Сонник труп у воді, до чого сниться труп у воді уві сні

Потопельник уві сні — видовище відразливе і малоприємне. Не кожному вдається позбутися від тривожних передчуттів, прокинувшись вранці. Сонники стверджують, що подібне сновидіння є попередженням, а іноді — закликом до дій, яке нерозумно було б ігнорувати. Так до чого ж сниться виявити труп у воді?

Що пророкує Густав Міллер?

Психолог розглядає приснилося бездиханне тіло потопельника символом хитких, безперспективних справ в комерції. На цей сюжет, варто звернути увагу людям, початківцям розкручування власного бізнесу, який, на думку сонника Міллера, приречений на провал.

Бачити подібну картину дівчині, означає ризик бити обдуреною непорядними персонами, що призведе до горя і розчарування. Чоловікові, такий образ уві сні пророкує втрату мужності, зниження авторитету.

Стримуйте емоції!

Водна стихія уві сні безпосередньо пов’язана з емоційним стан сплячої особи, тому те,, до чого сниться плавати у воді з трупами, означає безрадужную перспективу опинитися не при справах через свою нестриманість, невміння контролювати свої емоції в екстрених ситуаціях.

Езотерики, пояснюючи нічне бачення, радять добре подумати, перш ніж обіцяти неможливе. Знайте — в майбутньому доведеться серйозно відповісти за свої слова і дані обіцянки.

Чого ви боїтесь?

Сонник Медеї вважає: приснилося бездиханне тіло — символізує не перешкоди, а власні, іноді дурні страхи сновідящего. Настав час безстрашно подивитися в обличчя наявної фобії — впевнений снотолкователь, інакше ви ніколи не досягнете бажаного.

Сонник Лонго тлумачення сну пов’язує з навмисними, надуманими самим сновидцем перешкодами. Ви звикли виправдовувати власні невдачі чужими діями, шкодуючи себе і намагаючись викликати жалість і співчуття у інших.

Чи не відволікайтеся від важливого!

Бачити в водоймі багато утопшіх мерців, за версією сонника Мандрівника, говорить про дріб’язкові, непотрібних речах, які сильно відволікають сплячу персону від важливих справ. Езоп трохи інакше тлумачить,, до чого сниться труп у воді, пов’язуючи сновидіння з ситуацією, яка зажадає максимальної зібраності.

Подробиці

Сучасний суміщений сонник зіставляє нічне бачення з образом людини, яким був приснився потопельник:

 • Бачити утопшего знайомого — передвістя дивовижних новин про персонажа;
 • Родича — говорить про тривогу за здоров’я рідних людей;
 • Спливла тіло незнайомця уві сні — символ позитивних трансформацій в життя;
 • Плаваючий труп коханого — обіцяє кардинальна зміна у взаєминах;
 • Багато трупів у воді — уособлюють обман, нещирість оточуючих.
 • Чекайте змін

  Сонник Серафими сповіщає позитивні зрушення, трактуючи,, до чого сниться пливе труп у воді. Жінці, приснився картина, за версією снотолкователя Закоханих, пророкує небувалий успіх у протилежної статі. Чоловікові — обіцяє вдале завершення нагальних питань.

  Вам все вдасться!

  Універсальний снотолкователь впевнений, що людям, яким довелося уві сні витягувати плаваючий труп у воді на берег, супроводжує удача в усьому. Ваша сила волі і працьовитість, в реальній дійсності буде оцінена по заслугах.

  Якщо уві сні довелося витягувати мерця з бурхливого океану, значить, в реальності, доведеться стати на захист інтересів людини, яка потребує підтримки і протекції.

  Сонник труп у воді, до чого сниться труп у воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: