Сонник сходи, до чого сниться сходи уві сні

Ах, любов, ти любов, золота сходи, без перил. Принципово важливо швидше інше, куди вона веде, особливо якщо це стосується сну. В сонник, неважливо, звичайна чи вона, чи мотузкова, нехай навіть взагалі сучасний ескалатор — вона символ того, куди і як ви просувається в своєму реальному житті. Ще, до чого сниться подібне описано нижче.

Підніматися вгору

Їли сниться, що ви піднімаєтеся вгору, то і справи ваші йдуть або підуть в гору. І чим вище і презентабельнєє була побачена уві сні конструкція, тим благополучніше буде складатися для вас ситуація в житті. Чудово, якщо висота її захмарна. Не лякайтеся, це далеко не знак того, що вже пора б і на небеса. Приснилися є символом, що все намічене і задумане вдасться втілити в життя без особливих зусиль.

Сучасний сонник стверджує, що підніматися по сходах — символ виникнення щасливих обставин, які зіграють на руку.

На думку слов’ян, якщо приснилася сходи — це до удачі. Якщо уві сні ви по ній спускаєтеся — навпаки. Однак обіцяна удача не дістанеться вам легко. Доведеться неабияк потрудитися заради своєї «птаха щастя».

Спускатися і падати

Зовсім інакше ситуація складається якщо уві сні ви спускаєтеся по сходах. В цьому випадку, доведеться опуститися в очах свого оточення і знизити свою планку. Причому в реальному житті це буде ваших же рук справа. Занадто великі будуть апетити, можете не стриматися відхопити собі ласий шматочок, пізніше замість якого залишаться ріжки та ніжки.

Впасти з неї уві сні — вам хтось дуже сильно позаздрить справжнісінькою чорною заздрістю.

Універсальний сонник вважає, що спускатися вниз — до промахів і невдач як у професійній, так і в особистому житті.

Мотузкова драбина

Якщо наснилася мотузкові сходи, то, значить, ви дертися вгору назустріч своєму швидше особистого, ніж професійного успіху. Хоча і в роботі вдасться зарекомендувати себе і проявити свої найкращі якості.

Якщо сниться, що мотузяну драбину скидають з вікна, значить розпочате справа вирішиться само собою і можете не переживати за його результат. Він буде благополучним.

Конструкція падає, ламається

Погано, якщо уві сні сходи валиться на вас і, ще гірше, якщо її розміри значні. Значить, у відповідь на ваше добро, люди дадуть відповідь злом, і чим більше падаюча сходи, тим більших розмірів буде цей самий відповідь. Сучасний сонник попереджає — чекайте зради.

Сонник Езопа стверджує, що сюжет, в якому сходи ламається, руйнується під вами, віщує крах існуючих вже майже налагоджених справ. Лагодити уві сні такі сходи теж далеко не до удачі. Доведеться відновлювати те, що так довго будували і що було зруйновано ворогом в одну мить.

Сонник Шеремінской вважає, що якщо вона завалена, сповнена перешкод або просто поламана — ясна річ, життєвий шлях буде звивистий і важкий. Але якщо подолаєте уві сні випробування, то і в житті удача посміхнеться.

Бігти по східцях

Якщо сниться, що тікаєте по сходах з вікна чиємусь квартири і рятуєтеся від переслідування, то це — недобрий знак. Готуйтесь не уві сні, а наяву прийняти на себе удар долі у вигляді ганебного клейма або плітки, яка далеко не найблагородніших чином прикрасить репутацію і може наставити на ній багато білих слідів.

Думка Міллера і Лоффа

Сонник Міллера попереджає, що побачити в своїх нічних мріях сходи — до загальній повазі. Якщо присниться конструкція мала презентабельний зовнішній вигляд, то приготуйтеся до загального шані.

Якщо по сходах уві сні спускаються інші люди, чекайте далеко не райдужні подій у своєму житті. Якщо сниться подібне, то чорна смуга змінить існуючу білу. Може, і ненадовго.

Сонник Лоффа вважає, що сходи — це прагнення до чогось недосяжного і дуже бажаного в реальному житті.

Сонник Гришиной передбачає, що якщо в сновидінні ви опинилися в такій ситуації, де без сходів, як без рук, значить, і в житті у вас мало коштів, якими ви могли б скористатися для вирішення будь-якої нагальною завдання. «Чому люди не літають» — це, до речі, теж з цієї опери. Злетіти не можемо, але піднятися вище — будь ласка. Це цілком зможе вгамувати не завжди обгрунтовану спрагу бути завжди на висоті.

Різні тлумачення

Якщо присниться сходи були широка, рівна, красива — багата життя не за горами. Якщо уві сні вирішуєте відпочити на сходинках — це непогано. Повільно і планомірно йти до досягнення своєї мети краще, ніж не йти взагалі.

Жіночий сонник пророкує, що якщо сходів багато — вважайте, потрібно трохи дати собі розрядку і перепочити, а то так і до помутніння розуму недалеко.

Якщо сниться стежка з наступних один за одним сходинок, то це — ваша життєва дорога найближчим часом. Головне, щоб приснився конструкція не вела глибоко і далеко вниз. Сонник Странніков попереджає, що в цьому випадку є ймовірність опинитися «на дні», як в одному з художніх творів відомого класика.

Сонник сходи, до чого сниться сходи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: