Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник веселка, до чого сниться веселка уві сні

Якщо вам приснилася веселка — це дуже хороший знак згори. Сон предзнаменует сприятливі зміни, позитивні емоції, колоритні, веселі, незабутні пригоди. Недарма веселка символізує нескінченність божественного милосердя, виступає своєрідним мостом між небом і землею. Величний символ чистоти, оновлення, возз’єднання з’являється уві сні як провісник всеосяжного щастя.

Сонник обіцяє вам перехід на новий, благословенний і більш успішний життєвий етап. Ясна річ, цей прогноз занадто узагальнений. Розібратися,, до чого сниться веселка в вашому конкретному випадку, допоможуть подробиці сну.

Бачити уві сні веселку в небі — скоро відбудеться чудова подія, після якого докорінно зміниться життя в кращу сторону. Важкий період завершено, і доля приготувала вам тривалу і вкрай вдалу білу смугу. Дівчині сонник віщує феєричний, довгий і пристрасний роман. Для чоловіка сон — пророкування багатства, виняткового везіння в справах, чудових перспектив в бізнесі, авторитетної підтримки.

Сон пророкує досить приємні зміни і в сексуальній сфері. Якщо уві сні вам вдалося розглянути всі кольори веселки, то ваше інтимне життя збагатиться незвичайними відчуттями, стане набагато яскравіше, цікавіше і більш насиченою. Одиноким сонник прогнозує знайомство з енергійним, життєрадісним, розкутим партнером, не позбавленим фантазії.

Подвійна веселка уві сні — наяву вибрали правильну стежку. Усі починання будуть успішно реалізовані і принесуть приголомшливі плоди. Найближчим часом здійсняться найзаповітніші мрії. Крім того сонник обіцяє всепрощення, залагодження конфліктів на роботі, примирення з давніми ворогами. Жінці такий сон гарантує протекцію багатого, впливового людини, наділеного владою.

До чого ще сниться веселка уві сні

До чого сниться веселка над полем — сон до взаємної любові і щасливого, безбідного сімейного життя. Над водоймою — до подорожі за кордон, вигідним покупкам, корисним контактам. Над лісом або зеленим лугом — до беззастережної удачі у всьому. А вже якщо красиве атмосферне явище виникло уві сні прямо над головою, то сонник запевняє, що навіть із самої безнадійної ситуації ви незмінно вийдете переможцем.

Чекайте новин або вражаючого відкриття, якщо уві сні на вас впала веселка. Побачили, як уві сні веселка розчинилася або безслідно зникла, — ви недостатньо приділяєте уваги своїм близьким. Сонник попереджає, що через свою байдужість і нехтування ви ризикуєте втратити кохану людину. Спостерігати уві сні, як веселка повільно розчиняється — зав’яжуться любовні відносини з другом протилежної статі.

Якщо уві сні пощастило побачити потрійну веселку, то вам можна тільки позаздрити. Абсолютно всі добрі вчинки, які ви коли-небудь робили, повернуться до вас триразово. Згідно сонником незабаром здійснюватиметься ваші бажання, навіть неймовірні.

До чого сниться веселка на нічному небі — сон-підказка. Зараз вам не обійтися без допомоги врівноваженого і розумного порадника. Не слід поспішних рішень, прислухайтеся до неупередженого думки оточуючих.

Сонник веселка, до чого сниться веселка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: