Сонник смітник, до чого сниться смітник уві сні

До чого сниться звичайна смітник? Уві сні вона символізує невеселі роздуми, минулі спогади, переживання, і навіть погані звички. Сонник повідає про все, що полягає в настільки банальному на перший погляд образі.

Заявка Міллера

Сонник Міллера заявляє, що величезна смітник віщує клопоти, які будуть пов’язані з громадською діяльністю. Це вказівка ​​на ймовірні невдачі в справах, приниження, конфлікти.

Потрапити!

До чого сниться смітник на вулиці? Сонник підозрює, що найближчим часом ви опинитеся в неймовірно похмурому і пригніченому стані.

Постарайтеся на цей період відмовитися від грандіозних планів. Бажане не тільки не втілиться, а й принесе чимало прикрощів.

Складнощі або удача?

Наснилася смердюча смітник на вулиці? Уві сні це відображення власних поганих почуттів і низинних бажань. Якщо ви добровільно не позбудетеся від негативу, що наповнює душу, то ризикуєте впасти на саме дно буття.

Бачити розкиданий на вулиці сміття і непотріб означає, що якісь неприємні події порушили вашу звичну життя.

Однак сонник нагадує: іноді в силу вступає закон Інверсії, який гарантує отримання прибутку, звершення і карколомну успішність.

Стримуйтеся!

До чого сниться, що смітник з’явилася у вас вдома? Сонник вважає, що ви станете об’єктом для пліток і злісних пересудів. Довелось уві сні виносити сміття з житла на смітник? Те, що ви всіма силами намагаєтеся приховати, стане явним по вашій же вини.

Наснилося, що ви згрібають сміття в середину кімнати? Ваше неадекватна поведінка послужить причиною грандіозного скандалу (вдома, на роботі, в транспорті), в який непомітно будуть залучені всі, хто в цю мить опиняться поруч.

Якщо трапилося бачити, що уві сні смітник явно заважає вільному переміщенню по дому, то поточні справи утворили справжній хаос з невирішених проблем.

Забудьте про!

До чого ще сниться громадська звалище? Це символічне відображення негативної енергії сновидіння. Сонник рекомендує негайно знайти спосіб, щоб позбутися від накопичених емоцій, інакше ви пізнаєте багато горя.

Наснилася звалище? Ви втратите повагу, а хтось буквально звалить на вас власну провину. Цей же образ обіцяє неприємна розмова з начальством або закиди колег.

Обережніше!

До чого сниться сновідних смітник? Уві сні вона відображає досить неприємну ситуацію на роботі або сімейний скандал.

Наснилася смітник, на якій ви щось вишукували? Сонник підозрює, що ви вляпатися в погану історію і ще довго будете «відмиватися» від неї.

Що робили?

Подальше тлумачення сну краще базувати на власних діях уві сні на смітнику.

 • Викидати сміття — виповниться бажання.
 • Згрібати його — не впораєтеся з дорученням.
 • Палити — несподіваний спадок, гроші.
 • Впасти в смітник — незвичайна, але приємна перспектива.
 • Все може змінитися…

  Уві сні трапилося копатися в смітнику? Це означає, що зробите щось, через що позбудетеся положення, привілеїв і навіть просто впевненості в собі.

  Бачити на смітнику бомжів і жебраків — до розчарування в любові і повного розриву з обранцем. Наснилося, що ви самі бомж? У старості пізнаєте злидні.

  Однак якщо ви знайдете в смітнику щось цінне, то сонник впевнений: невдачі чарівним чином зміняться грандіозним тріумфом.

  Сонник смітник, до чого сниться смітник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: