Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вуха, до чого сниться вуха уві сні

Більшість інформації ми сприймаємо візуально, всього лише десять відсотків сприйняття доводиться на слух, але крім функції слуху, вуха є важливою ерогенною зоною, і на них знаходиться безліч точок, через які можна впливати на людину. З точки зору правильності сприйняття сонник інтерпретує те,, до чого сниться цей орган уві сні.

Все, що пов’язано зі слуховими органами уві сні можна трактувати як звістки, які ми отримаємо в реальному житті. Але якими вони будуть — поганими чи хорошими, який сенс буде полягати в них? Тут тлумачення сонників розходяться в залежності від деталей сновидіння.

Вухо — тлумачення сну з позиції різних сонників

За сонником Міллера вуха уві сні, що належать сторонній людині, символізують упереджене ставлення до вас кого-небудь: про вас за спиною розпускають безглузді чутки, які можуть підірвати відносини з другою половинкою або друзями.

Для жінок, бачити уві сні своє вухо — знак недовіри до коханого. В душі ви розумієте, що він дійсно прив’язаний до вас, і ніколи не зрадить, але в реальності його солодкі слова не викликають у вас позитивного відгуку.

Якщо дівчині довелося шепотіти на вухо уві сні, то сонник пророкує, що найкраща подруга затаїть злобу на неї. Якщо ж шептали їй, то її подруги не такі вже й вірні, якими здаються, вони пліткують, будують підступи і інтриги щодо сновідіци.

Для чоловіка шепіт на вухо уві сні — пророкування про нові ніжних любовних відносинах наяву. Придивіться до оточуючих вас дівчатам — одна з них відчуває до вас нерозтрачені почуття, і жадає зустрічі.

Якщо муха залетіла у вухо уві сні, то сонник трактує такий сюжет як знак того, що вам вішають «локшину на вуха» настирливі приятелі. Не потрібно слухати нікого, хто намагається вам довести про неправедності іншу людину — це обман, довіряйте тільки своїй інтуїції.

Для жінки, яку вміло підібраними словами можна переконати, поцілунок у вухо уві сні — пророкування сонника про обман коханого. Постарайтеся дивитися на факти, а не прислухатися до красномовних фраз — у вашому випадку вони не є правдивими.

Чоловік, якому вдалося цілувати вухо уві сні жінку, про відносини з якою він давно мріє, може не сумніватися,, до чого сниться такий еротичний сюжет: скоро предмет прагнень буде цілком і повністю належати вам. Але серце недоторки розтане тільки в тому випадку, якщо ви самі зробите перший крок.

До чого сняться свинячі вуха? Це символ порочних відносин, які в підсумку не приведуть до хепі енду. Таке сновидіння часто приходить зрадникам і невірним дружинам — обман скоро відкриється, і ви втратите свою другу половинку назавжди.

До чого сняться брудні вуха? Сонник інтерпретує такий сюжет уві сні, як брехня, яке ви почуєте з вуст хорошого друга. Не варто приймати все слова на віру, прислухайтеся до внутрішнього голосу, і якщо він скаже, що вас надули, то так воно і є.

Якщо ви небайдужі до чужих секретів, і вам довелося чистити вуха уві сні, то можете не сумніватися,, до чого сниться така картинка: незабаром вам належить дізнатися безліч таємниць, які заново відкриють для вас погляд на ті чи інші вчинки друзів.

Пошкодження вуха

Кров з вуха уві сні — пророкування про вістях, які будуть мати пряме відношення до рідні. Якщо ви відчували біль при кровотечі, то новини будуть поганими, а безболісність — символ добрих і радісних звісток. До чого сниться відірване вухо? За трактуванні сонника, це символ всепоглинаючої пристрасті до людини протилежної статі. Навіть для пов’язаних узами шлюбу таке сновидіння не залишає жодних шансів залишитися вірним своєму чоловікові.

Якщо ви любите перебувати в центрі подій, і бути обізнаним буквально у всьому, то скоро вам доведеться позбутися такої можливості — так сонник інтерпретує те,, до чого сниться відрізане вухо. За вашою ж вини, ви не зможете більше отримувати правдиву інформацію, лише тому, що втратите довіру з боку близьких людей.

Практично так само сонник пояснює стан справ, якщо вам відрізали вухо уві сні. Тільки в цьому трактуванні, ви будете відірвані від відбуваються навколо подій з вини сторонньої людини. Особливо плачевно таке сновидіння для ділових чоловіків, у них більше не буде можливості дізнаватися про кроки конкурентів.

Гній з вуха — поганий знак. Проти вас будується змова, який призведе до занепаду всіх справ. В цьому випадку не потрібно робити ніяких дій, мінливості долі неможливо запобігти, просто потурбуйтеся про свій душевний рівновазі, нервова обстановка може привести до серйозних психічних наслідків.

До чого сниться хворе вухо? Сонник може трактувати такий сюжет, як реальні неполадки в організмі сновидіння. Якщо ви відчуваєте нездужання, слабкість, то краще звернутися до лікаря, а не чекати, можливо, непоправних наслідків.

За іншим тлумаченням, якщо болить вухо уві сні, то можете очікувати поганих звісток з приводу кар’єри або роботи. Швидше за все, вас знизять по службі або скоротять, тому варто показувати себе начальству тільки з хорошого боку, і тоді неприємностей можна буде уникнути.

Неприємні слова на вашу адресу, сварки і скандали з оточуючими можуть спровокувати сон з хробаками в вухах. На даний момент нервова система сновидіння знаходиться в дуже вразливому стані, потрібно звернути особливу увагу на психічне здоров’я.

Завдяки своїй всебічної поінформованості, у вас з’явиться шанс заробити хороші гроші, якщо ви побачили волосся у вухах уві сні. Але ця можливість буде втрачена, якщо волосся випадало.

Бруд у вухах — символ пліток, які навіть частково не є правдою. Якщо вас будуть налаштовувати проти близьких, розповідаючи про них гидоти, то сонник радить не довіряти цим розповідям, вони сповнені брехні.

Вушні прикраси

Якщо молодій дівчині наснилися сережки у вухах, то це символ сонника про симпатії привабливого парубка, що проявляється до вас. Також, таке сновидіння в літню пору може передвіщати дорогий подарунок від залицяльника.

Слід звернути увагу, на те, що вам говорять оточуючі — так сонник трактує те, до чого сняться сережки у вухах. Висловлювання сторонніх людей можуть зняти полуду з ваших очей, і ви побачите ситуацію, що склалася в новому світлі.

Золоті сережки у вухах — пророкування сонника про небувалий багатстві. Якщо будете слухати, що говорять навколо, то вам випаде удача взяти участь в дуже прибутковому справі. А, до чого сниться сережка у вусі чоловіки? Сонник прогнозує, що друга половинка сновидіння може втратити свою значимість в його очах, з причини пліток, які розпускають недоброзичливці.

До чого сниться проколювати вуха? Будь-яке пошкодження тіла — негативний тлумачення сонника. особливо, якщо ви відчуваєте біль при проколі як в реальності, сюжет уві сні може символізувати про перешкоди, які вам заподіюють вороги.

Хоча, для незаміжньої дівчини те,, до чого сниться проколювання вух може бути і позитивним знаком. Ця картинка уві сні є пророкуванням сонника про істотні позитивні зміни в енергетиці, і сновидицей стане дуже привабливою для чоловіків, у неї з’явиться маса нових шанувальників.

Проколоти вухо уві сні — несприятливий знак для чоловіків, що займаються бізнесом. Конкуренти прагнуть розвалити ваша справа, і це у них легко може статися, якщо ви не будете перевіряти чутки, які доходять до вас ззовні.

Взагалі, будь-яке пошкодження мочки вуха, хоч голкою, хоч іншим гострим предметом — знак прийдешніх змін, і найчастіше вони несуть в собі негативну енергію. Сонник радить бути обережним у всіх сферах життя, і довіряти тільки перевіреним відомостями.

До чого сняться великі вуха? Сонник пророкує, що вас чекає радісна звістка, яке в силах перевернути нудну і одноманітну життя, і зробити її відразу прекрасним калейдоскопом доленосних подій.

Сонник вуха, до чого сниться вуха уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: