Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сходи вниз, до чого сниться сходи вниз уві сні

Бачити сходинки уві сні, йти по драбинці, спускатися, підніматися — до отримання знань, культурних благ. Сонники обіцяють низку швидко розвиваючих і змінюють один одного подій, якщо наснилося, що довелося бігти по ній, стрибати і навіть падати. Докладні трактування,, до чого сниться ведуча вгору-вниз сходи, є практично у всіх відомих провісників і психологів.

Що гарантує сонник Міллера

Бігти уві сні вгору-вниз по сходах, на думку американського психотерапевта — до пошани і поваги в суспільстві. В його працях будь-який рух розглядається, як досягнення мети. Але варто задуматися, якщо довелось бачити крутий спуск, або підйом. Особливо, якщо наснилося різке падіння.

До чого сняться сходи, в своєму сонник Міллер розглядає досить докладно:

 • Швидко підніматися — до заслуженої нагороди, успіху;
 • Поспішати — до зміни місця роботи, появи надійного партнера;
 • Розмірено йти — до стабільності;
 • Тікати і падати — вплутатися в ризиковану справу;
 • Стояти — до придбання нових знань, умінь.
 • Вчіться і ви багато чого досягнете

  Сходи вниз означає отримання освіти. Крута і солідна вона гарантує кар’єрне зростання, повага в соціумі. Бігти по ній уві сні можуть тільки цілеспрямовані люди, впевнені у власному тріумфі. А ось, якщо наснилося, що довелося тікати — будьте готові до змагань, суперництва за отримання нового чину, звання.

  Високі досягнення в навчанні, хороші показники на робочому місці — саме те,, до чого сниться йти, перестрибуючи відразу через кілька сходинок по сходах вниз або вгору. Тлумачення сну в сонник Нострадамуса зводиться до досягнення певних навичок, успішній здачі іспитів.

  Даремно не ризикуйте

  Тікати, падати уві сні, бачити переслідувачів, спрямуватися від них по сходах вниз — до невиправданих ризиків, втрати капіталовкладень. Таке сновидіння означає, що ви потрапите в скрутну ситуацію, якщо вчасно не прорахуєте наперед хоча б кілька кроків.

  Куди краще, якщо наснилося, що вам вдалося обдурити своїх переслідувачів уві сні, втекти від них. Сучасні сонники гарантують, що наяву вдасться уникнути непотрібних ризиків.

  Попереду сексуальні перемоги

  Сонник Фрейда обіцяє незабутню подорож у світ мрій, ілюзій всім, кому довелося бачити сходи вниз. Виявляється, цей фалічний символ пророкує бурхливий роман. Відносини з одним, чоловіком придбають новий рівень. Ви відкинете комплекси і порадуєте партнера по сексу своєї невтомної фантазією.

  До чого сниться спускатися по сходах вниз, Фрейд пояснює досить просто: старі, обридлі зв’язку будуть обрубані в один момент. Зате нові знайомства принесуть ряд барвистих спогадів.

  Сонник сходи вниз, до чого сниться сходи вниз уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: