Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник укус собаки, до чого сниться укус собаки уві сні

Людському підсвідомості властиво підкидати знаки і загадки уві сні. Правильне трактування залежить від уміння виділяти ключові моменти. Наприклад, щоб зрозуміти,, до чого сниться укус собаки, слід згадати за яку частину тіла вона вас схопила. Сонник Міллера стверджує: якщо пес вкусив за руку, уникнути зради кращого друга вже не вийде.

Укус до крові

Кров символізує участь у ваших справах близьких родичів, особливо, якщо вона потрапила на одяг. Циганський сонник в таких випадках рекомендує готуватися до зустрічі нежданих гостей.

Біль після укусу собаки за прогнозами Девіда Хассе передбачає розчарування в будь-кого з друзів. Сварка може статися в будь-який момент. Бачити розідрану до крові садно — те ж саме, що пережити зраду.

Кусання за руку

Зверніть увагу, на яку частину тіла припав укус собаки. Якщо приснилися верхні кінцівки, будьте готові до неприємних розмов. Цілком можливо, що одна з дискусій між родичами може перерости в гучний суперечка і розгляди з приводу розподілу грошей. Тлумачення снів по циганського сонником обіцяє вкушеній залишитися без власної частки спадщини.

До чого сниться ласкавий укус собаки за руку? Сонники інтерпретують безболісні рани, як позитивний знак. Доля до вас на даному етапі досить прихильна — поспішіть почати спільну справу з кращим другом або компаньйоном, якому довіряєте.

Кусання за ногу

Наснилося, що укус собаки припав за ногу? Чекайте прикрощів, невтішних відгуків про себе — наклепники вже «точать на вас зуби».

Грайливі покусування ніг трактуються як сексуальні ігри. По Фрейду тлумачення снів подібного формату зводиться до статевого акту. Інші сучасні сонники прогнозують настання ідеального періоду для закладу романтичних відносин. Ваш обранець буде таким же відданим і милим, як пес, який приходив уві сні.

Кусання за шию

Чи не кожне сновидіння має прихований сенс. Але, в тому випадку, коли приснилося, що рана з’явилася на верхній частині тіла — будьте готові до загострення одного з хронічних захворювань.

Шия людини символізує нескінченний потік енергії. Бачити на ній укус собаки — не дуже хороший знак. Згідно сонником Ванги, якщо хтось вирішить перешкодити вам у важливій справі, то в першу чергу, намагатиметься послабити енергетичний потенціал. У таких випадках сниться напад розлючених тварин.

Чорна собака

Приснився величезний пес? Не поспішайте боятися його і сумувати. Напевно, це впливова людина, яка «кусати», тобто лаяти буде вас за праве діло. Сонник Нострадамуса пророкує появу справжнього наставника і вчителя, здатного дати вам безліч цінних життєвих уроків.

Укус чорної собаки за ногу обіцяє далеку поїздку або привабливу пригоду. До чого сниться велика тварина, що гризуть за шию? Високопоставлений чиновник допоможе вам забратися далеко вгору по кар’єрних сходах. Приємну суєту і багато дрібних, але цікавих справ обіцяє укус собачки чорного кольору з числа дрібних благородних порід.

Головне, ні болю, ні розірваної рани уві сні не слід боятися. Тлумачення снів з подібним результатом зводяться до того, що ви цікаві протилежній статі і іншим оточуючим людям.

Сонник укус собаки, до чого сниться укус собаки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: