Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сходи, до чого сниться сходи уві сні

Ах, любов, ти любов, золота сходи, без перил. Принципово важливо швидше інше, куди вона веде, особливо якщо це стосується сну. В сонник, неважливо, звичайна чи вона, чи мотузкова, нехай навіть взагалі сучасний ескалатор — вона символ того, куди і як ви просувається в своєму реальному житті. Ще, до чого сниться подібне описано нижче.

Підніматися вгору

Їли сниться, що ви піднімаєтеся вгору, то і справи ваші йдуть або підуть в гору. І чим вище і презентабельнєє була побачена уві сні конструкція, тим благополучніше буде складатися для вас ситуація в житті. Чудово, якщо висота її захмарна. Не лякайтеся, це далеко не знак того, що вже пора б і на небеса. Приснилися є символом, що все намічене і задумане вдасться втілити в життя без особливих зусиль.

Сучасний сонник стверджує, що підніматися по сходах — символ виникнення щасливих обставин, які зіграють на руку.

На думку слов’ян, якщо приснилася сходи — це до удачі. Якщо уві сні ви по ній спускаєтеся — навпаки. Однак обіцяна удача не дістанеться вам легко. Доведеться неабияк потрудитися заради своєї «птаха щастя».

Спускатися і падати

Зовсім інакше ситуація складається якщо уві сні ви спускаєтеся по сходах. В цьому випадку, доведеться опуститися в очах свого оточення і знизити свою планку. Причому в реальному житті це буде ваших же рук справа. Занадто великі будуть апетити, можете не стриматися відхопити собі ласий шматочок, пізніше замість якого залишаться ріжки та ніжки.

Впасти з неї уві сні — вам хтось дуже сильно позаздрить справжнісінькою чорною заздрістю.

Універсальний сонник вважає, що спускатися вниз — до промахів і невдач як у професійній, так і в особистому житті.

Мотузкова драбина

Якщо наснилася мотузкові сходи, то, значить, ви дертися вгору назустріч своєму швидше особистого, ніж професійного успіху. Хоча і в роботі вдасться зарекомендувати себе і проявити свої найкращі якості.

Якщо сниться, що мотузяну драбину скидають з вікна, значить розпочате справа вирішиться само собою і можете не переживати за його результат. Він буде благополучним.

Конструкція падає, ламається

Погано, якщо уві сні сходи валиться на вас і, ще гірше, якщо її розміри значні. Значить, у відповідь на ваше добро, люди дадуть відповідь злом, і чим більше падаюча сходи, тим більших розмірів буде цей самий відповідь. Сучасний сонник попереджає — чекайте зради.

Сонник Езопа стверджує, що сюжет, в якому сходи ламається, руйнується під вами, віщує крах існуючих вже майже налагоджених справ. Лагодити уві сні такі сходи теж далеко не до удачі. Доведеться відновлювати те, що так довго будували і що було зруйновано ворогом в одну мить.

Сонник Шеремінской вважає, що якщо вона завалена, сповнена перешкод або просто поламана — ясна річ, життєвий шлях буде звивистий і важкий. Але якщо подолаєте уві сні випробування, то і в житті удача посміхнеться.

Бігти по східцях

Якщо сниться, що тікаєте по сходах з вікна чиємусь квартири і рятуєтеся від переслідування, то це — недобрий знак. Готуйтесь не уві сні, а наяву прийняти на себе удар долі у вигляді ганебного клейма або плітки, яка далеко не найблагородніших чином прикрасить репутацію і може наставити на ній багато білих слідів.

Думка Міллера і Лоффа

Сонник Міллера попереджає, що побачити в своїх нічних мріях сходи — до загальній повазі. Якщо присниться конструкція мала презентабельний зовнішній вигляд, то приготуйтеся до загального шані.

Якщо по сходах уві сні спускаються інші люди, чекайте далеко не райдужні подій у своєму житті. Якщо сниться подібне, то чорна смуга змінить існуючу білу. Може, і ненадовго.

Сонник Лоффа вважає, що сходи — це прагнення до чогось недосяжного і дуже бажаного в реальному житті.

Сонник Гришиной передбачає, що якщо в сновидінні ви опинилися в такій ситуації, де без сходів, як без рук, значить, і в житті у вас мало коштів, якими ви могли б скористатися для вирішення будь-якої нагальною завдання. «Чому люди не літають» — це, до речі, теж з цієї опери. Злетіти не можемо, але піднятися вище — будь ласка. Це цілком зможе вгамувати не завжди обгрунтовану спрагу бути завжди на висоті.

Різні тлумачення

Якщо присниться сходи були широка, рівна, красива — багата життя не за горами. Якщо уві сні вирішуєте відпочити на сходинках — це непогано. Повільно і планомірно йти до досягнення своєї мети краще, ніж не йти взагалі.

Жіночий сонник пророкує, що якщо сходів багато — вважайте, потрібно трохи дати собі розрядку і перепочити, а то так і до помутніння розуму недалеко.

Якщо сниться стежка з наступних один за одним сходинок, то це — ваша життєва дорога найближчим часом. Головне, щоб приснився конструкція не вела глибоко і далеко вниз. Сонник Странніков попереджає, що в цьому випадку є ймовірність опинитися «на дні», як в одному з художніх творів відомого класика.

Сонник сходи, до чого сниться сходи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: