Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спадок, до чого сниться спадок уві сні

Сонники в основному позитивно тлумачать сон, в якому Ви придбали спадок. Деталі інтерпретації того, до чого сниться таке сновидіння, можна отримати гарненько пригадавши весь його сюжет. Якщо уві сні Ви отримуєте спадок, то це обіцяє легкого виконання задуманого, а також отримання прибутку.

Отримати спадок

У тлумаченні, до чого сниться сон, про те, що Ви стали щасливим власником спадщини, сонники в більшості випадків мають схожу думку. Так, це може предзнаменовало вести про далеку рідню, отримання невеликої суми грошей або легкого виконання давніх мрій.

Також це може вказувати на швидке задоволення виконаною роботою. Отримати великі статки передрікає, за даними старовинного російського сонника, втрату того небагато чого, що є у сновидіння. Можливо, його чекає сварка через дрібницю або безсоння.

За сонником Міллера отримувати уві сні неждана майно, віщує, що Ви дозволите важку ситуацію, завдяки своїй підприємливості. Якщо до того ж цей стан від багатих родичів — це говорить про те, що Ви уникнете покарання або інших неприємних наслідків.

Лишається спадщини

Якщо Ви втратили свою спадщину, це означає, що наяву біда обійде стороною і все трапитися не так погано, як Ви про це думали. Згідно сонником Міллера, для жінки позбутися уві сні спадщини може предзнаменовало необережні вчинки, які можуть боляче вдарити по її репутації. Їй необхідно бути більш критичною до того способу життя, що вона веде.

Велике спадок

Звалилося невідомо звідки багатство обіцяє в реальності легкого виконання задуманого, а ось придбати невелику частку майна покійного означає, що Ви будете незадоволені результатами виконаної роботи.

Якщо приснилося, що на велике заповіт несподівано з’явилися претенденти — сонник підкаже, що Ви не врахували всієї картини і тому виберете неправильне вирішення питання в реальності. Якщо сниться боротьба за майно від небіжчика, то це обіцяє громадське осміяння за дурний вчинок.

Види майна

Отримувати уві сні автомобіль або будинок у спадок — чекайте вирішення проблем і буде супроводжувати успіх. А ось якщо наснитися, що спадщина Вам дісталося рваними купюрами, це віщує життєві труднощі. Якщо приснилося отримання у власність цілих банкнот, то це інтерпретується сонниками, як підтримка Вас з боку або ж збільшення заробітної плати.

Якщо привиділося, що будинок був заповіданий близьким, який помер — це віщує сварку з рідними. Якщо будинок перейшов у власність від незнайомої людини це тлумачиться, як виконання мрій, тільки для їх реалізації потрібно буде докласти зусиль.

Якщо приснилося, що від небіжчика Вам дісталася квартира, то це обіцяє сновидцу поява в його житті безлічі дрібних негараздів і труднощів, які вимагатимуть негайного вирішення. Лишається в сновидінні квартири означає, що незабаром всі труднощі вирішуватися самі собою, головне не панікувати і не робити необдуманих дій.

Якщо сниться, що від небіжчика Вам перейшла у власність земля, то означає появу у Вашому житті покровителя. Якщо приснилося стати власником ювелірних прикрас уві сні, то в реальному житті це звістка про те, що Ваше багатство сильно збільшиться, але Ви не відчуєте задоволення від цього.

Дарувальник спадщини

Тлумачення сну, в якому сниться уявлення заповіту померлого родича, наступне: з близькою людиною скоро статися нещасний випадок і від сновидіння потрібна допомога, проте запобігти подія не вдасться.

Якщо родич, від якого в сновидінні Ви придбали спадок наяву живий і в доброму здоров’ї — це сонник трактує, як передвістя розчарування, причому причиною їх буде сам сплячий.

Сонник спадок, до чого сниться спадок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: