Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник варені яйця, до чого сниться варені яйця уві сні

Сонники, в більшості своїй, мрії, в яких ми бачимо варені яйця, позиціонують, як ознака швидкого збагачення. Хоча ці тлумачення дуже умовні, адже не слід забувати, що дуже багато змінюють деталі. Що ви робили уві сні з яйцями, наскільки свіжими вони були, де ви їх взяли — все це необхідно згадати, якщо хочете отримати точні відповіді, до чого сняться ці білково-жовткову продукти.

Сонник Міллера

Густав Міллер, відомий фахівець в області сну, стверджував, що варені яйця символізують тривоги. Однак, в залежності від того, де ви їх взяли, тлумачення можуть змінюватися.

 • Вас пригостили пасхальної «писанкою» — чекайте запрошення в гості.
 • Варити їх уві сні самому — ви занадто легковажно ставитеся до життя.
 • Купити або знайти — ознака ваших мрій про велику родину.
 • Наснилася торгівля ними — до пошуку партнера для продовження роду.
 • Знайти яєчну кладку — до отримання прибутку.
 • Вкрасти яєчка у кого-то — до переживань.
 • Приймати в їжу — знак проблем

  Якщо вам приснилося, що ви чистите і їсте варені яйця, то в найближчому майбутньому, пророкує Місячний сонник, вам доведеться зіткнутися з обманом. Причому, якщо чистити їх було складно, то обманщиком виявиться людина, на якого ви навіть і не подумали б.

  А якщо цікаво, до чого сниться, що ви насилу чистите яєчко, їсте його і давітесь, відповідь така: не варто «шукати» правди, вона вас розчарує. Є уві сні «писанку» всмятку довелося? Приготуйтеся до того, що вам не вдасться завершити розпочату справу, тому як вийде відведений на нього час.

  Торгівля очищеними яєчками, або Від сексу до апокаліпсису…

  У тому випадку, якщо уві сні ви бачите себе торгуючим очищеними вареними яйцями, неодмінно уточните, до чого це сниться. Ось, сонник Ванги, наприклад, дає трактування, які стосуються не сновидіння, а всього людства: скоро на Землю прийдуть важкі часи, коли все моря і річки висохнуть, що призведе до загибелі багатьох тварин, а людини змусить змінитися.

  Сонник Цветкова рекомендує краще придивлятися до свого оточення, якщо вам приснилося, що ви торгуєте яйцями без шкаралупи. Поруч є людина, що бажає познайомитися з вами ближче. А згідно сонником Фрейда, якщо уві сні ви продавали варені яйця без шкаралупи, то ваше інтимне життя буде багата і насичена.

  Купівля, як символ поповнення

  Купувати уві сні зварені круто яйця довелося? До чого це сниться і що означає, підкаже сонник Нострадамуса: велике гусяче яйчіще символізує прибуток, а дрібні курячі — витрати. Наснилося, що купили тухлі курячі яєчка — чекайте неприємностей, а якщо тухлі були упереміш зі свіжими, то це означає, що можна сподіватися на вдалий збіг обставин.

  Якщо бачите, що ви, купивши курячі варені яйця, відразу ж стали їх їсти, то бачення може обіцяти збільшення в сім’ї. До чого сниться, що їсти став хтось із ваших супутників? Дізнаєтеся від нього якусь важливу інформацію, пророкує Східний сонник.

  Яєчне частування, або Зустрічайте таємниці і клопоти

  Якщо приснилося, що ви пригощаєте когось жовтком без білка, то це символ того, що в реальності ви намагаєтеся натякнути людині на якийсь секрет, говорити про який прямо ви не можете. Жовток був нереального жовтого кольору? Врахуйте, розкриття таємниці може мати великий резонанс.

  Тлумачення сну, в якому ви очищаєте варені яйця, щоб нагодувати ними дитини, говорить: ви самі на себе звалити обов’язки, які будуть хоч і по плечу, але занадто заморочливі.

  Сонник варені яйця, до чого сниться варені яйця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: