Сонник суп, до чого сниться суп уві сні

У більшості тлумачень все,, до чого сниться суп, має позитивне значення. Сонник обіцяє хороші новини, умиротворений настрій, добре самопочуття. Приснилося уві сні перша страва також означає, що в реальному житті ви можете сміливо покладатися на своїх друзів і довіряти їм — вони не підведуть. Обід в гостях чи вдома в приємній компанії віщує, що не за горами весілля у кого-то з близьких.

Найпростішу трактування пропонує Ісламський сонник: чим жирніше і наваристий перша страва, тим привабливіше значення сну. Ситний бульйон служить провісником знайомства з впливовими і високопоставленими людьми, а дієтичний або вегетаріанський супчик — до порожнього проведення часу. Наповнена по вінця тарілка обіцяє достаток і отримання знань, а недоїдені надлишки — довгі роки.

Як свідчить сонник Міллера, суп, який наснився уві сні, може мати кілька трактувань. Багато що залежить від того, хто і як його приготував. Зліплений на швидку руку надає сплячому повне право розпоряджатися своєю долею. Якщо дівчина на виданні бачить себе у кухонної плити, їй світить настільки вдале заміжжя, що навряд чи належить турбуватися про такі речі наяву.

До чого сниться скислий суп, а також будь-який інший непридатний в їжу або викликає огиду, Езотеричний сонник розцінює як знак майбутньої розлуки з кимось із тих, хто близький вам наяву. Сонник не рекомендує заводити нові знайомства під час розставання — вони здатні тільки розчарувати і обдурити надії сплячого.

Приготування першого страви

Роз’яснюючи,, до чого сниться варити суп, Літній сонник Іменинників вважає, що ви в реальній дійсності присвячуєте так багато часу і сил домашнім клопотам, що вони продовжують переслідувати вас навіть уві сні. Якщо в процесі приготування ви додали занадто багато солі або спецій, наяву ризикуєте потрапити в пікантну ситуацію.

Раз вже довелося готувати суп, зверніть увагу на сам процес: він може містити тонкі натяки на товсті помилки, які псують вам життя. Бульйон, який утік на плиту, говорить про те, що вам властива зайва поспішність в прийняття рішень. Пригоріла денце свідчить про вашу неуважність.

З каструлі по тарілках

До чого сниться повна каструля з супом, віщує прибуток і достаток. Якщо ж перша страва ще не готове, і каструля щосили вирує на вогні, належить словесна перепалка. Сновидіння також відображає підсвідоме бажання повністю або частково змінити своє життя.

Все,, до чого сниться тарілка з супом дівчині або жінці, красномовно вказує на хазяйновитість сновідіци, сімейне життя з гідною людиною, ощадливість, потреба в комфорті і готовність створювати його своїм домочадцям. Помічено, що при такій дружині більшість чоловіків домагається успіху.

Сновидіння, в якому довелося наливати суп, символізує сімейний затишок і спокій, часто є передвісником вдалого шлюбу. Ви і насправді зможете подбати про добробут сім’ї.

Маючи намір в своєму сновидінні розлити суп по тарілках, дізнайтеся, що про це говорить Циганський сонник. Згідно з його тлумачення, повні тарілки рівносильні побажанням здоров’я уві сні, яке в більшості випадків збувається наяву.

Розлитий бульйон

Якщо уві сні попало пролити суп, в реальній дійсності можуть підстерігати всілякі неприємності, так чи інакше пов’язані з матеріальним достатком. Зростає ймовірність втрат і упущених можливостей.

Те,, до чого сниться пролита суп, найчастіше символізує прийдешні зміни. Якщо уві сні ви сильно журитеся з приводу пролитої їжі або власної незручності, наяву сонник обіцяє чудову можливість продемонструвати свої найкращі якості і легко прийняти прийдешні зміни.

Те, до чого сниться, що ви вирішили вилити суп навмисно, а не з необережності, вказує на майбутню переоцінку цінностей. Щось, здавалося життєво важливим вчора, сьогодні вже не виглядає незамінним.

Коли уві сні трапляється виливати суп, причому без жалю вихлюпувати навіть з деяким веселим азартом, сонник намагається застерегти вас від надлишку оптимізму. Об’єкт або подія, на яку ви вирішили поставити все наявне, може серйозно вас підвести. Виконане заповітне бажання на ділі виявиться зовсім не таким вже привабливим. З необачно затії не вийде нічого хорошого.

Пригощати і їсти

До чого сниться пригощати супом гостей і чути подяки і компліменти кулінарної майстерності, вважається сприятливим символом. Ви і в реальному житті зможете блиснути своїми талантами, що не залишиться непоміченим. Якщо ж ви щиро раді гостям уві сні, наяву вас чекає не менш приємна зустріч.

Коли ж уві сні годувати супом доводиться ворогів, сонник обіцяє, що в дійсності вам вдасться здобути перемогу. Необов’язково саме над тими, хто з апетитом поглинав блюдо за вашим столом, можливо, об’єктом вашого тріумфу виявляться зовсім не люди, а всього лише складні обставини.

Якщо самому сновидцу довелося уві сні їсти суп в сумнівній компанії, сонник звертає увагу на вміст тарілки. Велика кількість сметани або майонезу, усіляких приправ і прикрас страви попереджає про ймовірність шахрайства.

Сорти та інгредієнти

Коли уві сні на стіл подають суп, локшина повинна насторожити сплячого. Як-не-як, це той самий продукт, який так люблять вішати на вуха неблагонадійні люди. Подробиці і атмосфера сну допоможуть підтвердити або спростувати підозри сонника.

Приснився молочний суп означає, що сновидіння занадто поглинули побутові проблеми. Якщо йому довелося самому готувати цю страву, навряд чи вдасться уникнути дрібних негараздів і розчарувань.

Гороховий суп символізує клопоти, які не дадуть очікуваних результатів — що називається, об стінку горохом. Сонник вважає, що всьому виною несприятливий період, який має сенс просто-напросто перечекати.

Все,, до чого сниться грибний суп, передвіщає благополуччя і достаток. Побачене уві сні віщує умиротворення, сталість і розміреність. Нарешті вдасться як слід відпочити — обіцяє сонник.

М’ясні, рибні, екзотичні

Вуха або рибний суп, приснилися уві сні, і в реальному житті віщують непоганий улов. Правда, для досягнення успіху доведеться пустити в хід кмітливість і працьовитість. Сонник не виключає можливості отримання матеріальної підтримки з абсолютно несподіваного джерела за умови, що ви не будете надто покладатися на диво.

Якщо приснився суп з м’ясом, не поспішайте відкидати зацікавило вас пропозицію. Сонник вважає, що прийнявши його, ви зможете значно поліпшити стан справ і відносини в родині.

Значення сну, в якому фігурує курячий суп, багато в чому залежить від того, хто приготував ці ласощі. Якщо кухарем були не ви, висока ймовірність наяву потрапити під чужий вплив.

Жіночий сонник вважає, що черепаховий суп уві сні віщує наяву сумнівні розваги екзотичного характеру. Природна допитливість штовхне вас на експеримент з непередбачуваними наслідками.

Сонник суп, до чого сниться суп уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: