Сонник трясовина, до чого сниться трясовина уві сні

До чого сниться трясовина? Такий символ уві сні вказує на труднощі в справах, кар’єрі, конфлікти у взаєминах, можливе захворювання. Але вибратися з неї або витягнути когось обіцяє подолання складнощів яку допомогу комусь із близьких — говорить сонник.

Труднощі на діловому терені, можливо захворювання

Приснилося болото обіцяє: незабаром з’явиться багато ускладнень в справах, відносинах, побутовій сфері.

Бачити болото видали уві сні означає: слід обережніше вести справи, враховувати всі деталі, інакше можливі серйозні труднощі.

До чого сниться загрузнути посеред болота? Сонник попереджає: можете захворіти інфекційною хворобою або отримати травму.

Попереду непорозуміння, але постарайтеся виконати дану обіцянку

Наснилося трясовина, по якій ви йдете, обіцяє наяву поява непорозумінь, конфліктів у відносинах з партнером або другою половиною.

Довелось забрести уві сні туди, де навколо тільки трясовина і бруд? Сонник підкреслює: ви кому-то что-то пообіцяєте, але не виконаєте. Постарайтеся все ж виконати свої обіцянки, інакше можуть виникнути неабиякі проблеми.

Чи зможете впоратися зі складнощами

До чого сниться, опинившись там, злякатися настільки, що прокинутися? Це непогане ознаку: вам вдасться подолати труднощі і піти від неприємностей.

Взагалі бачити будь-який сюжет, де вибираєтеся з трясовини — відмінний знак. Сонник стверджує: ви вдало впораєтеся зі складним життєвим періодом.

Наснилося, ніби машина в’їхала в трясовину? Тлумачення сну буде залежати від того, чи змогли її витягти чи ні. Якщо, наприклад, приїхав трактор і витягнув ваш автомобіль на тверде місце — вам допоможуть пережити складний період, вирішити важливе питання.

Доведеться чимось жертвувати, остерігайтеся промахів

Якщо уві сні ви не змогли витягнути авто або кинули його в болоті — обставини не будуть сприятливі. Доведеться чимось пожертвувати, щоб самому залишитися на плаву або досягти поставленої мети.

Наснилося тонути в трясовині? Сонник попереджає: незабаром можете зробити серйозний промах, який потягне за собою неприємні наслідки.

Деталі сновидіння

Згадайте подробиці бачення про трясовині. Отже, уві сні довелося:

 • Йти по ній — погіршаться відносини з близькими;
 • Провалитися — майбутнє сильно турбує вас;
 • Загрузнути — справи загальмуються;
 • Тонути — ви або рідні можете потрапити в руки злочинців;
 • Витягувати когось — надасте допомогу близькій, знайомому при важкій ситуації;
 • Вибиратися самому — вдало подолаєте складний момент.
 • Сонник Міллера: виникнуть перешкоди

  До чого сниться йти по трясовині? Найсміливіші прагнення сплячого зіткнуться з тимчасовими перешкодами. Потрібно налаштуватися на подолання складнощів.

  Важка ситуація, але проблеми можна вирішити

  Довелось уві сні тонути в трясовині? Це означає: незабаром потрапите в складну життєву ситуацію, через яку все зміниться на гірше.

  Бачили топке місце, але не змогли обійти його стороною? Сонник попереджає: справи серйозно ускладняться. Однак, проявивши цілеспрямованість і бажання подолати труднощі, ви поліпшите своє становище.

  Бачення також вказує: в кар’єрі можливий застій, відсутність перспектив. Зате можна використовувати цей час для професійного самовдосконалення, вивчення чогось нового. А знання зайвими не бувають.

  Сонник трясовина, до чого сниться трясовина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: