Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник труси, до чого сниться труси уві сні

З одного боку, нижню білизну — це частина гардероба, яку вкрай рідко виставляють напоказ, а з іншого — це інтимний предмет для спокушання, збудження фантазій… Таке ж двояке тлумачення має сюжет з трусами уві сні: з одного боку — це відображення прихованих помислів, а з іншого — асоціація з задоволенням, «забороненим плодом». Так, до чого сниться таке сновидіння? Про це докладно розповість наш сонник.

Для того, щоб правильно інтерпретувати сновидіння, потрібно згадати, якими саме ви бачили труси уві сні? Може вони були певного кольору, брудні або свіжі? Які дії ви з ними робили? Все це допоможе з точністю визначити,, до чого сниться нижню білизну.

Що означають події і дії з трусиками

Якщо уві сні ви побачили труси, то інтерпретація за Сімейним сонником буде не дуже хорошим. Вам належить весела зустріч з друзями, де вдасться добре відпочити душею і тілом, але при цьому ви покажете себе з поганої сторони.

За прогнозами того ж сонника, купувати труси уві сні — поганий знак. Не слід довіряти жодній людині зі свого оточення, ні хто не заслуговує вашої довіри, а друзі насправді — лицеміри. І в особистому житті не все буде райдужно — придивіться до другої половинки, можливо, це не те, що вам потрібно.

За сонником Міллера труси уві сні — несприятливий знак, особливо якщо вони брудні. Така картинка пророкує ганьба, втрату моральних принципів. Тому на деякий час варто уникати ситуацій, які можуть вас скомпрометувати.

Якщо ви вибирали які труси надіти, то трактування сну залежить від кольору вибраного білизни. Якщо воно світле, то справа яке ви задумали закінчиться вдало, якщо ж воно темне — чекайте неприємностей і перешкод при досягненні заповітної мети.

Жіночі нові труси обіцяють сновидцу еротичне пригода, якщо ж такий сюжет приснився жінці, то в її сексуального життя очікуються зміни, можливо відродження колишньої пристрасті і ніжності до чоловіка.

Підсвідомі страхи перед протилежною статтю у дівчат можуть висловитися в сновидінні з чоловіком в трусах. Фактична неможливість будь-яким чином влаштувати своє сексуальне життя, страх перед близькістю — все це відображається уві сні. Слід подолати забобони, і зробити спробу зближення з ким-небудь.

Пророцтва сонника залежать від підсумку сновидіння, якщо вам довелося втратити уві сні труси. Якщо ніяк не вдається знайти свою нижню білизну, то сновидіння очікує незручна ситуація, з якої буде дуже важко виплутатися, і можлива навіть втрата авторитету. Знайдені в результаті пошуків трусики — хороший символ, неприємної ситуації можна буде з легкістю уникнути.

Безпосередньо з еротичними інтересами сновидіння пов’язаний сюжет, де довелося знімати уві сні труси в присутності іншої людини. У реальному житті по відношенню до персони, перед якою ви знімали трусики, буде здійснений викликає, і навіть аморальний вчинок.

Двояку інтерпретацію сонник дає того,, до чого сниться бачити себе без трусів. Велику роль в тлумаченні грає емоційний стан. Якщо ви відчуваєте сором, то це обіцяє невдалий результат задуманої справи, і з цього приводу ви перенесете чимало страждань.

Ходити уві сні без трусів, і при цьому не відчувати дискомфорту — пророкує необгрунтовані плітки і підступи навколо вашої персони. Ще така картина може свідчити про потребу сновидіння в захисника, відображати беззахисність і невмінні постояти за себе. З психоаналітичної точки зору, одягати труси уві сні — символ закритості від близьких відносин, боязні бути обманутим і незрозумілим. А з точки зору прогнозів сонника — надягати труси на себе — передвістя зустрічі з особливою протилежної статі, яка буде носити далеко не діловий характер.

До чого сниться дарувати труси уві сні? Це прояв реальних симпатій і прихильностей. Пригадайте, кому ви подарували настільки інтимний подарунок? Фактично, ви ще не усвідомлюєте, що ця людина вам небайдужий, але підсвідомо вже все для себе вирішили.

Різні стану і колір трусиків

Інтерпретуючи сновидіння, обов’язково згадайте, яким було білизна — свіжокуплений, старим, чистим, брудним — ці ознаки дуже важливі для правильного пояснення пророцтв сонника. До чого сняться нові труси? Якщо ви відчуваєте на собі нові, чисті і свіжі трусики, то це відображення внутрішнього почуття комфорту, відсутність поганих помислів і будь-якої боязні за репутацію.

До чого сняться жіночі труси? Для чоловіка, який побачив такий сюжет, сонник пророкує еротичний інтерес, і чим витонченіше, красивіше були трусики, тим розвиненіші будуть почуття. Для жінки це сновидіння так само пов’язано з сексуальною сферою, і віщує поява нового партнера.

Про те, до чого сняться чоловічі труси, сонник судить так само за статевою приналежністю сновидіння. Для чоловіка — це вигідне ділову пропозицію, а для жінки — попередження про можливе ганебний вчинок.

Білі жіночі труси уві сні — символ чистоти і невинності сновідіци, або її бажання здаватися такою для кого-небудь. Червоні труси по тлумаченню сонника, навпаки, свідчать про розпусних бажаннях, і потреби в інтимному контакті з протилежною статтю.

Приблизно таку ж трактування дає сонник чорним трусам уві сні: підсвідомість сновидіння вимагає сексуального контакту. А якщо трусики досить-таки незвичайного покрою, то інтимне життя людини, який побачив таку картинку, скоро забарвиться новими яскравими подіями.

До чого сняться брудні труси? В першу чергу — це плітки навколо вашої персони, в іншому випадку це може позначати випробовується почуття провини через поганого вчинку. За прогнозами сонника кров на трусах — знак того, що цей поганий вчинок ви зробили по відношенню до родича.

Сукупність двох символів — обкакался труси уві сні: фекалії — це символ грошей, а забруднений одяг — мук совісті. Відповідно до трактуванням сонника, ви відчуваєте почуття сорому, яке безпосередньо пов’язане з вашим матеріальним благополуччям. У позитивному ключі, такий сюжет може обіцяти великий виграш, або надбавку до зарплати.

Якщо вам приснилися труси рвані, то по тлумаченню сонника, це так само може символізувати ганьба, а якщо вони були на кохану людину — це явна ознака невірності, можливої ​​зради. За тлумаченням сонника прати уві сні труси — частіше несприятливий знак. Такий сюжет трактується як майбутня зрада близької людини. Але якщо при пранні ви не відчуваєте огиди, то незабаром ваша фантазія буде на висоті, і ви втілити в життя зухвалу, але оригінальну ідею.

Сонник труси, до чого сниться труси уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: