Сонник тюлень, до чого сниться тюлень уві сні

До чого сниться тюлень? Перше, що спадає на думку, це лінь. І дійсно, сонник вважає, що у вашому житті все йде «за планом» і немає необхідності що-небудь міняти. Однак деталі побаченого уві сні образу розкриють більш широкий зміст сновидіння.

Проявіть завзятість!

Якщо уві сні вам довелося бачити тюленя, то наяву ви бажаєте самоствердитися. Сонник вважає, що варто проявити трохи завзятості і бажане втілиться.

Приснився величезний морський котик? Мета, до якої ви прагнете навряд чи буде досягнута. А ось його маленький дитинча символізує амбітність, якої вам так не вистачає.

Стримуйте запал!

Сам по собі морський тюлень в воді — це ознака власної товстошкірості і непробіваємості. Сонник вважає, що це хороші якості, але все повинно бути в міру.

Бачити уві сні тюленя у воді може людина, що бажає поліпшити матеріальне становище і підвищити свою значимість. Все це в реалі штовхає сновидіння на відчайдушні і часом дурні вчинки.

Якщо приснився неповороткий морський котик, то варто стримати запал і знайти інше застосування силам хоча б на час.

Інші розшифровки

До чого ще сниться тюлень? Тлумачення сну можна вважати повним, тільки якщо врахувати найменші деталі. Сонник пропонує кілька розшифровок в залежності від дій тюленя і дня, коли приснився сон.

 • Морський тюлень плаває у воді — до важкої роботи.
 • Лежить на крижині — пора відпочити.
 • Ніжиться на сонці — ви занадто повільні.
 • Занадто повільно йде — дійте швидше, інакше пропустіть нагоду.
 • У ніч на п’ятницю — до подарунка від незнайомої людини.
 • У ніч на суботу — до сварок в сім’ї.
 • До речі, якщо наснилося, що метою полювання є маленький тюлень, то вас чекають великі труднощі на шляху досягнення мети. Дуже маленький морський тюлень це знак нездійсненних мрій.

  Символ достатку

  Уві сні часто можна бачити і інших тварин, які живуть на крайній півночі. До чого сниться, наприклад, морж? Цей звір символізує достаток і умиротворення, але тільки якщо перебуває в природних умовах.

  А ось морж в зоопарку є зазначенням на явну незадоволеність власного становища. Сонник також стверджує, що він уособлює тяжкохворого людини, потребує догляду.

  Значення по Міллеру

  Дуже цікаве трактування сонник дає і ще одному образу. Білий ведмідь вважається абсолютним суперником в справах, причому як в комерційних, так і любовних. Якщо привидівся білий ведмедик, то чекайте обману від людей, яким ви довіряли.

  Бережіть свою любов!

  Особливе значення подібний сон має для прекрасної половини. До чого сниться жінці білий ведмідь? Це явне вказівку на небезпечну суперницю і серйозні труднощі, пов’язані з відносинами.

  Але тут є один нюанс. Якщо ведмедик добрий і спокійний, то неприємності пройдуть самі собою. Якщо ж наснилося, що розлючений звір гарчить і навіть нападає, то в підсумку з улюбленим доведеться розлучитися з вини третьої особи.

  Як робити передбачення?

  До чого ще може снитися жінці цей звір? Сонник асоціює його образ з чисто жіночими інстинктами: материнство, владність, самопожертву.

  По суті, ведмедиця уві сні уособлює саму даму. За її поведінки, зовнішнього вигляду та іншим діям можна скласти серйозну пророкування.

  Сонник тюлень, до чого сниться тюлень уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: