Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тополя, до чого сниться тополя уві сні

Бачити тополя уві сні — до ситого, забезпеченого життя. Якщо приснилося, що довелося гуляти по алеї, милуватися високими, стрункими красенями — чекайте прибуткового пропозиції. Сновидіння означає, що ви досягнете поставленої мети, приємно здивуйте рідних успіхами. До чого сниться дерево в пуху, розгорнуто описують традиційні сонники.

Популярні трактування з сонника Міллера

Психологи одностайно вважають, що квітучий тополя уві сні принесе удачу, здоров’я і перспективні знайомства всім, кому приснився. А ось опале листя, сухі гілки, навпаки, означають депресію, меланхолію. До чого сниться тополиний пух і саме деревце, вони пояснюють так:

 • З високим, струнким стовбуром — до надійному другові, міцному шлюбу;
 • Тополина алея, гай — до одужання, підвищенню по службі;
 • Гілки, обсипали пушком — до грошей;
 • Засохлий, спиляних тополя — до зруйнованих сподіванням, надіям.
 • Сміливо будуйте особисте життя

  Бачити молоденьке, струнке і зелене деревце уві сні — завжди добре. Тлумачення сну в сучасних сонниках зводиться до зустрічі з солідним партнером, забезпеченим одним. Незаміжнім особам жіночої статі і юнакам сновидіння принесе чимало яскравих годин побачень.

  Міцний шлюб, перевірений компаньйон, вірний партнер в будь-якій сфері життя — саме те,, до чого сниться тополя. Ціла гайок за сонником Цвєткова гарантує зустріч з господарської половинкою, влаштований побут, спокійну обстановку на робочому місці. Намагайтеся використовувати цей час для примирення, укладення вигідних шлюбних контрактів.

  Гроші зайвими не бувають

  Бачити тополиний пух уві сні, розкидати його, обсипати когось — до дохідних операціях, вигідним придбанням нерухомого, рухомого майна. Якщо приснилося, що тополя усипав землю насінням, немов снігом — значить, настав час пожинати плоди своїх справ. Прибуток можна чекати з декількох джерел.

  Сонник Ванги дає своє трактування, до чого сняться насіння тополі. Виявляється, темні, брудні, мокрі і липкі пушинки, обіцяють теж благополуччя, але досягти його доведеться за допомогою нечесних угод, сумнівних акцій, договорів.

  Трохи про обережність

  Осінній тополя означає завершення важливих справ. Він символізує рівну, розмірене життя. Остерігатися варто, якщо наснилося, що дерево почало засихати, або його на ваших очах рубають. Тріски, що летять в сторони, попереджають про те, що не можна бути балакучим з незнайомцями.

  Впасти уві сні з тополі — до втрати цінної речі. Швидше за все, сновидец стане жертвою крадіжки, обману. Сонник рекомендують не довіряти таємниці, документи малознайомим людям. Засохлий стовбур, обламані гілки говорять про крах надій. Деяким планам не судилося збутися найближчим часом. Однак, на майбутнє такі прогнози не поширюються.

  Сонник тополя, до чого сниться тополя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: