Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тапочки, до чого сниться тапочки уві сні

Найчастіше взуття уві сні є символом дороги подорожей, але це ніяк не відноситься до капців. До чого сниться ця домашня м’яка взуття? Тлумачення сонника на цей рахунок неоднозначні, однак якщо розібрати сновидіння у всіх подробицях, то можна отримати досить точну картину прийдешніх подій.

Важливо згадати, що ви робили з капцями — одягали, носили, купували, просто дивилися на них. Іншим значущим критерієм в інтерпретації сонника є колір обувки, а також фактура матеріалу, з якого вони зроблені, і їх стан — нові або ношені.

Тлумачення сонників

За сонником Міллера тапочки, приснилися вільним від відносин особистостям, символізують невдачі в любовних справах. Ви зустрінете людину, яка буде не проти зав’язати стосунки з вами, але все закінчиться серйозним скандалом, і залишить неприємний осад в душі.

До чого сняться домашні тапочки? За тлумаченням идиоматического сонника, це взуття є символом домашнього затишку. Ви знайдете в собі сили, щоб створити в будинку обстановку затишку і комфорту, тому сімейні стосунки значно покращаться, адже віддаючи свою турботу домашнім, ви отримуєте щось більше натомість.

За інтерпретації езотеричного сонника, кімнатні тапочки уві сні — відпочинку в сімейному колі наяву. Якщо слідувати прогнозам сонника Мандрівника, то таке сновидіння віщує, що вам доведеться змінити звичайну роботу на домашню.

Стан тапок

Якщо уві сні ви побачили нові тапочки, яких у вас в будинку ніколи не було, то очікуйте поповнення. Хтось із ваших близьких незабаром повідомить про вагітність, або ж ви самі станете мамою.

Прийдешні події змусять вас згадати про давно забутому борг, якщо ви побачили уві сні старі капці. Постарайтеся передбачити ситуацію, і згадати, кому ви заборгували, щоб запобігти неприємну пригоду.

До чого сняться брудні тапочки? В оточенні сновидіння є лицемірні люд, які тільки прикидаються друзями або партнерами. Насправді під личиною доброзичливості ховається підступна особистість, здатна зіпсувати і взаємини в родині, і становище в кар’єрних сфері.

Цікаву інтерпретацію, в залежності від матеріалу тапок, дає сонник про те, до чого сняться чорні тапочки. Якщо вони оксамитові, м’які, то в реальності ви створюєте навколо себе ілюзію радості, проте на душі у вас не все так райдужно. Якщо ж матеріал взуття — блискучий, гладкий, холодний, то вас поведе близька людина.

Колір взуття

За різних інтерпретацій, білі тапочки можуть мати два протилежних значення. Якщо тапки з задником, то це явне передвістя смерті або тяжкої хвороби. Але якщо задника немає, то вас чекає спокій, і довгоочікуване самотність.

До чого сняться червоні тапочки? За трактуванні сонника, це сновидіння особливо сприятливо для одружених і заміжніх. Сексуальне життя наповниться новими чудовими переживаннями, ви відчуєте прилив сексуальної енергії, пристрасті, чуттєвості.

Рожеві тапочки — символ прагнення сновидіння до усамітнення, спокою, гармонії. Вам набридла повсякденна метушня, ви хочете спокійним і розміреним життя, і незабаром доля піднесе вам шанс на час позбутися від суєтності.

До чого сняться зелені тапочки? Цей колір теж асоціюється сонником з самотністю, однак, на відміну від випадку з рожевими капцями, ви зовсім не бажаєте бути наодинці зі своїми думками. Багато в чому, через вашу нерозумну поведінку, деякі друзі відвернуться від вас, і вам буде їх не вистачати.

Сині тапочки уві сні — передвістя про те, що інтелектуальна і творча енергія сновидіння знаходиться в найвищій точці. Потрібно не упускати момент, і направляти свою творчість в потрібне русло — у вас вийде абсолютно все.

Вибір і покупка

Якщо в даний момент у вас є серйозні фінансові проблеми, і уві сні вам довелося купувати тапочки, то сонник пророкує, що допомога рідних і близьких допоможе вийти вам зі скрутного становища.

Вибирати тапочки уві сні — знак невирішеність внутрішніх протиріч. Незабаром перед вами постане питання про те, який шлях обрати — теплий затишок домашнього вогнища, або вічну гонку за матеріальним становищем, прагнення до кар’єрного росту.

Якщо вам подарували тапочки уві сні, то сонник обіцяє закоханість з боку невільною від шлюбних уз особистості. Вам вирішувати, піддатися спокусі, чи ні, але все ж велика ймовірність, що заборонені зустрічі закінчаться розгромним скандалом.

Дарувати тапочки уві сні — дуже поганий знак. Незабаром ви можете втратити близьку людину, або стати свідком нещасного випадку. Але якщо ви зробили такий подарунок своїй дитині, то його чекають великі досягнення.

Належність до віку і статі

До чого сняться чоловічі тапочки? Якщо такий сюжет уві сні побачила жінка, значить затишок в її житті зможе створити лише чоловік. Для представників сильної половини людства, таке сновидіння обіцяє поліпшення любовних взаємин. Жіночі тапки уві сні пророкують подорож, яке буде марним.

Сімейні пари, які не мають дітей, можуть не сумніватися в тому, до чого сняться дитячі тапочки. Сонник передрікає вагітність, і незабаром у вашій квартирі буде чути тупіт дитячих маленьких ніжок.

Якщо уві сні ви безуспішно намагаєтеся надіти на свою ногу маленькі тапочки, то в реальному житті ви звалити на себе непосильну задачу. Перш ніж приймати за нову справу, сто разів подумайте, а «по зубам» чи воно вам.

Крадіжка, пошуки і втрата

Якщо уві сні ви втратили тапочки, то сонник пророкує ускладнення в особистих відносинах. Якщо у вас пропав один тапок, то ви приймете нерозумне рішення при спробах виправити помилку.

Шукати тапочки уві сні — знак того, що ви поспішаєте вийти за рамки буденності, переборовши свою природну сором’язливість. Сонник радить змінювати себе поступово, інакше багато друзів відвернуться від вас.

Якщо у вас уві сні вкрали тапочки, то чекайте появи суперників на особистому фронті. Уникнути втрати коханого вдасться тільки в разі прояву турботи, ласки і терпіння. Взагалі, втрачати тапочки уві сні, і при цьому не намагатися їх знайти — підсвідоме бажання відгородитися від чийогось впливу і маніпуляцій.

Примірка

За тлумаченням сонника, одягати тапочки уві сні — передвістя змін на гірше в роботі і бізнесі. вас запросто можуть знизити за посадою за лінощі і невиконання своїх обов’язків, і в бізнесі ви пропустіть свої позиції через несерйозне ставлення.

До чого сниться взувати тапочки незаміжнім дівчатам? Якщо ви ще не зустріли свого судженого, то сонник пророкує, що дуже скоро він сам вас знайде. Але для підтримки любовних відносин на висоті, доведеться повністю змінити свій життєвий уклад.

Міряти тапочки уві сні, усвідомлюючи, що вам в них незручно — знак прийдешніх проблем, відсутність затишку і домашнього тепла. Можливо, за волею долі, вам доведеться переїхати, і ви будете незадоволені новим місцем проживання.

До чого сниться одягати чужі капці? В недалекому майбутньому ви «приміряєте» на себе роль, з якою буде дуже важко впоратися. Сонник радить не претить своїй натурі, і відмовлятися від усього, що вам не подобається.

Сонник тапочки, до чого сниться тапочки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: