Сонник верба, до чого сниться верба уві сні

У народі верба вважається символом радості і відродження, уві сні ця рослина — провісник швидкого успіху, душевного спокою. Те,, до чого сниться верба, тлумачиться сонниками в залежності від сюжету сновидіння.

За версією доктора Фрейда, образ верби асоціюється з плотськими задоволеннями, які сновидец вважає гріховними, намагаючись не піддаватися інстинктам. Однак Ваше тіло, підводить Вас, відповідаючи на слова і ласки взаємної пристрастю. Відпустіть себе і отримуйте від сексу задоволення.

Дерево

Бачити уві сні квітучу вербу передрікає безхмарну і благополучне життя. Сонник Хассе пояснює,, до чого сниться квітуче дерево, через відкуплення вчиненого гріха благими справами.

Рослина, нахилене над водою уві сні, віщує смутні, важкі часи. Молодим жінкам така картинка уві сні обіцяє прийдешні переживання через некоректної поведінки з коханим. Стояти під плакучою вербою уві сні, пророкує про можливість незабаром почути улесливі промови. Зламаний чагарник обіцяє втрату близької людини.

Рвати, ламати

Наснилося, як хтось ламає або рубає вербу, значить, в реальному житті спляча людина підсвідомо відчуває почуття провини перед рідними людьми, однак не розуміє c чим це пов’язано.

Сучасний суміщений сонник пояснює,, до чого сниться самому ламати гілки верби майбутнім любовним розчаруванням. Можливо, Ви зробите дурний і необдуманий вчинок по відношенню до своєї коханої людини. За версією тлумача Федоровской, подібний сюжет говорить про те, що, незважаючи на життєві негаразди, у сновідящего швидко все налагодиться.

Інші деталі в сновидінні

Бачити уві сні як хтось продає зрізані вербові гілки, віщує можливість опинитися мимовільним свідком чужої драми, в результаті якої, Вам захочеться полегшити страждання сторонньої людини.

Ставити гілки верби у себе в будинку, говорить про подразнення сновидіння, викликаному нестачею часу. Насправді, Вам варто відкинути всі непотрібні, другорядні справи, зосередившись на головних завданнях.

Дарувати уві сні вербові гілочки комусь із близьких людей, віщує сонником про виникнення ситуації в реальному житті, в якій ця людина буде потребувати допомоги і підтримки сновідящего.

Радійте, Вас чекають приємні звістки

Молодій дівчині, то, до чого сниться букет з троянд і верби, пророкує сонником романтичне побачення з малознайомим чоловіком або коханим. Наснилося, що кохана людина підносить троянди в Вербна Неділя, значить, незабаром має бути сватання або пропозицію руки і серця.

Побачити в чужих руках гілочки верби, пророкує сонником нагороду за плідну працю. Хворим людям, приснилося рослина обіцяє швидку і ефективну боротьбу з хворобою.

Бачити вербу, що стоїть в церкві, пророкує про майбутнє шлюбі або вінчанні.

Приготуйтеся до удачі, вона зовсім близько

Наснилося, що довелося збирати квітка на Вербну Неділю, значить, наяву сновідящего чекає велике щастя, успіхи в справах і радість в будинку.

Найбільш сприятливим вважається сновидіння, в якому доводиться тримати в руках квітучу вербу. Так, на думку сонника, подібна картинка означає сімейне благополуччя і успіх в будь-яких починаннях. Ваші труди будуть гідно оцінені.

Сонник верба, до чого сниться верба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: