Сонник вінчання в церкві, до чого сниться вінчання в церкві уві сні

Вінчання в церкві — один з найяскравіших і неоднозначних символів, які можна побачити уві сні. Сонник пропонує різнобічні тлумачення,, до чого сниться урочистий обряд. Інтерпретація повідає про відносини в родині, сприятливому повороті в справах, передбачить певні важливі події.

Знову під вінець

Якщо приснилося повторне вінчання в церкві з чоловіком або дружиною, сонник стверджує, що в родині сновидіння панують любов, злагода і взаєморозуміння.

Однак, це не єдине пояснення,, до чого сниться вінчання в церкві з другою половиною. Далеко не безхмарні стосунки непокоять вас, ви боїтеся втратити кохану людину і підсвідомо шукаєте способи прив’язати його до себе.

Бажання знову обвінчатися уві сні свідчить як про міцну духовний зв’язок, так і про прагнення створити нерозривний щасливий союз.

Попереду приємне знайомство

Український сонник вважає добрим знаком, якщо уві сні пощастило бачити вінчання в церкві з боку. Сюжет віщує вдале знайомство, яке відіграє важливу роль у подальшій долі. У вас є шанс знайти впливового покровителя або наставника, створити сім’ю.

Іноді бачити обряд з боку трапляється тим, хто переоцінює свої сили або норовить привласнити що не належить їм. У таких випадках сновидіння підкреслює безглуздість ситуації. У той же час, снотолкователь обіцяє виконання задуманого того, хто дійсно добре попрацював в обраному напрямку.

В сонник Фрейда також є пояснення, що означає ритуал, який вам наснився. Сновидіння говорить про неприйняття сексуальних відносин без любові. Інтимний зв’язок для вас стає можливою, лише коли ви переконаєтеся в надійності партнера і щирості його і своїх почуттів.

Знайомі приносять удачу

Сонник пояснює,, до чого сниться чуже вінчання в церкві, наприклад, подруги. Сприятливий символ обіцяє, що удача торкнеться ділової сфери, можливий фінансовий прорив.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться чужа Весілля. Якщо мова йде про ваших знайомих закоханих, у вашій родині або парі настане другий медовий місяць. У зв’язку повернеться пристрасть і взаємне тяжіння.

Якщо хтось із друзів або подруг виявився винуватцем торжества, яке вам приснилося, образ уві сні означає переживання з приводу непростих взаємин з цією людиною.

Сонник Мандрівника вважає, що одруження подруг і друзів уві сні віщує нові зобов’язання і турботи. Так як вінчання в церкві — радісна подія, клопоти увінчаються щасливими змінами.

Якщо наснилася весілля з досить знайомим, але чужою людиною, союз з яким у реальному житті неможливий, сновидіння говорить про вашому духовну спорідненість.

Брати участь в церемонії небезпечно

Провидиця Ванга знає,, до чого сниться не тільки бачити, а й проводити церемонію в якості священика. Складений нею сонник рекомендує наяву проявити витримку і не намагатися переламати хід подій, навіть якщо вони вам не подобаються.

Якщо уві сні випала нагода бути нареченим, в дійсності будьте готові до непорозумінь і комічних ситуацій.

Чаклунка Медея попереджає сновидицей, що якщо вона бачить себе під час весільного торжества в чорній сукні, чекає розлука з коханим.

Якщо дівчині уві сні довелося вінчатися, її мрії про кохання збудуться.

Сонник вінчання в церкві, до чого сниться вінчання в церкві уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: