Сонник вени, до чого сниться вени уві сні

Здорові вени, побачені уві сні, є показником перемоги сплячої персони над обставинами і підступами недоброзичливців. Сонник застерігає про погіршення самопочуття, тлумачачи, до чого сняться порізані кровоносні судини на руках або ногах.

Що сповіщає сонник Міллера?

Приснилися власні вени, за версією Міллера, означають успіх і добре здоров’я. Бачити їх вздувшимися, червоними, говорить про високий зарозумілості сплячої персони, порізаними — відображають ущербність людини, його хворобливе реагування на кілке думку оточуючих.

Подробиці: місце

Згідно Сучасному універсального сонником, тлумачення сну залежить від місця, де довелося побачити вени:

 • На ногах — віщає про необхідність допомогти комусь, що вплине на ваш добробут;
 • На руках — сповіщає про зраду близької людини;
 • Поріз на животі — попереджає про стресі, переляку або колосальному фізичній напрузі;
 • Розкрити вену на шиї — говорить про серйозну небезпеку, втрати сенсу існування;
 • Перерізати капіляри на обличчі — уособлює невпевненість у власних силах, привабливості.
 • Тримайтеся!

  Про серйозні неприємності попереджає сонник від А до Я, пояснюючи,, до чого сниться кровоточить вена. Сімейний снотолкователь порівнює приснилося сновидіння з неприємностями у людей, пов’язаними зі сновидцем родинними зв’язками.

  Людям, яким уві сні довелося здавати венозну кров на аналіз, езотерики сповіщав про безліч незначних справ, що віднімуть життєві сили і фінансові ресурси. Постарайтеся проаналізувати власні звички, інакше ваша тяга відкладати свої справи на потім негативно впливає на ваше благополуччя і авторитет.

  Побачити, що інші люди ріжуть власні кровоносні судини, позначає отримання поганих, неприємних новин. Рятувати персонажа уві сні — до перемоги життєлюбства над обставинами.

  Що в амурних справах?

  Наснилося здача крові ознаменовує сонником Закоханих про шанс налагодити свої особисті справи і відносини з другою половинкою. Бачити, що під час забору відкрилася кровотеча, означає ризик обманутися у виборі партнера. Брати кровиночку у самого себе, уособлює схильність сновидіння до самопожертви.

  Молодий панночці, лежати уві сні під крапельницею, сповіщає про ризик вийти заміж за нелюба. Наснилося, як у вас беруть аналіз з вени, значить, в реальній дійсності доведеться пережити неприємну розмову з близьким серцю людиною.

  Про підозри у зрадах і нещирості другої половинки віщає сонник для стерви, роз’яснюючи, до чого сниться, як лікарі беруть з вени улюбленого кровиночку для аналізів.

  Побережіть себе і близьких!

  Жінці, якій довелося уві сні розкривати вени самої себе намагаючись накласти на себе руки, Жіночий снотолкователь радить звернути увагу на своїх дітей, що наяву можуть перебувати в серйозній небезпеці.

  Про зайвої самовпевненості, здатної привести до провалу розпочатих справ, сповіщає Сучасний суміщений сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться здавати кров. Ненароком порізати вену уві сні, обіцяє Повним тлумачем сновидінь виникнення непередбачених обставин.

  Порізані кровоносні судини у мами, з яких тече червона рідина, сповіщав про захворювання матері. Бачити, що вони здулися або розпухли, говорить про можливе інфікування.

  Збиток або достаток?

  Деніз Лінн пояснює,, до чого сниться донорство, зумовлюючи сновідящій гідну нагороду за працю. Наснилося, що у персонажа регулярно брали кровиночку на донорство, позначає, що близькі люди, друзі та домочадці сновидіння висмоктують з нього гроші і життєву енергію.

  Вас чекає успіх!

  Роздуті вени на ногах уві сні, за версією езотериків, свідчать про постійне успіху сплячої персони. Нинішній період є для сновідящего вдалим для реалізації проектів і отримання додаткового прибутку.

  А ось якщо уві сні вени лопаються, значить, за версією сонника Лонго, ваша пихатість і надмірна самовпевненість стане причиною конфліктів з оточуючими або партнерами по бізнесу. Подібне тлумачення має сновидіння, в якому довелося бачити чужі розкриті вени.

  Обережно!

  Сонник Мандрівника роз’яснює,, до чого сниться різати комусь кровоносні судини, говорить про необхідність надати допомогу персонажу. Наснилося, що довелося різати вени собі, сповіщає Жіночим сонником про непродуктивною життєдіяльності сновидіння.

  Жінці, порізати своє тіло уві сні, означає, що наяву сновидицей володіє нестерпним характером, отруюючи життя близьким людям.

  Сонник вени, до чого сниться вени уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: