Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стюардеса, до чого сниться стюардеса уві сні

До чого сниться стюардеса? Симпатична бортпровідниця уві сні обіцяє радість, завоювання гідного становища, здійснення своїх ідей. Але іноді сонник застерігає від невиправданого ризику, конфліктів, неприємних ситуацій.

Має бути поїздка, підвищення зарплати

Наснилася бортпровідниця? Цей образ може передвіщати поліпшення настрою. Відбудеться якась подія, яке дуже вас порадує.

Бачили стюардесу уві сні, коли летіли в літаку? Тлумачення сну пророкує наяву далеку поїздку.

До чого сниться, як вона йде по проходу з візком, де стоять канапки з червоною ікрою і коньяк? Сонник обіцяє: вас чекає швидке підвищення зарплати.

Що вона пропонувала?

Пригадайте, що пропонувала вам приснилося стюардеса:

 • Комплексний обід — незабаром відвідайте застілля;
 • Спиртні напої — придбаєте дорогу, але непотрібну річ;
 • Рятувальний жилет — конфлікт, якого можна уникнути, покинувши його учасників;
 • Парашут — потрібно терміново вибиратися з неприємної ситуації;
 • Загравала — належить швидкоплинна інтрижка.
 • Сучасний сонник: належить відрядження

  Бачити стюардесу уві сні означає: той, хто лежить поїде у відрядження, де може втратити або спустити довірені йому гроші. Слід більш відповідально ставитися до своїх обов’язків.

  Обережніше з знайомствами і попрацюйте над собою

  До чого сниться красива стюардеса чоловікові? Наяву він зустріне жінку, яка не тільки вимордує йому нерви, але і змусить сильно витратитися.

  Якщо дівчині приснилося працювати стюардесою — їй в реальному житті не вистачає чоловічої уваги. Однак треба звинувачувати лише себе — потрібно краще стежити за власним зовнішнім виглядом і проявляти більше привітності. Занурені в свій світ, відчужені від реальності дівчата мало кому подобаються.

  Бачити бортпровідницю уві сні віщує подорож з приємним попутником. Однак це знайомство не стане дружбою, тому не варто спокушатися.

  Продумайте свої дії і не ризикуйте даремно

  Довелось самій бути стюардесою? Сонник пояснює: ви хочете змінити місце роботи, так як втратили до неї інтерес. Але пам’ятайте: на новому місці доведеться починати все з нуля. Може, краще налагодити свою діяльність там, де ви вже чогось досягли?

  Бути нею обіцяє молодій дівчині нове цікаве захоплююче заняття, якщо вона докладе зусиль, щоб його освоїти на належному рівні.

  До чого сниться заміжньої особі бути стюардесою на борту терпить авіакатастрофу літака? Сонник застерігає: жінка може поставити під удар власну репутацію через невиправданого ризику.

  Хороші ознаки

  Наснилося лише приміряти формений одяг бортпровідниці? Сновидицей незабаром займе гідне положення у своєму колі.

  Спілкувалися з нею уві сні? Сонник обіцяє: перед вами відкриється щасливе майбутнє. Це стосується як робочих моментів, так і сімейного життя.

  Привітна стюардеса на борту лайнера, що набирає висоту, означає: сплячого чекає зліт фантазії. Якщо він творча особистість — втілить цікаві ідеї в своїй діяльності. Якщо займається бізнесом — успішно здійснить нові задумки. Решта також отримають користь від своїх ідей.

  Сонник стюардеса, до чого сниться стюардеса уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: