Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник трясовина, до чого сниться трясовина уві сні

До чого сниться трясовина? Такий символ уві сні вказує на труднощі в справах, кар’єрі, конфлікти у взаєминах, можливе захворювання. Але вибратися з неї або витягнути когось обіцяє подолання складнощів яку допомогу комусь із близьких — говорить сонник.

Труднощі на діловому терені, можливо захворювання

Приснилося болото обіцяє: незабаром з’явиться багато ускладнень в справах, відносинах, побутовій сфері.

Бачити болото видали уві сні означає: слід обережніше вести справи, враховувати всі деталі, інакше можливі серйозні труднощі.

До чого сниться загрузнути посеред болота? Сонник попереджає: можете захворіти інфекційною хворобою або отримати травму.

Попереду непорозуміння, але постарайтеся виконати дану обіцянку

Наснилося трясовина, по якій ви йдете, обіцяє наяву поява непорозумінь, конфліктів у відносинах з партнером або другою половиною.

Довелось забрести уві сні туди, де навколо тільки трясовина і бруд? Сонник підкреслює: ви кому-то что-то пообіцяєте, але не виконаєте. Постарайтеся все ж виконати свої обіцянки, інакше можуть виникнути неабиякі проблеми.

Чи зможете впоратися зі складнощами

До чого сниться, опинившись там, злякатися настільки, що прокинутися? Це непогане ознаку: вам вдасться подолати труднощі і піти від неприємностей.

Взагалі бачити будь-який сюжет, де вибираєтеся з трясовини — відмінний знак. Сонник стверджує: ви вдало впораєтеся зі складним життєвим періодом.

Наснилося, ніби машина в’їхала в трясовину? Тлумачення сну буде залежати від того, чи змогли її витягти чи ні. Якщо, наприклад, приїхав трактор і витягнув ваш автомобіль на тверде місце — вам допоможуть пережити складний період, вирішити важливе питання.

Доведеться чимось жертвувати, остерігайтеся промахів

Якщо уві сні ви не змогли витягнути авто або кинули його в болоті — обставини не будуть сприятливі. Доведеться чимось пожертвувати, щоб самому залишитися на плаву або досягти поставленої мети.

Наснилося тонути в трясовині? Сонник попереджає: незабаром можете зробити серйозний промах, який потягне за собою неприємні наслідки.

Деталі сновидіння

Згадайте подробиці бачення про трясовині. Отже, уві сні довелося:

 • Йти по ній — погіршаться відносини з близькими;
 • Провалитися — майбутнє сильно турбує вас;
 • Загрузнути — справи загальмуються;
 • Тонути — ви або рідні можете потрапити в руки злочинців;
 • Витягувати когось — надасте допомогу близькій, знайомому при важкій ситуації;
 • Вибиратися самому — вдало подолаєте складний момент.
 • Сонник Міллера: виникнуть перешкоди

  До чого сниться йти по трясовині? Найсміливіші прагнення сплячого зіткнуться з тимчасовими перешкодами. Потрібно налаштуватися на подолання складнощів.

  Важка ситуація, але проблеми можна вирішити

  Довелось уві сні тонути в трясовині? Це означає: незабаром потрапите в складну життєву ситуацію, через яку все зміниться на гірше.

  Бачили топке місце, але не змогли обійти його стороною? Сонник попереджає: справи серйозно ускладняться. Однак, проявивши цілеспрямованість і бажання подолати труднощі, ви поліпшите своє становище.

  Бачення також вказує: в кар’єрі можливий застій, відсутність перспектив. Зате можна використовувати цей час для професійного самовдосконалення, вивчення чогось нового. А знання зайвими не бувають.

  Сонник трясовина, до чого сниться трясовина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: