Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тухла вода, до чого сниться тухла вода уві сні

Дуже поганим знаком є ​​тухла вода уві сні, засмучують сонники. Якщо вам приснилося, що ви купаєтеся або п’єте водицю з душком, то неодмінно дізнайтеся,, до чого сниться подібне, щоб не потрапити в неприємності або, того гірше, в біду.

Думка Густава Міллера

Вода, згідно сонником Міллера, уособлює собою життєвий тонус сновидіння, і якщо вам приснилося, що вона тухла, то це означає, що незабаром вашому здоров’ю буде завдано шкоди.

Бачите уві сні, як вас облили смердючою рідиною? Бережіть свою репутацію, хтось захоче її заплямувати. А якщо це ви уві сні вилили на кого-то тухлу воду, то це означає, що через своє невміння тримати язик за зубами, ви потрапите в «погано пахне» історію.

Купатися в каламутній рідині — ознака хвороби

Сучасний сонник, пояснюючи,, до чого сниться купання в тухлої воді, радить звернути увагу на те, де це відбувалося і як.

Наприклад, якщо вам приснилося, що ви плаваєте в морі, яке смердить через великої кількості мертвої риби, плаваючі навколо вас, то це говорить про те, що ви ризикуєте підхопити заразну хворобу. І, скоріше за все, це захворювання буде пов’язано зі шкірою: рожа, псоріаз, короста та інші хвороби.

А якщо ви пірнали в озері, прозора водичка якої смерділа сірководнем, то це знак проблем зі шлунком або з кишечником, пояснює тлумач.

Митися протухлої водою: Від пліток до заздрості

Уві сні вам довелося бачити, як ви миєте голову тухлої водою, що біжить з водопровідного крана? Велика ймовірність того, що ви почуєте про себе плітки, стверджує сонник пастора Д. Лоффа.

Лежати у ванній, наповненій протухлої рідиною — символ заздрості, яка переповнює душу сновидіння і виходить назовні, пророкує сонник Ванги. Вам варто покаятися перед усіма, кого ви образили, а також навчитися смирення і покаяння.

А якщо вам примарилося, що ви чистите зуби і полощіть рот протухлої водицею, то пліткувати про когось будете ви самі, запевняє Циганський тлумач сновидінь.

Пити воду з душком як символ неприємного суспільства

Розбираючись,, до чого сниться сюжет, в якому ви п’єте тухлу воду, сонники радять звертати увагу на деталі.

Якщо приснилося, що ви відчуваєте гіркий неприємний присмак у роті, то в реальності ви будете змушені спілкуватися з неприємним вам людиною. А ось несподівано-приємний смак підказує, що ви приємно здивуєтеся інтелекту людини, якого сприймали як неука і дурня.

Бачите уві сні, що вас змушують випити несмачну смердючу мінералку? Вам дуже неприємний хтось із колег або друзів, дає тлумачення сну Місячний сонник.

Що ще ви з нею робили?

Згадайте, що ще ви робили з тухлою водою уві сні, а сонники підкажуть, до чого сняться такі сюжети. Отже, ви:

 • Стирали — ви будете змушені витягувати з неприємностей близької людини;
 • Мили вікна, підлоги в будинку — хтось із вашого оточення заздрить вам і бажає зла;
 • Поливали квіти, город — не варто давати обіцянок кому-небудь — ви не зможете їх виконати;
 • Виливали в зливну яму — ви зумієте позбутися негативу, яка пригнічувала вас.
 • Сонник тухла вода, до чого сниться тухла вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: