якщо уві сні сестру або брата вбили, ви зіткнетеся з непередбаченими труднощами.

Коли уві сні вбили кохану людину, сонник вважає, що ви прагнете звільнитися від психологічної залежності.

Якщо дівчині приснилося, що вбили хлопця, їй слід дбати про свою репутацію.

Позбавляти життя бабусю уві сні трапляється тим, хто наяву недооцінює значимість родинних зв’язків і страждає від цього.

Якщо уві сні ви вбили одного або вбили подругу, сонник пояснює даний сюжет небажанням підтримувати з ними відносини.

Якщо пощастило знищити ворога, цю людину ви зможете перемогти і в дійсності. Сновидіння, в якому фізично знищили суперницю, попереджає, що сплячій чекає велика робота над собою.

Тлумачення,, до чого сниться бачити себе убитої, дещо насторожує. Хтось у вашому оточенні замишляє недобре проти вас. Невдала спроба вбивства свідчить про хитрощі на межі невразливості.

Тварини

Тварина, убитий заради прожитку, цінного хутра або безпеки, але не заради забави, сонник тлумачить як сприятливий символ.

Умертвіння свині або кабана віщує усунення пасток і підводних каменів з вашого шляху. Загибла кінь віщує погані вісті, корова або бик — несподіваний прибуток.

Успішне сафарі на лева або тигра віщує багатство і шана, але лише тим, хто вміє чекати.

Знищивши кота, жінка зуміє позбутися від настирливого залицяльника, кішку — від суперниці, а якщо чорну кішку — вбереже від напастей всю родину. Наснилося загибель кошеня обіцяє вивести на чисту воду непорядної людини.

Навіть уві сні вдало пополювати на лисицю і вовка, ви зловили удачу за хвіст. Ви досягнете мети, діючи в команді. Для тих, хто звик покладатися тільки на себе, добрим знаком вважається добути шкуру ведмедя.

Полювання на мавпу символізує погоню за розкішшю, безтурботним красивим життям, на зайця або кролика — прагнення стати хоробріший.

Птахи

Сновидіння, в якому довелося умертвити птицю, має переважно позитивне значення.

Якщо пощастило прибити голуба або ворону, тим самим ви забезпечили здійснення своїх планів.

Якщо довелося зарубати курку або півня, можете братися за будь-яку справу — у всьому чекає успіх; а якщо качку — можливі конфлікти через гроші.

В сонник знайдеться роз’яснення,, до чого сниться зарізати гусака. Для жінки сновидіння означає новий роман.

Риби та рептилії

Перемогти крокодила або хижу рибу, наприклад, акулу в воді, означає, що ви візьмете верх над конкурентами в бізнесі.

Якщо попало вбити черепаху, може спіткати серйозна втрата. Вбивця жаби ризикує здатися, будучи за крок від мети.

Знищивши кобру або вужа, ви позбудетеся від ворога, суспільства якого вам буде не вистачати. Убивши ящірку, опинитеся перед непростим вибором.

Комахи

Те,, до чого сниться розчавити таргана або жука, має двояке тлумачення. Ви досягнете заповітної мети, незважаючи на те, що кошти виявляться не зовсім до душі.

Сонник пояснює,, до чого сниться розчавлена ​​воша. знищити ВШУ або блоху означає істотно поліпшити матеріальне становище.

Розправитися з осою — добрий знак: наяву вдасться перевершити конкурентів. Загибель бджоли обіцяє зраду.

Знищення скорпіона, тарантула або кліща означає, що належить вивести на чисту воду підступного недоброзичливця.

Пріхлопнув моль, сновидец вправі розраховувати на заслужене визнання в реальному житті. До чого сниться смерть комара від руки сплячого, можна розуміти буквально: в реальності також вдасться позбутися від людини-паразита.

Якщо попало зачинити стоногу, не рекомендується відправлятися в дорогу.

Абстрактні персонажі

Якщо жінці наснилося, що їй вдалося здолати в смертельній битві агресивного чоловіка — маніяка або бандита, в реальному житті вона зустріне любов.

Якщо чоловікові приснилося, як він вбиває жінку, сновидіння символізує його прагнення стати більш мужнім.

Сонник роз’яснює,, до чого сниться вбивство немовляти. Так дає про себе знати бажання викорінити в собі ознаки інфантилізму.

Містичні істоти

Якщо уві сні вас хоче вбити небіжчик, що доводився родичем за життя, сонник не бачить причин боятися цього небіжчика наяву: він хоче захистити вас від реальних небезпек.

Назавжди прибравши зі свого шляху відьму уві сні, в реальній дійсності ви звільнитеся від чужого впливу. Якщо ви зважилися знищити вампіра, безнадійна справа наближається до успіху.

Той, хто уві сні переміг чорта, демона або перевертня, наяву здолає і куди більш серйозного монстра — власні сумніви і протиріччя. Загибель дракона від вашої руки ще раз підтверджує, що ви вмієте перемагати.

Знаряддя нападу

Коли хочуть убити сокирою, сонник обіцяє сприятливий збіг обставин.

Коли лопата перетворюється на знаряддя відплати, приснилося говорить про те, що справжньою причиною багатьох неприємностей є ваш нелегкий характер.

Якщо уві сні вбило блискавкою, в реальному житті слід частіше прислухатися до мудрих порад.

Якщо дівчину намагаються вбити ножем, її чекає зустріч з пристрасним шанувальником.

Тому, кого вбили з пістолета, сонник обіцяє кілька романтичних ночей.

Якщо приснилося, як вбило струмом, сонник радить виховувати в собі відвагу: ваші страхи мають властивість втілюватися.

Сонник вбити, до чого сниться вбити уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: