Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник укус бджоли, до чого сниться укус бджоли уві сні

Маленький смугастий «медонос», побачений у сні, обіцяє вигідне вкладення або придбання, а також висновок прибуткових договорів. Однак якщо вам приснилося, що комаха вас ужалило, то не варто розраховувати на добробут. У пошуках істини, до чого ж сниться укус бджоли, зверніть увагу на деталі мрії, радять сонники.

Сонник Міллера

На думку Г. Міллера, укус бджоли означає втрату або образу, причому винуватцем цього виявиться близька людина.

Добре, якщо уві сні вас переслідує дзижчить рій. Це означає відмінне самопочуття. А якщо бджілки покусали вашого малюка, то значить, він буде рости здоровим і міцним дитиною.

Що постраждало від укусів бджоли

На тлумачення сну істотно впливають деталі сюжету. Ось, наприклад,, до чого сниться укус бджоли в конкретну частину тіла:

 • В руки — до нечесності по відношенню до вас;
 • В ноги — до скоєння помилок;
 • В губи — до зради;
 • Щоки, ніс, лоб — до прийняття неправильного рішення;
 • Спина покусаній виявилася уві сні — вам доведеться змиритися з якимись незручностями.
 • Лікувальна процедура, як символ неприємної необхідності

  Наснилося, що вас «розбив» ревматизм, і ви зважилися на хворобливу процедуру апітерапії? Згідно Сучасному сонником, ви зіткнетеся з якоюсь необхідністю, яка викличе у вас почуття протесту.

  А Східний сонник так пояснює,, до чого сниться укус бджоли з метою лікування: ви зробили якийсь непорядний вчинок, і зараз прийшов час розплати за це.

  Розлючений рій — знак швидких труднощів

  Бачити уві сні, що за вами женеться бджолиний рій — ознака того, що ви зіткнетеся з проблемами. Бджоли вкусили вас в голову? В реальності ніякі неприємності вас не чекали б, якби ви самі не створили їх собі. Бджілка вкусила в лоб — розумні думки покинуть вас, на жаль.

  А якщо наснилося, що бджола хотіла вкусити вас в голову, але ви її вбили, то будьте спокійні, які б труднощі на вас не навалилися, ви зумієте вийти з ситуації з гідністю.

  Випадкова помилка: Не витрачайте час даремно

  До чого сниться бачення про те, що бджілка вжалила вас прямо в обличчя, пояснить сонник пастора Лоффа. Будь укус бджоли позначає даремно витрачений час. Особливо це стосується сюжетів, в яких відразу кілька комах жалить в обличчя — вони провіщають образи через недомовленості.

  Наснилося, що укус бджоли припав в око? Ви неправильно розподіляєте пріоритети, не помічаючи явних лідерів, віддаєте перевагу аутсайдерам. Уві сні ви бачите, що джміль вжалив в око конкурента? Якщо ви не розгубитеся, то отримаєте шанс обійти суперника, віщає сонник Цвєткова.

  Смугаста «родичка», або Бережіться обману

  Вам приснилося, що вас покусала оса? Дуже погано, так як передбачає таке бачення агресію з боку оточуючих вас людей.

  До чого сниться укус оси в різні частини тіла, підкаже сонник Езопа. Оса уві сні вкусила вас в руку — у вас вкрадуть щось цінне; в ногу — ворог обманним шляхом «зіб’є» вас з потрібного шляху; в палець — не розповідайте нікому про свої плани, інакше у вас нічого не вийде.

  А ось, в сонник Мандрівника можна знайти таке тлумачення: осине жало встромився вам в руку — до зради одного; в ногу — ви довіритесь людині, який використовує вас у своїх інтересах. Є одна деталь: якщо ви бачите уві сні, що укус в руку припав на великий палець, то це знак того, що вас не так просто збити з пантелику.

  Сонник укус бджоли, до чого сниться укус бджоли уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: