Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник туш для вій, до чого сниться туш для вій уві сні

Бажання виділятися з натовпу, як зовнішнім виглядом, так і поведінкою, означає бачення, в якому ви бачите туш для вій. Найчастіше даний «інструмент краси» мариться жінкам, але трапляється і чоловікові бачити уві сні яскраву упаковку брасматик. До чого це сниться в обох випадках, відоме більшості сонників. Головне, на що слід звертати увагу, тлумачачи такі сюжети — це дрібні деталі сновидіння.

Сонник Міллера

Романтика, кокетство і любов — ось, що чекає сновидицей, що побачила уві сні туш для вій. Якщо вам подарував її коханий, то це означає, що в реальності він націлений на серйозні відносини.

А ось, бачити уві сні, що фарба для вій розтеклася по щоках — неприємний знак, який означає сварку чи конфлікт з тим, хто доріг.

Вибір косметичного засобу — Вас чекають зміни

До чого сниться вибір косметики для очей, повідає сонник міс Хассе. Якщо даний сюжет приснився жінці, то їй варто потурбуватися своїм майбутнім, тому як мрія обіцяє період невизначеності. Для чоловіків таке сновидіння пророкує коливання в прийнятті рішення.

Тлумачення сну, в якому вам вдалося вибрати туш для вій, порадує: дуже скоро вам випаде нагода змінити своє життя. Всі обставини складатимуться на вашу користь. А якщо наснилося, що вибрати потрібну косметику не вийшло — чекайте низку невдач.

Купівля косметики, або Ви бажаєте справити враження

Купувати уві сні туш для вій — знак того, то ви не цілком задоволені тим, як ви виглядаєте в реальності. Ось, як пояснює сонник Цвєткова,, до чого сниться покупка туші: ймовірно, коханий перестав надавати вам знаки уваги, що привело вас до підозр в охолодженні його почуттів до вас.

А зі Східного сонника можна отримати таку інформацію: купувати уві сні брасматик — ознака того, що ви бажаєте справити позитивне враження на нового знайомого. Купувати засіб для фарбування вій на подарунок подрузі — ви допоможете цій дівчині підвищити самооцінку.

Висохлий брасматик, як символ конфліктів і розлук

Наснилося, що ви фарбуєте вії тушшю, яка висохла в тюбику? Цей сюжет говорить про те, що вам необхідно припинити тиснути на близьких людей, інакше вас чекає конфліктна ситуація, яка призведе до тривалого періоду «необщенія» з ними.

Фарбувати уві сні очі, розмочуючи туш для вій лосьйоном — ознака спроби налагодити перерваний контакт з близькою людиною, пророкує Циганський сонник. А ось, сонник Лонго, що тлумачить,, до чого сниться мрія, в якій ви змушені фарбувати вії висохлої тушшю, передрікає такий розвиток подій: ви навіть не помітите, як відносини, що були колись дружніми, переростуть в байдужість.

Колір, як мірило успішності

Від того, якого кольору туш для вій фігурувала у вашій мрію, залежить і її додаткове тлумачення. Отже, наснилася:

 • Чорна — обіцяє печаль і розлуки;
 • Біла — обіцяє романтичний настрій;
 • Синя — пророкує яскраві емоції та враження;
 • Коричнева — символ стійких перспектив, вам нічого не загрожує;
 • Будь-яка яскрава — уособлює веселощі і радість.
 • Сонник туш для вій, до чого сниться туш для вій уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: