Сонник устриця, до чого сниться устриця уві сні

Бачити устриць уві сні можуть люди емоційні, експресивні, здатні на зухвалі вчинки. Сновидіння з морепродуктами означає масу задоволень, які сновидец отримає будь-яку ціну. Особливо, якщо наснилося, що довелося їх готувати і є. До чого сниться торгівля молюсками, традиційні сонники відповідають неоднозначно.

Сонник Міллера: популярні тлумачення сну

Психологи стверджують: якщо наснилися устриці, значить, ви підсвідомо готові до спокус, романтичних пригод. Представниці слабкої статі зможуть звабити давно бажаного чоловіка. Відкинувши моральні принципи, сновидец будь-якої статі зануриться в сексуальні пригоди, любовні авантюри.

Щоб зрозуміти, до чого сняться морепродукти, досить згадати, які саме дії довелося з устрицями виробляти:

 • Ловити в морі, океані — до величезної удачі, перспективним знайомствам;
 • Купувати, продавати — до зміни статевого партнера, бурхливе сексуальне життя;
 • Є — до щедрих подарунків, благополучного результату справ;
 • Поранитися — до зухвалих витівок, азартних ігор.
 • Розсудливість не завадить

  Бачити маринованих устриць — не завжди добре. Будьте обережні в азартних іграх, якщо наснилося, що довелося вколотися або поранитися раковиною. Сонники попереджають про обачність у фінансових операціях, розважливості в суперечках.

  Ще гірше, якщо устрична раковина виявилася порожньою уві сні. Спроби знайти другу половинку найближчим часом виявляться марними. З’являться перешкоди в спілкуванні з родичами, протилежною статтю. Сучасні сонники рекомендують не поспішати з впровадженням великих проектів, бути чемною начальству.

  Поспішайте до задоволень

  Бачити свіжих устриць уві сні, перебирати їх, є — до несподіваних подарунків долі. Сновидіння означає почесті, визнання. Фінансові поповнення прийдуть несподівано, порадують своїми розмірами, якщо наснилося, що вишукану страву було смачним.

  До чого сняться приготовані молюски, сонник Цвєткова роз’яснює так: душа знудьгувалася з відпочинку та відчуває наближення захоплюючої поїздки, пригоди. Будьте готові до гарної вечірці в колі незнайомих людей, якщо довелося знайти уві сні в прочинених раковині перлину.

  Попереду перспективне знайомство

  Ловити, купувати, продавати устриць уві сні — до пристрасним любовним романам, сплеску сексуальності. Сонник Фрейда застерігає: сновидец може забути про роботу, про будинок, захопитися тільки сексуальними іграми. Зміна партнерів, бажання насититися низинними задоволеннями — саме те, до чого сняться морепродукти в величезних кількостях.

  Всі еротичні мрії вирвуться на свободу в один момент. Намагайтеся контролювати бажання, інакше є ризик посваритися з близькими людьми назавжди. Тим більше, багато сцен з новими партнерами згодом розчарують, якщо устриці були не зовсім звичними на смак, або гірчить.

  Сонник устриця, до чого сниться устриця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: