Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник веснянки, до чого сниться веснянки уві сні

Веснянки — яскраві відмітини сонця — є далеко не самим приємним символом. Хоча багато що залежить від того, що конкретно вам приснилося. Якщо уві сні ви розглядали свої конопушки в дзеркалі — чекайте дрібних неприємностей, якщо ж бачили їх на когось іншого — до нових знайомств — більшість сонників дає саме такі відповіді на питання, чому сняться веснянки.

Покритися веснянками або Неприємності вже поруч

Жінці наснилися веснянки на своєму обличчі — до дрібних неприємностей, які все ж потребують часу на їх рішення, пророкує сонник Міллера.

Бачити веснянки у себе на тілі і на руках — до сильної сварці з коханою людиною, можливо навіть до розставання через розчарування в ньому. Ви зрозумієте, що справжня краса — це не зовнішні дані, а стан душі.

Чоловікові сниться своє обличчя, рясно вкрите сонячними знаками — в реальності можуть статися події, які змусять його пролити сльозу. Турбот і проблем буде багато, хоч вони і не будуть дуже серйозними, попереджає сонник Ванги.

Уві сні ви намагаєтеся вивести конопатінкі — будьте обережні, намагаючись вирішити проблеми, замість того, щоб виправити ситуацію, ви можете все ще більше погіршити. Вам слід зрозуміти, що іноді корисно просто «плисти за течією».

«Плямисті» малюки, як символ радості

Бачити уві сні маленьку руду дівчинку — до веселощів і безтурботності. Вам здасться, що ви знову повернулися в дитинство, обіцяє Місячний сонник.

Приснився дитина з рудим волоссям і конопушкі по всьому особі — найближчим часом ви зробите вчинок, який не властивий вам. Він, звичайно, викличе суспільний резонанс, але в позитивному контексті.

У своєму сновидінні ви запрошені на тематичний дитяче свято і тому розмальовували обличчя собі і своїй дитині веснянками — в реальності вам настільки набридла ваша сіре життя, що ви зважитеся внести в неї яскравих фарб у вигляді нових захоплень або традицій.

Побачити себе в сні маленькою веснянкуватої дівчинкою або хлопчиком — наяву ви зрозумієте, що всі проблеми більше надумані, ніж такими є насправді, пророкує сонник Міллера.

Милий рудий хлопець — знак цікавих знайомств

Сон, в якому ви бачите молодого веснянкуватого юнака, означає, що незабаром вам належить познайомитися з дуже цікавою людиною.

Сниться дуже велика кількість веснянок на чужому обличчі або на тілі — до знайомства з неординарною особистістю, вчинки якої часом будуть межувати з божевіллям, попереджає Східний сонник.

Побачити веснянки на шкірі у молодої дівчини — ви познайомитеся з людиною, який може принести клопоти вашим близьким, але вам ця зустріч піде на користь. Ви щось зміните в собі в кращу сторону.

Веснянки і сексуальність — готуйтеся до флірту

Сниться, що ви спеціально малюєте собі веснянки, тому що вони «заводять» вашого сексуального партнера — тлумачення сну наступне: вас чекає дуже відвертий флірт з людиною, яку ви навряд знаєте, пророкує сонник Фрейда.

Жінці приснилося, що вона народила дуже веснянкуватого дитини — в реальному житті вона мрієте про флірт з незнайомцем, який може перейти в щось більше.

Чоловік уві сні одружився на дівчині з конопушкі — наяву його чекає загравання симпатичною колеги.

Сонник веснянки, до чого сниться веснянки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: