Сонник тухла риба, до чого сниться тухла риба уві сні

Що може позбавити вас надії? Варто дізнатися,, до чого сниться тухла риба — і прочиниться завіса невизначеності. У деяких випадках сонники трактують побачений уві сні улов з душком, як таємний знак, який вказує на сексуальні розлади, можливість збагачення або зрада. А що чекає вас?

Тлумачення від Міллера

Яке тлумачення сну про тухлої риби дає сонник Міллера?

 • Бачити мертву означає пережити горе.
 • Поширювала сморід — чекають сварки.
 • Наснилося брати її уві сні в руки — до хвороби або втрати.
 • Наснилося, ніби вона повністю розкисла, розклалася — означає несподіване багатство, яке кардинально змінить життя.
 • Пророцтва дамам і панам

  До чого сниться чоловікові і жінці ловити тухлу рибу? Аналізуючи таємні знаки, не можна не помітити різницю. Зазвичай що віщує чоловікові підлідна риболовля? Події, які змусять його переглянути свої принципи. Ловити її уві сні сонники розцінюють, як знак вельми неприємних пригод, з яких необхідно буде зробити правильні висновки — на користь майбутнього.

  Якщо хороший улов, який сниться чоловікові, псується, розкладається — бізнесмена чекає успіх, велика прибуток, а найманого працівника — підвищення окладу. Запах падали уві сні попереджає сновидіння про підступи конкурентів або гірше того — зраді співробітників, колег.

  Усім дівчатам здавна відомо, що будь-яка риболовля так чи інакше пов’язана з вагітністю., А, до чого сниться жінці протухлої улов?

  Наприклад, Фрейд пояснює,, до чого сниться жінці, ніби вона ловила тухлу рибу разом з чоловіком, так: її інтимне життя жахлива. Сонник Фрейда радить відверто поговорити з партнером про проблеми. Або розлучитися, шукати новий гармонійний союз.

  Дівчині, яка спостерігала уві сні таку неприємну риболовлю, необхідно спостерігатися у лікаря при перших ознаках вагітності, а вони не змусять себе чекати. Якщо дама у віці, у неї є шанс стати бабусею, але про здоров’я майбутньої мами або маляти необхідно піклуватися особливо уважно. Ще одна поширена тлумачення сонників — подружки стануть розпускати брудні плітки, заздрячи успіху сновідіци у кавалерів.

  Втрачені надії або багатство?

  Наснилося бачити у воді тухлу рибу — знак, який сонники трактують, як прощання з надією. Але бачити у воді її скелет із залишками плоті віщує логічне завершення великого проекту і отримання величезного винагороди. Спостерігати за мертвими рибками, плаваючими у воді вгору черевом, віщує сварки з родичами. Якщо уві сні від води йшов огидний запах розкладання, то найближчим часом дозвільні плітки неабияк зіпсують настрій.

  Духовне і тілесне

  Тухла риба з хробаками уособлює хвороби. Якщо наснилася з дрібними паразитами, копошаться на її тілі — це не так страшно, дрібні непорозуміння і роздратування можна подолати. Коханцеві в цьому випадку треба бути насторожі — можливо, партнерка зраджує йому. Якщо рибка з хробаками аж кишіла ними — сновидіння викриють в зраді.

  Несвіже рибна страва з хробаками пророкує зраду. Не поспішайте вірити поганим чуток про родичів — їх оклевещут.

  Сонник тухла риба, до чого сниться тухла риба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: