Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник університет, до чого сниться університет уві сні

Чи не складно зрозуміти,, до чого сниться університет. Точно так само як і школа або інститут — це загальноприйнятий символ знань. Якщо людина побачила уві сні свій власний вуз — його очікує зустріч зі старими друзями, а ось чуже навчальний заклад — це до нових знань, пророкують сонники.

«Університети» сонника Міллера

Для тих, хто в реальності є студентом, побачити уві сні свій університет — це знак того, що дещо нове увійде в їхнє життя.

Якщо ж вам приснилося щось таке, чого не могло статися в стінах інституту — вас не влаштовує нинішній стан справ, і ви хочете їх змінити.

Вступити до вузу — радість вже на порозі

Уві сні ви вступили до університету — вас порадують новиною про те, що якась важлива прохання було задоволено, пророкує Весняний сонник.

Сниться, що вчитеся в університеті? Вам належить важка, але перспективна і добре оплачувана робота.

Бачити серед студентів свого родича або знайомого — саме ця людина допоможе вам впоратися з важкими завданнями.

Відзначати уві сні вступ до університету — до гордості за свої успіхи, пророкує Місячний сонник.

Допомогти вступити найкращому другові або подружці — поучаствуете в долі цієї людини і в звичайному житті.

Відрахування як символ смутку

Сновидіння, в якому вас відрахували за неуспішність — до складного періоду на професійній ниві, підказує сонник пастора Лоффа.

Наснилося, що відрахували кращого друга — вам загрожує пониження в посаді або великий штраф.

Сниться, що подругу з університету відрахували за прогули, а вас немає — сон-попередження. Життя дає вам шанс на виправлення своїх помилок.

Уві сні вас виганяють з університету за те, що посперечалися з деканом або ректором — ви підсвідомо відчуваєте свою вину, але визнавати її не хочете. Від цього у вас суцільні неприємності.

Викрали і знищили документи про своє відрахування — до проблем з представниками влади.

Бути викладачем — знак успіху і досягнень

Уві сні працюєте викладачем в університеті, який самі колись закінчували? Можливо, незабаром вам випаде нагода змінити свою професію на більш перспективну.

Бачити, що ви вигнали з лекції балакає студента — ви зумієте перемогти своїх конкурентів, не дивлячись на їх підступні задуми, радує сонник Цвєткова.

Наснилося, що ви — декан або навіть ректор університету — досягнете небувалого успіху там, де навіть не мрієте.

Приймати іспит в своєму сновидінні — ви дуже міцно «станете на ноги», і авторитет злетить дуже високо.

«Від сесії до сесії…» або Вас чекають труднощі

Сниться, що складаєте іспит — символ важкого життєвого етапу, засмучує Місячний сонник.

Побачили себе сидячим за партою в аудиторії і тим, хто чує лекцію? Якщо тема була, Ваша думка дуже зрозуміла — ті складності, з якими ви зіткнулися скоро пройдуть, але якщо не зрозуміли, про що говорив викладач — наберіться терпіння, труднощі будуть затьмарювати життя ще довгий час.

Наснилося, що не можете знайти свого місця в аудиторії — наяву ви звалили на свої плечі тягар, нести який вам не під силу.

Бачити уві сні, що вчитеся в одній групі з реальною подругою зі шкільного життя — придивіться уважно до цієї людини. Вона може стати причиною ваших бід.

Сонник університет, до чого сниться університет уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: