Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник усиновити дитину, до чого сниться усиновити дитину уві сні

Сновидіння про усиновлення найчастіше приходять перед переломними життєвими моментами або особливо кризовими ситуаціями, коли слід прийняти відповідальне рішення. Сонник підкаже, до чого сниться, якщо уві сні довелося усиновити дитину.

Думка Міллера

Довелось бачити, як ви усиновили в мріях сироту? Готуйтеся до того, що мають бути ухвалені на себе абсолютно нові зобов’язання, що послужить причиною для розбіжностей з оточуючими.

Чого хочете?

До чого сниться, якщо трапилося усиновити дитину? В реалі вам явно не вистачає спілкування або ж ви відчуваєте гостру потребу захищати, оберігати і піклуватися про кого-то.

Іноді тлумачення сну, на думку сонника, стосується глобальних змін, наприклад, зміни сімейного стану, місця роботи або проживання.

Дуже важливо врахувати які відносини склалися уві сні з прийомним малюком. Саме вони підкажуть, чого чекати в майбутньому.

Подбайте!

Якщо в реальному світі ви вирішили усиновити дитину, то подібні сюжети уві сні є лише відображенням переживань, пов’язаних з цією подією.

До чого сниться усиновлення абсолютно незнайомого хлопця? Сонник підозрює, що вам слід розглянути дитини у власній душі і подбати про нього (тобто, про себе).

Наснилося, що ви стали прийомним батьком для свого справжнього сина або дочки? Ймовірно, у вас серйозно засмутилися відносини з близькими, включаючи батьків, дітей або подружжя.

Не поспішайте!

До чого сниться, що ви задумали уві сні усиновити дитину? Сонник пророкує велику удачу і везіння в справах. Можливо, ви отримаєте дуже потрібну зараз допомогу.

Довелось бачити, що інші персонажі взяли приймального малюка? На деякий час відмовтеся від кардинальних змін, вони не принесуть поліпшень.

Наснилося, що ви стали мачухою? Ваші власні діти виросли і вже не потребують постійної опіки. Якщо чоловік став вітчимом уві сні, то це означає його бажання підпорядкувати або вплинути на кого-то.

Негативні трактування

Що значить, якщо в ночі ви задумали усиновити дитину? У виняткових випадках це натяк на невиліковну хворобу з трагічним фіналом.

Якщо усиновлення наснилося перед подорожжю або далекою поїздкою, то постарайтеся перенести час від’їзду, бо вам загрожують нещастя в дорозі.

До чого сниться приймальний дитинка незаміжньої дівчини? Сонник вважає, що її може кинути хлопець.

Чудо!

Наснилося, що ви вирішили удочерити дівчинку? В реальності відбудеться якась по-справжньому чудова подія.

Бачити, що ви удочерили уві сні дівчинку, буквально означає життя безбідне і благополучну.

Жінці усиновити хлопчика — до набуття гармонії в будинку. Якщо розглянутий сюжет приснився чоловіку, то сонник вважає, що йому доведеться зробити вибір з примусу.

Трохи конкретики

Уві сні ви примудрилися усиновити дитину? Згадайте, чи був він здоровий і як виглядав.

 • Невиліковно хворий — гарне здоров’я.
 • Абсолютно здоровий — удача, везіння, подолання перешкод.
 • Недоумкуватий — погані зміни, переживання.
 • Гарний — приємне знайомство.
 • Страшненький, виродок — незвичайна подія.
 • Грудний — поліпшення справ.
 • Маленький — здивування.
 • Підліток — несподівані турботи.
 • Дорослий — великі життєві зміни.
 • В ночі на поріг підкинули немовля, і довелося взяти підкидька в будинок? Сонник вважає це дуже хорошим знаком, що передвіщає благополуччя, прибуток і успіх.

  Сонник усиновити дитину, до чого сниться усиновити дитину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: