Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стіл, до чого сниться стіл уві сні

Наяву стіл нерідко об’єднує людей. Застілля є приводом для зустрічей і спілкування. Велика частина Санніков повідомляє, що подібний сюжет віщує цікаві знайомства, довгоочікувану зустріч. Але, це не єдине опис,, до чого сниться дане сновидіння. Будь-яка побачена уві сні деталь має значення. Сидіти і є Побачити себе сидячим за накритим столом — до благополуччя і успіху. Чим більше уві сні на ньому стояло їжі, тим більше благополуччя вас чекає. Езотеричний сонник вважає, що багато їжі — знак обжерливості. Ймовірно, ви любите поїсти багато і смачно. Медіум Хассе інакше трактує,, до чого сниться цей сюжет. Сонник Хассе вважає, що посиденьки за столом уві сні віщують галасливе гуляння наяву. Якщо при цьому вам привидівся повний стіл їжі, то дружня зустріч пройде дуже весело. Їсти і одночасно розмовляти — до перемир’я з тією людиною, з яким на даний час ви знаходитесь в сварці. Особливо якщо приснилася ситна трапеза.

Різновиди столів

Якщо приснився обідній столик, то варто трохи обмежити себе в їжі. Сучасний сонник радить харчуватися невеликими порціями, інакше, можна спровокувати виникнення ряду проблем з організмом, пов’язаних з переїданням. Примарився письмовий? Будьте в реальному житті максимально обережним. Надмірна довірливість може загрожувати серйозними проблемами. Особливо якщо уві сні він був завалений робочими паперами та книгами. Приснився робочий стіл — свідоцтво того, що наяву вам не вистачає самоорганізації. Сонник Гришиной дає раду завести щоденник. Він допоможе розпланувати свій день і не забути про важливі зустрічі.

Круглий шведський обіцяє швидкий візит гостей. Чи не уві сні, а наяву ваш будинок відвідає багато людей. Сонник Странніков передбачає, що, можливо, ви будете святкувати якесь приємна подія. До чого сниться операційний і поминальний столи описує Езоп. Операційний пророкує прийняття вкрай важливого рішення. Це рішення зможе серйозно змінити ваше життя. Поминальний — символізує тугу за померлими людям. Варто обов’язково відвідати могилу близької людини найближчим часом. Якщо це неможливо — сходити до церкви і замовити поминальну молитву.

Якщо приснився багатий банкетний, то стан ваших справ дозволяє не думати з побоюванням про майбутнє. Жіночий сонник повідомляє, що найближчим часом все у вас буде виходити і вдасться заробити пристойні гроші. Якщо сниться весільний стіл, то удача буде всіляко супроводжувати. Це означає, що ви можете сміливо брати участь у ризикованій справі. Не сумнівайтеся, воно завершитися успішно.

Накривати і прибирати

Міллер докладно описує,, до чого сниться подібний сюжет. За даним джерела накривати стіл для гостей — до візиту родичів або приятелів наяву. Сонник Міллера обіцяє, що дружній візит принесе багато радісних миттєвостей. Сервірувати довгий святковий стіл — до радісної зустрічі з дорогою людиною. Причому прийде він здалеку. До чого сниться схожий сюжет описує в своєму тлумачі і Гришина. За сонником Гришиной великий стіл з їжею обіцяє благополуччя і усілякий успіх. Ви зможете домогтися популярності, матеріального благополуччя. Хороші часи настануть зовсім скоро! Прибирати посуд і мити її, значить, пережити неспокійний і безрадісний життєвий період. Якщо в результаті ваших праць уві сні була прибрана вся посуд, то «чорна смуга» затягнеться. Універсальний сонник рекомендує не впадати у відчай, а, навпаки, максимально взяти себе в руки і вирішити всі проблеми. Витирати поверхню уві сні ганчіркою — до різких змін, а також серйозним фінансовим утрудненням. Уникнути повного краху допоможе грамотний розподіл бюджету. Не витрачайте гроші даремно. Скоро вони вам знадобляться.

Продукти на столі

Якщо вам приснилася борошно, то все бажання здійсняться. Особливо якщо прівідевшейся уві сні борошна було багато. До чого сняться лежать на столі фрукти описує Хассе. Сонник Хассе вважає, що соковиті і стиглі фрукти обіцяють радість і щастя. Якщо ж плоди були зіпсованими, готуйтеся до труднощів і негараздів. Що лежить на поверхні столу риба символізує поповнення в родині. Особливо якщо таке сновидіння привиділося заміжній жінці. Розсипані по білій скатертині хлібні крихти — до бідності. Ще один варіант роз’яснення,, до чого сниться аналогічний сюжет — народження дитини в досить зрілому віці.

Різні пояснення

Тлумачення снів буде максимально точним, якщо ви згадаєте навіть найдрібніші деталі. Наприклад, якщо поверхня або ніжки даного предмета кухонних меблів були брудними, то незабаром у вас почнеться депресія. Спровокує її виникнення сильний тривалий стрес. Причому чим брудніше була побачена уві сні поверхню, тим глибше буде ваша печаль. Пити чай за порожнім столом, означає пережити розчарування в реальному житті. Універсальний сонник радить не надто переживати з цього приводу. Забудьте про минуле і йдіть вперед. Витрачати час на нудьгу абсолютно ні до чого. Ховатися під столом — до нових можливостей. Лежати на ньому, значить вдало виплутатися з важкої ситуації, спати — до сумнівної удачі. Якщо уві сні ви стояли на ньому, то в реальності зможете взяти непросту ситуацію під свій контроль. Наснилося, що за столом сидять небіжчики? Чекайте різку зміну погоди. Якщо померлі радісно спілкувалися один з одним, то незабаром ви навернякаполучіте радісні вісті. Купувати новий дерев’яний стіл і стільці до нього на додачу означає швидкий переїзд. Сонник Странніков обіцяє переїзд в новий будинок або навіть в нову країну. Якщо вам приснилося, що чоловік лагодить поламаний стіл, то наяву у вас з’явиться сильний покровитель, який вирішить всі проблеми.

Сонник стіл, до чого сниться стіл уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: