Сонник весілля колишнього хлопця, до чого сниться весілля колишнього хлопця уві сні

Весілля колишнього хлопця може наснитися дівчині, відчайдушно по ньому нудьгує. Але не завжди те, що ми бачимо уві сні, відображає дійсний стан справ. До чого сниться одруження людини, з яким ви давно розлучилися і перестали навіть згадувати — питання спірне, однак сонник все ж зуміє дати відповідь. Ви, головне, не забудьте нюанси свого бачення.

«Весільний синдром» Густава Міллера

На питання,, до чого сниться весілля колишнього хлопця, сонник Міллера дає чітку відповідь — до початку нових відносин. За версією даного тлумача, весілля попереднього коханого символізує собою якийсь перехід в нове життя сновідіци, і не важливо, забула вона його в реальності, або все ще засмучуватися через розставання — все одно її чекає інше щастя з іншим.

Короткі тлумачення

Наснилася весілля колишнього хлопця? А в якій ролі ви бачили себе, пам’ятаєте?

 • Уві сні ви раділи за молодих — до змін в особистому житті в кращу сторону.
 • Влаштували скандал — до новин, які вас не порадують.
 • Проігнорували запрошення у сне — до образ і неприязні.
 • Були тамадою на весіллі — до несподіваного успіху.
 • Радіти чужому щастю — ознака змін

  Якщо хочете знати,, до чого сниться одруження колишнього залицяльника, під час якого ви щиро вітаєте молодят, загляньте в Місячний сонник. Тлумачення сну принесе задоволення: вас чекає романтичне знайомство з приємним чоловіком і подальша міцний зв’язок з ним.

  Кричати уві сні «Гірко!» На святі на честь вінчання свого минулого кавалера — символ успіху у протилежної статі, запевняє Весняний сонник.

  Весільний переполох, або Не вірте пліткам!

  А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви побилися з нареченою на весіллі колишнього хлопця: чутка донесе до вас новини, які ніяк не посприяють поліпшенню вашого настрою, засмучує Циганський сонник.

  А ось, якщо ви бачите, що під час свята заліпили ляпас нареченому за те, що він вам віддав перевагу іншій, то будьте готові, що вороги захочуть «вибити» у вас землю з-під ніг поганими вістями.

  Байдужість, як символ прикрощів

  Наснилося, що ви ніяк не відреагували на запрошення вас колишнім нареченим на його вінчання з іншою дівчиною? До чого це сниться і що означає, знає сонник пастора Лоффа: за зовнішнім спокоєм ви приховуєте образу на цю людину за щось, що він зробив, будучи ще в стосунках з вами.

  А ось, якщо уві сні ви прийшли на торжество, скупо привітали і відбули геть, то подібна «чуттєва прохолода» означає сильну неприязнь до цієї людини.

  Запальна ведуча: Успіх не за горами!

  Наснилося, що колишній хлопець покликав вас до себе на весілля в якості ведучої свята? Відмінне сновидіння. Згадуйте, як ви відреагували на пропозицію?

  Погодилися і провели захід з запалом — до успішного почину давно виношуваної задуму. А ось, якщо ви довго уві сні сумнівалися, то в реальності вам так само не вистачає «доброго стусана». Ви занадто довго приймаєте рішення — удача може злетіти, попереджає сонник міс Хассе.

  Сонник весілля колишнього хлопця, до чого сниться весілля колишнього хлопця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: