Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник весілля без нареченого, до чого сниться весілля без нареченого уві сні

Часто «майбутні дружини» напередодні дня одруження бачать кошмари про те, що її коханий передумав одружуватися і не з’явився в ЗАГС. Психологи називають це передвесільним синдромом. Але якщо трапилося так, що заміж ви не збираєтеся, а вам приснилася весілля без нареченого, то обов’язково з’ясуйте,, до чого сниться подібний сюжет, радять сонники. Особливо, якщо захід уві сні було в вашу честь.

Сонник Міллера

Густав Міллер по-різному пояснював,, до чого сниться весілля без нареченого. Ось, наприклад, якщо незаміжньої дівчини приснилося, що її обранець манкірував власну одруження, то це означає, ряд дрібних, але прикрих невдач.

Власне одруження без «другої половинки» для заміжньої дами означає неприємні сюрпризи від чоловіка.

Приватне торжество — знак нервового напруження

Сонник пастора Лоффа, в поясненні того,, до чого сниться своє весілля без нареченого, дає такі рекомендації: припиніть «тиснути» на кохану людину. Сновидицей відчуває, що надто обмежує обранця, але боїться втратити його, якщо втратить пильність хоч на мить. Результат може бути плачевним: або у дівчини не витримають нерви, або у хлопця закінчиться терпіння.

Східний сонник менш категоричний. Своя весілля без нареченого, побачена уві сні — це символ нових відносин, можливо, навіть з цим же партнером. А ось, своє вінчання в церкві, де дівчина одна біля вівтаря — ознака того, що в парі відсутній «близькість душ». Це одруження не стільки з любові, скільки тому, що «всі так роблять, і мені потрібно».

Чуже весілля: Від непорозумінь до небезпеки

Бачили уві сні чужу весілля без нареченого? Пригадайте, чи знаєте ви наречену чи ні, а сонники підкажуть, до чого це сниться. Наречена уві сні — це незнайома жінка? У сновидінні немає нічого страшного, все, з чим ви зіткнетеся — це дрібне непорозуміння.

А якщо нареченою була близька подруга, то це говорить про вашу прихильність до неї, особливо, якщо ви давно і близько товаришуєте. Ви боїтеся втратити «частинку себе», якщо вона вийде заміж, тому підсвідомо не бажаєте її заміжжя, пояснює Місячний сонник.

Весілля подруги уві сні засмутилася через те, що її нареченого повела інша жінка? Попередьте подружку, що їй загрожує небезпека.

Причина неявки

Чия б весілля без нареченого вам ні наснилася, пригадайте важливу деталь: що саме завадило нареченому присутнім на святі. Це потрібно для точного тлумачення сну.

 • Наречений забув про день одруження — до неприємних известиям.
 • Наснилося, що не відбувся чоловіка повела розлучниця — до сварки з коханим.
 • Молода людина передумав одружуватися — чекайте обману з боку друзів.
 • Горе-жених застряг в «пробці» або приїхав не туди куди треба — до зайвої метушні і клопоту.
 • Сумна церемонія, або Бережіться неприємностей

  Якщо уві сні ви бачите, як у вівтаря стоїть «молода» у весільній сукні та фаті, а в руках вона тримає фото загиблого коханого, з яким вона так і не встигла сходити під вінець, то будьте готові до серйозних неприємностей, попереджає сонник Нострадамуса. Особливо, якщо весільну сукню було чорного кольору.

  Сонник весілля без нареченого, до чого сниться весілля без нареченого уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: