Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стихійне лихо, до чого сниться стихійне лихо уві сні

Стихійне лихо уві сні уособлює особисті переживання і відчуття, а також відображає можливі події майбутнього. До чого сняться конкретні природні катастрофи, розповість сонник.

Як тлумачити?

У деяких випадках стихійне лихо є добрим знаком.

Наприклад, уві сні відбувається символічне руйнування старого світогляду, сходить нанівець пройдений життєвий етап, підсвідомість позбавляється від страхів, шкідливих звичок та інших негативних енергій.

Однак іноді природне лихо означає розрив партнерських і любовних відносин, розорення і повний провал планів.

Сонник впевнений, що все залежить від особистого ставлення до сновидінь взагалі і від випробуваних емоцій зокрема.

Спокій або страждання?

Більш точне тлумачення сну дадуть конкретні події, які трапилися в мріях.

Так велике, але спокійне повінь обіцяє свободу і спокій, благополуччя і стабільний достаток. Наснилося бурхливий і стрімкий повінь? Сонник впевнений, що це відображення безконтрольних емоцій.

Бачити уві сні стихійне лихо здалеку — до небезпечної зв’язку і шкідливому знайомству, побувати в епіцентрі — до страждань і зміні способу життя.

За Міллеру

В тлумачі містера Міллера відзначено, що повінь з темними каламутними водами означає, що гряде реальна біда, яка принесе великі переживання.

Готуйтеся до змін!

До чого сниться ураган? Сонник вважає, що це дуже прозорий знак прийдешніх змін.

Уві сні довелося бачити, як ураган руйнує будинки, вириває дерева і забирає людей? Скоро вам доведеться змінити роботу або місце проживання.

Наснилося, що ви потрапили в ураган? Плани, які ви так довго будували і продумували, зваляться відразу.

Чекайте чудес!

До чого сниться таке незвичайне стихійне лихо, як метеоритний дощ? Сонник вважає, що це знамення досить дивної події, ймовірно, пов’язаного з втручанням потойбічних сил.

При цьому бачити уві сні падіння одного метеорита — до короткочасного щастя, яке запам’ятається на все життя.

Приснився цілий метеоритний дощ? Ви ризикуєте заплутатися у власних почуттях і зробити дурний вчинок.

Конкретні інтерпретації

Сонник пропонує невеликий перелік значень, яке має уві сні те чи інше стихійне лихо.

 • Землетрус знаменує перегляд світогляду, стереотипів, глобальні зміни особистості та існування.
 • Вулкан — запеклі конфлікти, підрив репутації, вибух емоцій.
 • Цунамі — бурхливі громадські заходи, неймовірне романтичне захоплення.
 • Смерч — випробування, руйнування звичного, небезпека.
 • Лавина — ризикована справа, купа термінових проблем.
 • Зсув — невідворотність, зрив задуманого.
 • Лісова пожежа — неконтрольовані прагнення, агресія, деструктивна мислення.
 • Засуха — важке становище, безплідність зусиль, застій, переживання.
 • Вам безумовно везе!

  До чого сниться бачення, в якому вам вдалося врятуватися під час стихійної катастрофи? Сонник вважає це символом того, що ви мрієте про спокійне і тихе життя, намагаєтеся сховатися від громадськості і мати рівні стосунки з усіма.

  Наснилося стихійне лихо, з якого вам дивним чином пощастило врятуватися? Ймовірно, ви везунчик по життю і завжди знаходите вихід з найскладніших ситуацій.

  Якщо ж врятуватися з катаклізму уві сні вдалося тільки завдяки власним зусиллям, то сонник впевнений, що ви самі будуєте свою долю, а тому звинувачувати в помилках доводиться тільки себе.

  Сонник стихійне лихо, до чого сниться стихійне лихо уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: