Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник табун коней, до чого сниться табун коней уві сні

Граціозна і сильна тварина — кінь — «приходить» уві сні, звичайно, до таких же сильним і витривалим особистостям. А як бути, якщо вам наснився табун коней? Чи багато хто знає, до чого таке сниться? Сонники дають двоякі тлумачення сну: з одного боку — велика кількість жеребців в одному місці символізує втомлива та вимотуюче подія, а з іншого — говорить про вольовому характері і здатності протистояти труднощам. Пригадайте нюанси сновидіння, і все стане ясно!

Сонник Міллера

Пристрасний любитель арабських скакунів Густав Х. Міллер, багато і з задоволенням розповідав, до чого сняться ці статні тварини. Так, на його думку, приснився табун коней, що стає на диби, означає, що сновидець перебуває під надійним захистом вищих сил.

А ось, якщо уві сні ви бачите, як підковують коней в загоні, то це означає, що вас чекає просування в кар’єрі, запевняє сонник.

«Коні в яблуках, коні білі…»

Приснився табун коней? Пригадайте, яка масть переважала, тоді ви зрозумієте,, до чого сниться така мрія.

 • Бачити уві сні білих жеребців — до великої, але несподіваної радості.
 • Білих і вороних було порівну — до фінансовим успіхам і поразкам.
 • Гніді кобили привиділися — чекайте пошани і поваги.
 • Одні вороні жеребці уві сні вас відвідали — знак неприємних сюрпризів.
 • Коники були «в яблуках» — в вас відкриються невідомі досі таланти.
 • «Далеко-далеко, на лузі пасуться ко…», або Неприборкана пристрасть…

  Якщо вам приснилося багато красивих коричневих кобил, то можете розраховувати на успіх і повагу в колективі. Зрозуміти,, до чого сниться жінці, що вона катається верхи на красивому коричневому скакуні, навколо мирно пасеться табуна коней, допоможе Східний сонник: після такого сюжету, сновидицей може не переживати, що у неї з’явиться конкурентки або суперниці — бачення пророкує абсолютний успіх у чоловіків.

  А ось, якщо прогулянка на ставних коричневому мустангу сниться жінці заміжньої, нічим не виділяється в реальному житті і веде скромний спосіб життя, то це говорить про її прагненні стати інший — більш розкутою і темпераментної, пояснює сонник Фрейда.

  «Швидше вітру, сильніше торнадо…», як символ нестриманості

  Якщо уві сні вам довелося бачити скаче повз вас табун коней, диких і неприборканих, то таке бачення можна розцінювати, як попередження про те, що не варто постійно стримувати свої почуття і емоції.

  Уві сні ви спостерігали за тим, як стадо скачуть диких коней грають одна з одною, покусуючи і заграючи? Знайте, конкуренти вас бояться і чекають ваших прорахунків, попереджає Місячний сонник. Табун диких коней пронісся повз — ви зумієте уникнути чогось, що забрало б у вас чимало сил.

  Гнати табун коней — ознака могутності і відповідальності

  Наснилося, що ви погонич худоби, вміло спрямовує біжать скакунів в потрібному напрямку? Ви не боїтеся брати на себе відповідальність за щось, тому що відчуваєте в собі сили, тлумачить сонник Білого Мага.

  Гірше, якщо натовп біжать коней вам непідконтрольна — це ознака того, що ви бажаєте здаватися краще, ніж є насправді. Управляти біжать кіньми вам вдається з великими труднощами — будьте готові до нових обов’язків.

  Сонник табун коней, до чого сниться табун коней уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: