Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник троянди до чого сняться троянди уві сні

Практично завжди букет ароматних, ніжних, неймовірно красивих трояндочок — гідне додаток до головного подарунка для жінки, і в реальному житті вид цих квітів викликає тільки позитивні емоції. А, до чого сниться рожевий букет, які таємниці приховують у собі троянди уві сні? Про це розповість наш сонник.

До чого сниться рожевий букет: радість чи смуток?

За прогнозами жіночого сонника, бачити уві сні троянди, які цвітуть, розпускаються, виділяють приємний аромат — дуже хороший знак для представниць слабкої статі. Їх чекає щаслива подія, та й у вірності свого чоловіка або коханого можна не сумніватися.

Взагалі, сонник дає гарне тлумачення сновидіння, де ви бачили будь-які квіти, а троянди — особливо. Головна умова — вони повинні добре виглядати. Але якщо квітка в’яне, то це передвістя проблем зі здоров’ям, та й низки не надто приємних подій в загальному.

Так само, досить хороші події обіцяє місячний сонник, якщо уві сні наснилися троянди. Молоду дівчину, яка побачила такий сюжет, очікує нова любов, якщо вона в даний момент вільна, або займання старої пристрасті, якщо її серце вже зайняте.

За сонником Міллера троянди — частіше хороший прогноз, ніж поганий. Сюжет з ароматними квітами, інтерпретується в залежності від деталей сновидіння. Вдихати аромат рожевого букета — передвістя чистої радості, яку нічого не зможе затьмарити. А якщо дівчина тримає уві сні квіткові оберемки, то їй скоро зроблять пропозицію.

За любовному сонником, побачити уві сні троянди — символ супутніх фортуни у всьому. Усі починання будуть вдалими, а в сім’ї пануватиме мир і небувала гармонія. Якщо квіточки білі, то це передвістя нової духовного зв’язку, яка цілком може перерости в любов.

Сонник Азара дає дуже цікаве тлумачення сну про троянди, але тільки в тому випадку, якщо вони наснилися юній особі. Її чекає дуже вдалий флірт, який цілком може перерости в серйозні стосунки, і навіть привести до заміжжя.

За сонником Симона Кананіта значення сну, де троянди були зрізані з куща сновидцем — передвістя спокус і хитросплетінь долі. Сонник обіцяє захоплення протилежною статтю, яка може бути як взаємне, так і нерозділене.

Що означають троянди уві сні по французькому сонником? Це так само хороший знак, особливо для сімейних людей. Навіть якщо зараз становище сім’ї залишає бажати кращого, то можете не сумніватися, що в недалекому майбутньому будинок стане повною чашею, наповненою затишком і теплом.

Квіти різних забарвлень і видів

Як би це не було банально, але благородні квіти саме рожевого кольору подобаються більшості жінок, особливо романтичним і влюбливим натурам. А до чого сняться рожеві троянди? Це позначення зароджуються взаємовідносин, що не глибоких почуттів, не гарячою пристрасті, а просто легкої захопленості, флірту. Але не виключено, що на цій основі людина, що побачив такий сюжет, зможе побудувати міцну пару.

Підступність і хитрість символізують жовті троянди. Для тих, хто вже знайшов свою другу половинку, таке сновидіння має стати першим дзвіночком про можливу зраду. А для вільних осіб сонник інтерпретує такий сюжет, як плітки, змови і інтриги навколо сновидіння.

Екзотичні, оригінальні, шалено красиві, але в той же час відразливі через пов’язаної з ними легендою сині троянди — до чого вони сняться? Незважаючи на їх красу, хороших подій вони не віщують. Це передвістя охолодження почуттів між закоханими людьми.

До чого сняться чорні троянди? Сонник тлумачить таку картинку, що не дуже сприятливу. У майбутньому вам доведеться зіткнутися зі зрадою коханої людини, або ж вас чекає дуже сумна звістка про нього ж.

Всеохоплююча пристрасть двох закоханих сердець — це те, до чого сняться бордові троянди. Сонник трактує це сновидіння або як відродження злегка згаслих почуттів, або як поява в житті нового предмету обожнювання, яким сновидец подарує всього себе без залишку, і це буде взаємно.

До чого сняться червоні троянди? Яскраво-червоний, як багатий і насичений, символізує виконання заповітної мрії, досягнення мети, до якої ви вже давно прагнете. Швидше за все, ваше бажання пов’язане з матеріальним благополуччям, так як червоний або пурпурний — завжди передвістя добробуту.

Помаранчевий асоціюється у нас з яскравістю, сонячністю, позитивом, та й то до чого сняться помаранчеві троянди, теж принесе небувалу радість сновидцу. Його будуть вихваляти і підносити, він буде купатися в променях слави, яка дуже легко йому дістанеться.

Попередження сонника про те, що давно вже пора забути старі, застарілі себе відносини, любов яку вже не повернеш, остигнула пристрасть, і почати життя заново — все обов’язково вийде — це те, до чого сняться блакитні троянди.

До чого сняться живі троянди? Сонник тлумачить, що найголовніше, щоб вони випромінювали приємний аромат, щоб їх пелюстки були свіжі і пружні, і тоді, людини, який побачив таку картинку чекає небувале щастя і радість.

Сонник по різному інтерпретує те, до чого сняться кущі троянд. У першому випадку багато залежить від розмальовки бутонів, і якщо квітки на кущі червоні — то можете сподіватися на виконання заповітного бажання. Якщо ж ви одружені, або заміжня, то чекайте прекрасного звістки про швидке поповнення в родині.

До чого сниться багато троянд? Молода дівчина, яка бачила уві сні безліч рожевих букетів, і була від цього щаслива, може очікувати пропозиції руки і серця, на яке вона відповість: «згодна».

Бутон троянди, на який ви дивилися уві сні — не дуже добра ознака. Сонник обіцяє даремно пролиті сльози, нічим не виправдану печаль і депресію. Варто відпочити від повсякденної суєти, дати перепочинок натягнутих нервах, і тоді все увійде в свою колію.

Пелюстки троянд, які ви зриваєте з квітки уві сні — погана ознака. Ви своїми ж власними руками руйнуєте любовне щастя, відганяючи від себе людину, яка насправді любить і цінує вас.

Так само, знак печалі і згасання почуттів — сухі троянди уві сні. Не варто сумувати про минулі взаємини і згаслої пристрасті, життя дає всі шанси зустріти нову любов, і головне схопити удачу за хвіст і не боятися нових почуттів.

Штучні троянди уві сні — це сигнал сонника про те, що вам просто необхідно налагоджувати обстановку в сім’ї, адже в даний момент усі будується чисто на звичці, потрібно відроджувати колишню пристрасть, і триматися за почуття усіма силами — вони мають право на існування.

Передвістя серйозного конфлікту між закоханими — це зламана троянда уві сні. А якщо квітка ще й трохи зів’ялий, або зовсім — засохлий, тоді не виключено, що за сваркою піде розставання.

Дії з квітами уві сні

Якщо вам у сні подарували троянди, то цей сюжет інтерпретується сонником в залежності від їх кількості і кольору. Наприклад, якщо квітка єдиний, то у вас в житті є одна вірна подруга, яка на все піде заради вас.

Взагалі то, до чого сняться подаровані троянди — символ дружби і підтримки, і якщо вони червоного кольору, то ваша дружба відрізняється особливою міцністю і взаємовиручкою. Отримати уві сні троянди білого кольору — позначає чистоту і вірність вашої другої половинки. Можете повністю їй довіряти, вона завжди каже правду.

Якщо молодій дівчині довелося дарувати троянди уві сні, то в реальності її чекає конфліктна ситуація з тим людям, кому вона їх вручила. А ось садити троянди уві сні — це провіщення сонник про втілення романтичних фантазій.

Діловий чоловік, якому уві сні довелося купувати троянди, може з упевненістю очікувати успіху в бізнесі. Якщо ж сновидец — дівчина, то це передбачення сонника про те, що в її відносинах з протилежною статтю буде стабільність і взаєморозуміння.

Три троянди, які вам подарували уві сні — означає те, що вас оточують вірні й віддані друзі, які ні в якому разі не зрадять вас. А те, до чого сняться дві троянди, інтерпретується сонником як погану прикмету. Парне число — символ жалоби і смутку.

Зів’ялі троянди уві сні — це уособлення душевного самотності, сумних роздумів, прагнення знайти кохання і друзів. Так само, для тих, хто закоханий, це передвістя розлуки або сварки з другою половинкою.

До чого ще сняться мляві троянди? Сонник дає попередження: навіть якщо зараз у ваших стосунках стабільність і взаєморозуміння, не поспішайте розслаблятися. Можливо, кохана людина щось приховує від вас.

З еротичної боку трактується сонником бачити уві сні шипи троянди. Шип уособлює фалос, і якщо ви укололися про нього, то остерігайтеся сексуальних домагань в реальному житті.

Незаміжня дівчина, якій довелося зрізати троянди уві сні, може не сумніватися, що позначає такий сюжет: сонник обіцяє весільне торжество або пропозицію про одруження. Якщо ж ви бачили уві сні троянди у вазі, то незабаром ви будете мати приголомшливий успіх у протилежної статі.

Сонник троянди до чого сняться троянди уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: