Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тюль, до чого сниться тюль уві сні

До чого сниться тюль? Такий символ уві сні часто сприятливий. Він віщує успіх у протилежної статі, пропозиція про заміжжя, нові приємні зміни. Але сонник, враховуючи додаткові деталі, іноді інтерпретує цей знак як попередження про розлучення або втрати.

Білий і чорний тюль

Розглядати білу тюлеву завісу на вікнах — ви постійно думаєте про якусь важливу проблему, яку не можете вирішити. Однак іноді потрібно дати подіям розвиватися своєю чергою.

Білі гардини на вікнах уві сні віщують дівчині пропозицію про заміжжя від гідного молодої людини. Бажано взяти його, так як коханий стане турботливим, уважним чоловіком.

До чого сниться заміжній жінці біла тюлева завіса? Сонник попереджає: попереду розлучення. Однак вона сама проявить ініціативу, так як їй набридне зневага чоловіка і безрадісність їх відносин.

Дівчині приснилася чорна прозора завіса, якою вона завішують вікно? Вона втратить свого нареченого. Чоловікові таке бачення віщує випробування: можлива втрата близької або великі борги.

Інша забарвлення

Тлумачення сну враховує також інші кольори:

 • Синій — нові знайомі принесуть турботи, але пізніше будуть корисні;
 • Червоний — шанувальник зробить все, щоб завоювати серце дівчини;
 • Сірий — розчарування;
 • Зелений — задоволення, щось принесе радість;
 • Золотий — прагнення до гармонії, щастя.
 • Значення за сонником Міллера

  Побачений уві сні тюль обіцяє сплячому несподіваний прихід гостей. Це стане причиною його занепокоєння, однак все пройде добре. Якщо ж вони брудні — чекають сварки, конфлікти.

  Вас чекає удача в любові

  До чого сниться жінці купувати новий красивий тюль? Сонник обіцяє: незабаром її пристрасно полюбить благородний юнак. Коли чоловікові приснилося купувати новий тюль, це означає: він буде користуватися великим успіхом у прекрасної статі.

  Нова тюлева фіранка, яку людина бачить уві сні у себе вдома, провіщає йому вигідний шлюб.

  Бачити на своєму вікні розвівається на вітрі тюль обіцяє приємну любовний зв’язок, але вона виявиться недовгою.

  Інші тлумачення

  Наснилося випробувати роздратування, оскільки розвіваються фіранка не приховує при включеному освітленні що походить від чужих цікавих очей? Сонник повідомляє: наяву ви спробуєте приховати від всіх події особистого життя. Але іноді це марно.

  Вішати уві сні штори і тюль — сприятливий знак. Сновидінню наяву належить купувати нові речі. Вішати тільки прозорі завіси — він займеться справою, яке принесе дійсно велике задоволення.

  Вішати розкішні дорогі штори і тюлеві гардини — згідно сонником, належить багата, розкішне життя. Якщо вони старі, порвані — сплячого доведеться боротися з негараздами.

  Не бійтеся труднощів — ви їх подолаєте!

  Прати тюль уві сні і бачити, що він порвався — хороший знак. Незважаючи на безліч труднощів, які найближчим часом виникнуть, сновидец зможе знайти вихід з положення.

  Наснилося прати його? Попереду важка важка боротьба з недругами, проте вона закінчиться вашою перемогою.

  До чого сниться вибрати і купити тюль для своєї квартири? Сонник називає такий сюжет сприятливим знаком: вас чекає щось нове, якісь зміни, імовірно, хороші.

  Сонник тюль, до чого сниться тюль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: