Сонник топити піч, до чого сниться топити піч уві сні

Топити піч уві сні — неоднозначний символ. Іноді трактується сонником як передвістя життєвого успіху, досягнення мети, благополуччя і любові будинку. А в інших випадках — попередження про складнощі. Зрозуміти,, до чого сниться бачення, допоможуть його деталі.

Вам буде супроводжувати удача

Часто топити піч уві сні віщує швидку удачу: заплановане збудеться, сплячий отримає радісну звістку або влаштується на хорошу роботу.

Наснилося бачити затоплену кимось грубку? Сонник стверджує: попереду — відмінні взаємини з друзями, близькими.

Бачення про жарко палаючої печі уві сні обіцяє: людина стане завзято домагатися мети. Таке завзяття увінчається успіхом.

Якщо піч вдалося швидко розтопити — це хороший знак. Сонник вказує на благополучні сімейні справи, впевненість сновидіння в завтрашньому дні, своєю силою.

Доведеться вирішувати проблеми

Наснилося топити піч, але вона розгорілася не відразу? Це означає: між подружжям накопичилися якісь непорозуміння, що заважають гармонійним відносинам.

Бачити, як такою роботою зайнята покійна мама — сімейні відносини сплячого переживають не найкращі часи. Ймовірно, намітилася криза, дисгармонія. Між подружжям з’явилося нерозуміння, здатне викликати серйозний розлад.

Любовні стосунки

До чого сниться жінці топити піч? Сонник повідомляє: попереду зустріч з велелюбним чоловіком, який зачарує вишуканими манерами, любовним досвідом. Але якщо вогнище все ж не розгорівся — зустріч не матиме продовження, але залишить приємні спогади.

Якщо уві сні жінці допомагав незнайомий чоловік — хтось відчуває до сновидицей палкі почуття, намагається домогтися її розташування

Складнощі на роботі, чужі таємниці

Наснилося топити піч у лазні? Тлумачення сну насторожує: кар’єра сплячого наражається на небезпеку. Якщо він сам підкидає паливо — сам винен в неприємності. Бачити когось іншого за розпалюванням означає: хтось «підсиджує» сновидіння.

Розтоплювати її в лазні уві сні віщує щось секретне, потаємне. Ймовірно, буде оприлюднена чиясь таємниця — це призведе до чуток, пліток.

Досягнете мети, але остерігайтеся неправильних вчинків

Сновидіння про розпалюванні в лазні віщує швидке позбавлення від старих складнощів, які ви самі довго не могли вирішити.

До чого сниться топити піч дровами? Сюжет віщує вдалий бізнес, досягнення запланованого. Можна сміливо починати нове підприємство.

Наснилося намагатися затопити її сирими дровами? Сонник підказує: ви вживаєте неправильні дії, які виявляться безрезультатними.

Яке паливо використовували?

Сонник радить звернути увагу, ніж топили:

 • Дровами — звільнення від неприємних уподобань, початок нового життя;
 • Вугіллям — важкий період, доведеться докласти максимум терпіння і сил;
 • Хмизом — бракує терпіння при вирішенні деяких питань;
 • Папером, газетами — старання виявляться марними.
 • Також підкидати в топку хмиз уві сні вказує на брак душевного тепла, яке сплячий марно намагається замінити швидкоплинними емоціями.

  Сонник Міллера: друзі та рідні люблять вас

  До чого сниться жінці бачити, ніби грубка настільки гаряча, що плита на ній розжарилася до червоного? Це означає: її дуже люблять домашні, цінують друзі за безкорисливий доброзичливий характер.

  Сонник топити піч, до чого сниться топити піч уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: