Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тапки, до чого сниться тапки уві сні

Уві сні і наяву м’яка домашнє взуття асоціюється з розслабленням, комфортом, сімейними зобов’язаннями. Залежно від виду і стану тапок, можна розтлумачити,, до чого сниться цей повсякденний атрибут. Людям, зайнятим кар’єрою, сонник радить приділити час дрібниць.

Що зумовлює Міллер?

Приснилися тапки символізують невдалий любовний роман, ризиковану інтрижку. Психолог пов’язує домашні м’якенькі тапочки з пристрасним увагою одруженої персони. Бачити, що ця взування викликала захват у кого-то уві сні, зумовлює Міллером ганьба і безчестя через невинного флірту сплячої особи.

Подбайте про затишок

Відповідно до інтерпретації езотеричного сонника, домашні туфлі — символ гармонії і сімейної ідилії. Заміжньої дами, втратити уві сні тапочки, означає втратити спокою і можливості реанімувати свої відносини з чоловіком.

Сонник Медеї має абсолютно протилежне пояснення,, до чого сниться втратити капці. Чаклунка натякає на необхідність приділити час і сили на відновлення теплих відносин в родині, подбати про затишній оселі.

Сім разів відміряй…

Наснилася пропажа одного тапка? Значить, ваші нерозумні спроби виправити становище тільки погіршать ситуацію. Чоловікові, втратити цей кімнатний атрибут, означає ризик бути захопленим зненацька.

Сонник радить проявити активність, трактуючи,, до чого сниться одягати тапочки. Ваша лінощі стане першопричиною утворилися проблем на роботі. Бачити, що тапки вам великі — постарайтеся тверезо оцінити власні можливості.

Любов морква…

Для жінки, сприятливим вважається сновидіння, в якому доводиться одягати кімнатні туфлі чоловіка. Сонник зумовлює відродження закоханості, колишніх взаємин.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться дівчині взувати нові чоловічі тапки. Різні снотолкователі в один голос заявляють: для спокійного жіночого щастя, сновидицей потрібен відданий чоловік, який незабаром з’явиться на горизонті.

Але для гармонійних взаємин, вам доведеться пожертвувати власним дозвіллям і звичним укладом. Носити уві сні червону пару взуття, сповіщає Фрейдом, неймовірне сексуальну насолоду.

Настають великі пристрасті!

Тим, кому трапилося надіти уві сні один тапок, ходячи так по дому, за версією Спільного снотолкователя, доведеться зіткнутися з незрозумілою ревнощами другої половинки. Постарайтеся не компрометувати себе, щоб не викликати бурхливого обурення партнера.

Підтримка — поруч!

Купувати нову пару в магазині, віщує снотолкователем про підтримку близьких і рідних людей у ​​важкій, безвихідній ситуації. Наснилося, що ніяк не визначиться, які хочете купити тапки, значить, насправді, доведеться зробити вибір між сім’єю і кар’єрою.

Міряти великі постоли — постарайтеся впоратися з завданнями, які ви добровільно поклали на свої плечі. Побачити їх на родича, позначає, що персона докладе максимум зусиль, щоб допомогти сновідящій.

Побережіть здоров’я!

Дуже часто, біла взування, яку подарували уві сні асоціюється з хворобою, самотністю, особливо якщо доводиться бачити нову м’яку взуття, оснащену задником. Езотерики, приснився аксесуар білого кольору пов’язують з душевним комфортом, спокоєм.

Купувати і дарувати їх кому-то, сповіщає про ймовірність стати очевидцем нещасного випадку. Отримати уві сні такий подарунок, обіцяє довгий захворювання і повільне одужання.

Подробиці: колір вироби

Багато сонники впевнені, що колір і стан тапок сильно впливає на загальне тлумачення сну:

 • Червоні — до інтимних розваг;
 • Сині — відкриєте в собі творчий потенціал;
 • Старі — попросять віддати давній борг, про який ви забули;
 • Рвані — сповіщає про невдалу спробу поправити свої справи;
 • Чужі — наяву опинитеся в «чужій шкурі»;
 • Дійте!

  Наснилося, що довелося шукати і знайти тапки, значить, в реальності, ви поборете внутрішні кайдани і сором’язливість. Сонник передрікає вдалий збіг обставин, трактуючи,, до чого сниться знімати тапки. Нічне бачення вказує на вашу зібраність і впевненість в собі.

  Бити таргана тапком — віщає сонником про отримання приємних звісток.

  Утримайтеся від хитрості!

  Прати кімнатні капці уві сні, застерігає від неприємностей. Приміряти їх — відображає підсвідому готовність вступити в інтимний зв’язок з одруженою особою. Порвалися на ногах, сонник радить: чи не вдавайтеся в сумнівні інтриги.

  Сонник тапки, до чого сниться тапки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: