Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сварка з хлопцем, до чого сниться сварка з хлопцем уві сні

Кожній дівчині неприємно переживати конфлікт з коханим, будь він наяву чи уві сні. Однак, як стверджують сонники, приснився сварка з хлопцем, допоможе глибше зрозуміти себе і рівень відносин з другою половинкою. Для тлумачення,, до чого сниться таке сновидіння, важливо врахувати рівень загострення пристрастей і поведінку персонажа.

Сварка з колишнім коханим

Сонник Лонго дає цілком певний пояснення,, до чого сниться сварка з колишнім хлопцем. Наснилося ситуація вважається показником присутності почуттів до цієї людини. Ви самі в реальності, неусвідомлено провокуєте екс-бойфренда своєю поведінкою, бажаючи таким чином перевірити його ставлення до вас.

Для жінки, якій доводиться бачити уві сні перепалку з колишнім чоловіком, у сонника є дещо інше пояснення. Така картинка вказує на недомовленість між екс-подружжям. Можливо, що накопичилася за роки образа знайшла вихід через підсвідомість в нічні бачення.

Причини перепалки

Сучасний універсальний сонник пропонує трактувати,, до чого сниться посваритися зі своїм коханим, вдаючись до з’ясування причини склоки уві сні. так:

 • Скандал, викликаний ревнощами партнера, говорить про те, що ваш коханий чоловік не впевнений у вашій вірності;
 • Сварка з хлопцем викликана ревнощами сновідіци — наяву є причини для занепокоєння;
 • Бачити дріб’язкову сварку зі своїм обранцем уві сні — до невеликих проблем;
 • Тривала перепалка з коханою людиною, обіцяє охолодження почуттів;
 • Якщо обидві сторони не хочуть миритися, значить, сновидицей доведеться почекати з здійсненням планів.
 • Скандал через чоловіка

  Східний жіночий сонник недвозначно натякає на те,, до чого сниться посваритися з подругою через чоловіка. Приснилося нічне бачення є відвертим натяком на те, що приятелька «поклала око» на коханого сновідіци.

  Зовсім інше тлумачення сну пропонують ізотерікі. Так, посваритися з подругою через хлопця, означає, що в реальній дійсності сновідящій, підсвідомо відчуває з боку доброї знайомої конкуренцію. А ось побачена сварка з хлопцем, викликана діями подружки, позначає, що приятелька серйозно намітила відвести коханого.

  Сваритися з дівчиною, яка раніше зустрічалася з нинішнім бойфрендом, обіцяє негаразди у взаєминах з другою половинкою. Якщо сутичка з екс-дівчиною закінчилася примиренням, то незабаром відносини стануть ще міцнішими і серйозніше.

  Перепалка з батьками

  Якщо уві сні сталася сутичка з батьками, основною темою якої стали взаємини з нинішнім бойфрендом, уважно поставтеся до сновидіння. У більшості випадків, така картинка означає, що обранець не досить щирий з вами.

  Бачити в нічному баченні, що сваритеся з мамою хлопця, згідно Жіночому сонником, віщує конфліктну сутичку наяву. Дівчині, напередодні знайомства з батьками обранця, побачений конфлікт з його мамою — добрий знак вдалою зустрічі.

  Сонник Міллера: стримуйте емоції

  Як стверджує психолог, для молодої панянки, приснився сварка з хлопцем, є показником нещасть і конфліктних розборок. Заміжній жінці, будь-яка сварка з хлопцем, чоловіком і навіть незнайомою людиною уві сні, пророкує тривалий розлад у родині, який може закінчитися розлученням. Міллер радить сновидящей відмовитися від вирішення будь-яких сімейних питань на «гарячу голову», тільки терпіння, спокій і любов, допоможуть перемогти в цій непростій ситуації.

  Радійте — попереду успіх!

  За версією Англійського снотолкователя, приснився сварка з хлопцем — хороший знак. Дуже скоро на любовному фронті очікуються позитивні зміни. Сварилися з незнайомим хлопцем уві сні? Будьте впевнені — попереду нове цікаву справу.

  Постарайтеся розслабитися…

  Чаклунка Медея в своєму сонник розтлумачує,, до чого сниться сварка з хлопцем, показником нервового напруження і внутрішнього дисбалансу сплячою. Знайдіть спосіб розслабитися і справи підуть добре.

  Сонник сварка з хлопцем, до чого сниться сварка з хлопцем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: