Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник суспільство, до чого сниться суспільство уві сні

Побачене уві сні суспільство може передвіщати безліч різних подій. Тлумачачи, до чого воно сниться, слід відштовхуватися від того, що саме за суспільство вам приснилося, а також ким були ви: його членом або стороннім спостерігачем. Тільки з’ясувавши всі ці подробиці, ви зможете зрозуміти, що уготовано вам Долею, стверджують сонники.

Сонник Міллера

Згідно тлумаченням сонника Г. Міллера, побачити уві сні компанію незнайомих людей — символ соціальної непристосованості сновидіння. Вас лякає будь велелюдне захід, що вимагає вашої участі.

Якщо примарилося суспільство нудистів, то це може означати, що ви станете об’єктом глузувань і глузувань. Багато бородатих мужиків, які зібралися в одному місці із загальною метою, символізують неприборкану лють. А ось оточення гумористів і баляндрасників означає міцне здоров’я і відмінний настрій.

Вища суспільство як символ задоволення

Цікавить,, до чого сниться вищий світ? Перш ніж почати тлумачення, розберіться, вхожі ви в коло «багатих і знаменитих» або увійти на світські тусовки вам замовлений.

Бачите, що ви — член вищого суспільства? Це бачення пророкує веселощі, радість, виконання мрій і бажань. А ось якщо наснилося, що ви зайвий на цьому «параді багатіїв», то так відображається ваше невдоволення тим, що ви маєте. Задумайтесь, радять сонники, можливо, щось ви робите неправильно.

Таємна організація, або Налаштуйтеся на успіх!

Загадкове і навіть мрачноватое сновидіння, в якому ви бачите збори таємного товариства, має цілком приємне тлумачення сну. За версією Езотеричного сонника, приснився таємна організація, будь то збори масонського ордену або об’єднання шпигунів, передрікає сновидцу участь в серйозному і відповідальному справі. Але це лише в тому випадку, якщо ви були «своїм» в цій секретної організації.

Спостерігати уві сні за зборищем таємниче налаштованих «громадян» з боку, підслуховуючи їхню розмову — ознака того, що для досягнення результатів вам необхідно підтягнути свої знання в тій області, в якій ви «варитеся».

Релігійні зборів — Подумайте про душу…

До чого сниться суспільство священиків, ченців та інших релігійних «діячів», розповість сонник пастора Д. Лоффа. Бачити уві сні себе в суспільстві людей, які присвятили своє життя богослужінню — сигнал про те, що вам не вистачає душевного тепла. Вас оточують суцільно прагматичні і меркантильні люди, ділитися з якими будь-якими бідами немає сенсу — не зрозуміють ваших страждань.

Добре, якщо уві сні ви виступаєте главою церковно-релігійного союзу. Це ознака вміння контролювати свої думки і емоції, віщає сонник.

Що ще вам примарилося

Якщо вам приснилося суспільство, яке ще не згадувалося, то придивіться, може серед наступних «об’єктів уваги» є той, що ви бачили уві сні. Отже, до чого сниться:

 • Компанія чоловіків — до дозвільному проведення часу;
 • Група жінок — вас чекають клопоти і суєта;
 • Єврейська громада — не помилитися з вибором, зумієте зірвати непоганий куш;
 • Босяцкая публіка — вам варто звернути увагу на свою поведінку;
 • Секція спортсменів — ви — людина слова, залишайтеся таким, і успіх вам гарантований.
 • Сонник суспільство, до чого сниться суспільство уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: