Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вінчання в церкві, до чого сниться вінчання в церкві уві сні

Вінчання в церкві — один з найяскравіших і неоднозначних символів, які можна побачити уві сні. Сонник пропонує різнобічні тлумачення,, до чого сниться урочистий обряд. Інтерпретація повідає про відносини в родині, сприятливому повороті в справах, передбачить певні важливі події.

Знову під вінець

Якщо приснилося повторне вінчання в церкві з чоловіком або дружиною, сонник стверджує, що в родині сновидіння панують любов, злагода і взаєморозуміння.

Однак, це не єдине пояснення,, до чого сниться вінчання в церкві з другою половиною. Далеко не безхмарні стосунки непокоять вас, ви боїтеся втратити кохану людину і підсвідомо шукаєте способи прив’язати його до себе.

Бажання знову обвінчатися уві сні свідчить як про міцну духовний зв’язок, так і про прагнення створити нерозривний щасливий союз.

Попереду приємне знайомство

Український сонник вважає добрим знаком, якщо уві сні пощастило бачити вінчання в церкві з боку. Сюжет віщує вдале знайомство, яке відіграє важливу роль у подальшій долі. У вас є шанс знайти впливового покровителя або наставника, створити сім’ю.

Іноді бачити обряд з боку трапляється тим, хто переоцінює свої сили або норовить привласнити що не належить їм. У таких випадках сновидіння підкреслює безглуздість ситуації. У той же час, снотолкователь обіцяє виконання задуманого того, хто дійсно добре попрацював в обраному напрямку.

В сонник Фрейда також є пояснення, що означає ритуал, який вам наснився. Сновидіння говорить про неприйняття сексуальних відносин без любові. Інтимний зв’язок для вас стає можливою, лише коли ви переконаєтеся в надійності партнера і щирості його і своїх почуттів.

Знайомі приносять удачу

Сонник пояснює,, до чого сниться чуже вінчання в церкві, наприклад, подруги. Сприятливий символ обіцяє, що удача торкнеться ділової сфери, можливий фінансовий прорив.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться чужа Весілля. Якщо мова йде про ваших знайомих закоханих, у вашій родині або парі настане другий медовий місяць. У зв’язку повернеться пристрасть і взаємне тяжіння.

Якщо хтось із друзів або подруг виявився винуватцем торжества, яке вам приснилося, образ уві сні означає переживання з приводу непростих взаємин з цією людиною.

Сонник Мандрівника вважає, що одруження подруг і друзів уві сні віщує нові зобов’язання і турботи. Так як вінчання в церкві — радісна подія, клопоти увінчаються щасливими змінами.

Якщо наснилася весілля з досить знайомим, але чужою людиною, союз з яким у реальному житті неможливий, сновидіння говорить про вашому духовну спорідненість.

Брати участь в церемонії небезпечно

Провидиця Ванга знає,, до чого сниться не тільки бачити, а й проводити церемонію в якості священика. Складений нею сонник рекомендує наяву проявити витримку і не намагатися переламати хід подій, навіть якщо вони вам не подобаються.

Якщо уві сні випала нагода бути нареченим, в дійсності будьте готові до непорозумінь і комічних ситуацій.

Чаклунка Медея попереджає сновидицей, що якщо вона бачить себе під час весільного торжества в чорній сукні, чекає розлука з коханим.

Якщо дівчині уві сні довелося вінчатися, її мрії про кохання збудуться.

Сонник вінчання в церкві, до чого сниться вінчання в церкві уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: