Сонник весілля друга, до чого сниться весілля друга уві сні

Одруження — захід хвилююче і радісне. Наяву! А як уві сні? Весілля одного, як і особисто своя, трактується сонниками по-різному: одні пророкують печаль, інші — веселощі. Намагаючись витлумачити,, до чого сниться це торжество, обов’язково вчіть нюанси: хто молодята, колір нарядів, настрій, ну, і звичайно, свою роль у всьому цьому дійстві.

Короткі трактування

Немає часу для вдумливих тлумачень,, до чого сниться весілля друга? Не біда! Скористайтеся короткими трактуваннями.

 • Допомагати одному в організації його весілля — щось хороше трапиться у вашому житті.
 • Бути свідком на поєднанні шлюбом одного і його нареченої — до турбот.
 • Бачити уві сні, що через вас не відбулося весілля друга — на жаль.
 • Ви уві сні вбираються на вінчання близьких вам людей — до приємної несподіванки.
 • Сонник Г. Міллера

  А ось, які варіанти розвитку подій пропонує сонник Міллера, якщо уві сні ви були присутні на весіллі друга.

  Для дівчини бачити подружку, таємно йде під вінець — знак того, що їй необхідно навчитися стримувати свої емоції. Чоловік, побачивши подібне, може сподіватися на те, що він зуміє вирішити свої проблеми, що турбують вже довгий час.

  А якщо наснилося, що хтось із гостей одягнений в траурний наряд, то у особи, чиє торжество ви відвідали в своїх мріях, трапляться непередбачені проблеми, причому на порожньому місці.

  Допомога в організації, або Наближаються зміни…

  До чого сниться допомогу в підготовці весілля друга або подруги, цікавить найчастіше незаміжніх дівчат. Психологи це пояснюють бажанням сновідіци якомога швидше обзавестися «сімейним гніздечком».

  А ось сонник міс Хассе дає таке тлумачення сну: чим сумбурно відбувалося приготування заходи, тим радісніше подія чекає сновидицей. Для всіх інших: приснилося сприяння товаришеві готуватися до «окільцьовування» — це символ турбот, які принесуть відчуття необхідності.

  Радісна подія, як символ клопоту

  Бачити уві сні себе в якості свідка на весіллі друга — ознака клопоту і переживань з приводу своїх зобов’язань. А якщо наснилося, що ви стоїте в загсі або в церкві за спинами молодих як «заангажованого» гостя, зверніться до сонником Ванги. За його версією дане бачення означає деякі проблеми через занадто недбалого поводження до своїх обіцянок.

  Уві сні ви танцювали на одруженні друзів, але робите це без особливої ​​радості? Це означає, що в реальності у вас виникнуть труднощі з фінансами.

  Зірване захід — Від радості до печалі

  Не відбулася торжество, особливо весільну — це завжди неприємно. Хочете знати,, до чого сниться подібне бачення? Сонник Велеса «підкине» відповідь: сталося, що один запросив вас на своє весілля, а вона все-таки відбулося — будьте готові до приємної несподіванки в реальному житті.

  Наснилося, як наречена втекла з-під вінця під час промови розпорядника церемонії, на якій ви мали радість присутнім? Чекайте, що якась особа жіночої статі заподіє вам зле, можливо, ненавмисно, але все ж остерігатися буде не зайвим.

  Сонник весілля друга, до чого сниться весілля друга уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: