Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник суд, до чого сниться суд уві сні

Навіть уві сні судовий процес викликає почуття тривоги і занепокоєння. Як стверджує більшість сонників, то,, до чого сниться суд, свідчить про невдоволення громадськості, викликаної вчинками сплячої людини. Приготуйтеся взяти несподіваний удар і заручитися підтримкою друзів.

Сонник Міллера про вдале завершення продуманого підприємства

Приснився день страшного суду, передрікає Міллером успішне завершення розпочатого підприємства, тільки в разі смиренного і правильної поведінки сновідящего. Молодий панночці, бачити суд над собою уві сні і почути вирок «винна», віщає, що власним егоїзмом і викликає вдачею, сновидицей сама провокує неприємні ситуації, чому потім сильно страждає.

Повістка до суду уві сні або переживання наяву

Сонник іменинників тлумачить,, до чого сниться отримати повістку на судове засідання, передвістям обнадійливих звісток. Також приснилися обставини, часто обіцяють потрясіння, пригнічення свідомості або відчуття страху.

Наснилося, що Вам вручили повістку під розпис, значить, наяву наближається ситуація, що порушить Ваш внутрішній спокій і викличе душевне напруження. Підприємцям, виявити уві сні виклик до суду у дверей власного будинку, обіцяє підвищений інтерес чиновників до справ сновидіння.

Стояти перед будівлею суду, сигналізує про необхідність проявити рішучість і цілеспрямованість, щоб домогтися бажаного. Спізнитися на засідання суду — Ваша безпечність та пущені на самоплив справи, загрожують вийти з-під контролю, що обернеться неприємностями.

Судовий процес уві сні — остерігайтеся злих чуток

Сонник цілительки Євдокії розтлумачує,, до чого сниться суд над собою, передвістям активної діяльності недоброзичливців, які налаштовують громадськість проти сплячої людини. Бути залученим до відповіді за вбивство і відстоювати свою невинність — до нерівній боротьбі з недругами, в якій без допомоги соратників не обійтися.

Наснилося, що прокурор засудив Вас за вбивство, яке не здійснювали і засудив до в’язниці, уособлює внутрішню боротьбу Вашого свідомості. Можливо, зробивши поганий вчинок — Ви самі хочете себе покарати. Бути виправданим судом, тим самим уникнути арешту і в’язниці, пророкує успіх всупереч підступам недоброзичливців.

Бачити себе обвинувачем у справі про вбивство і давати показання проти підсудного, обіцяє наяву покарання за якусь провину або помилку.

Справи сердечні та любовні примхи

Сонник Закоханих тлумачить,, до чого сниться дівчині страшний суд над собою, охолодженням відносин з обранцем через її негідної поведінки. Бачити судовий процес і приймати в ньому участь, віщує наклеп суперниць і розставання з коханим.

Тлумачення сну, в якому довелося бачити божий суд, тлумачиться, як застереження змінити себе, інакше це зроблять інші в більш грубій формі.

Обряд з жертвопринесенням

Побачити великий суд з кривавим жертвопринесенням, у вигляді вівці або кабана, вказує Сучасним поєднаним сонником на неправильні вчинки, раболіпство і лицемірство сновидіння. Розгляду над померлим на страшному суді, віщують розплату за проступки і гріхи. Можливо, щоб уникнути кари, необхідно визнати свої помилки і покаятися в неугодних справах.

Сонник суд, до чого сниться суд уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: