Сонник тютюн, до чого сниться тютюн уві сні

Привидівся уві сні тютюн? Затіяне справа принесе вкрай несподівані результати. Якщо ви пригощали ним кого-то, то буквально будете обманювати. Сонник пропонує ще ряд розшифровок, які легко пояснюють,, до чого сниться цей образ.

Думка Міллера

Сонник Міллера дає таке тлумачення сну. Сновідних тютюн гарантує удачу в справах і повної поразки в любові. Куріння тютюнової суміші, особливо з іншими персонажами, символізує дружбу.

Не слухайте нікого!

До чого сниться ще зростаючий тютюн? Чекайте процвітання і прибутку від вдалої оборудки. Наснилися сухе листя? Торговцям сонник обіцяє відмінну торгівлю, а хліборобам — гідний урожай.

Довелось бачити і навіть нюхати квіти цієї рослини? Наяву будете реагувати на якісь події бурхливо й емоційно.

Уві сні довелося набивати тютюном люльку? Не здумайте дотримуватися порад, які пропонують навколишні! Нашкодите собі і дасте привід для насмішок або лихослів’я.

Розшифровка деталей

Отримати вірний прогноз допоможе і грамотна інтерпретація додаткових деталей. Сонник радить врахувати якість курильної суміші та інші нюанси.

 • Ароматна — відмінна форма, гарний настрій.
 • З поганим запашком — активізація недругів, власні промахи.
 • Відвологлі — труднощі, поспіх.
 • Тютюновий дим — марні витрати всіх без винятку ресурсів.
 • Попіл — повний занепад, втрата віри і надії.
 • Наснилася анаша і інші наркотичні трави? Подолати труднощі допоможе новий знайомий або навіть випадковий попутник. Іноді цей же образ натякає уві сні на бажання і прагнення втекти від дійсності, буквально занурившись в ілюзії.

  Сумніваєтеся?

  До чого сниться тютюн, який довелося жувати? Сонник впевнений, що ви будете відчувати довгі сумніви з приводу правильності якогось рішення.

  Неспішно жувати уві сні тютюн буквально означає нудьгувати і відчувати байдужість.

  Наснилося, що ви із задоволенням нюхали і навіть намагалися їсти ароматний тютюнець? Поїздка або якась зустріч доставлять масу приємних клопотів і переживань.

  Дійте!

  Уві сні трапилося курити тютюн? Це ознака погіршення здоров’я і ранньої старості. Іноді — заклик діяти активніше.

  Курити в мріях можна до загального життєвого успіху, але тільки якщо куріння викликало позитивні емоції. Будь-які негативні відчуття і навіть огиду, на думку сонника, попереджають про лихо, що насувається.

  Чи готові?

  До чого сниться, якщо довелося купувати тютюн? Запам’ятайте: уві сні ви заробили неприємності, які проявляться наяву. Іноді покупка курильної суміші знаменує швидку зміну роботи.

  Якщо жінці наснилося, як вона набуває тютюнець для чоловіка, то в дійсності переживає дружина. Довелось бачити, що ви особисто торгували тютюном на ринку? Сонник впевнений: неймовірним чином зумієте обернути худі обставини собі на благо.

  Наснилося, що ви палили тютюн? Дізнаєтеся шокуючу новину, але це абсолютно не позначиться на задуманих планах і вашому житті в цілому.

  Все ще попереду!

  До чого сниться один лише запах тютюну? Уві сні він символізує події, які з’являться лише через час. Причому поганий аромат натякає на біди, складності та втрати, а «смачний» на приємні обставини.

  У нічних мріях відчувати запах, але не бачити сам тютюн означає, що від якогось справи ви отримаєте виключно моральне задоволення.

  Сонник тютюн, до чого сниться тютюн уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: